2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
34.haftayla uyumlu dedi canım zaten 33+5 im.Ben popoda baskı hissediyorum.Hiç hoşuma gitmiyor bu durum ya büyük tuvaletim varmış gibi kötü bi his doktora sormayı da unuttum.Bide bağırsaklarımdan ses geliyor sizde de oluyo mu acaba aç değilim ses geliyo bazen
Maşallah önde senin bebiş bende de var canım ama sürekli gazim var şu sıralar miğde yanmasida cabasi inşallah bı sıkıntı yoktur bebisler büyüdükçe baskı yapiyorlar

Kızlar 33+3teyim göğüslerimden hiç süt gelmiyor bu da normal bi durum demi bu aralar ona takmış durumdayım gelmeyedebilir demi 🥲
İlla süt gelecek diye bişi yokki kuzum doğumdan sonra gelicek inşallah ben iki doğum yaptım her iki doğumdan iki gün sonra geldi. Bunda da kısa zaman önce emzirmeyi kestiğim için sıktığım zaman geliyor bir memede kolestum geliyor.

Kızlar çikolata aldınız mı, Nereden aldınız? Hediyelik neler düşünüyorsunuz
Ben İnstagram üzerinden bi yerden aldım çikolatası iyi olsun dedim güzeldi tadı çikolatanın baktım tadına. Gelene kadar erimemiş baya muhafazalı geldi soğuk torba falan da koymuşlar. 100 adet çikolata+metal kutu+ 20 adet bu magnetten aldım ama magnetler biraz büyükmüş böyle olacağını bilsem yuvarlaklardan alırdım. 1300 küsür tuttu.

Bir de kolonya aldım ama isim falan yazmıyor dümdüz limon kolonyası. Onu da al mutlaka gelene kolonya tutarsın hastaneye. Ellerini yıka demek zor ama kolonyayla çözersin en azından

Eklentiler

• B0A19C79-49DA-430C-A083-260739A43822.jpeg
    B0A19C79-49DA-430C-A083-260739A43822.jpeg
    98,9 KB · Görüntüleme: 64
Kızlar benim bebeğin başi aşağıda ve cok rahatsızım sizce normalmi ya benim ilk dogumda kızım baş aşagi almamişti doğuma kadar ben çok rahatsızım 😔🥺😩
Canım dinlen oturma çok. Ben çok oturunca sancılanıyor özellikle düz ve sert bi zeminse. Bir de esneme hareketleri vs yap. YouTube’da var hamilelere özel pilates hareketleri. Ben yapıyorum hareket etmek iyi geliyor

Ben İnstagram üzerinden bi yerden aldım çikolatası iyi olsun dedim güzeldi tadı çikolatanın baktım tadına. Gelene kadar erimemiş baya muhafazalı geldi soğuk torba falan da koymuşlar. 100 adet çikolata+metal kutu+ 20 adet bu magnetten aldım ama magnetler biraz büyükmüş böyle olacağını bilsem yuvarlaklardan alırdım. 1300 küsür tuttu.

Bir de kolonya aldım ama isim falan yazmıyor dümdüz limon kolonyası. Onu da al mutlaka gelene kolonya tutarsın hastaneye. Ellerini yıka demek zor ama kolonyayla çözersin en azından
Bende burdan yaptırdım çok güzel renkleri filan . çikolatanın tadına bakmadım daha

Canım dinlen oturma çok. Ben çok oturunca sancılanıyor özellikle düz ve sert bi zeminse. Bir de esneme hareketleri vs yap. YouTube’da var hamilelere özel pilates hareketleri. Ben yapıyorum hareket etmek iyi geliyor
Benim sezaryen doğum olucak oturamiyorum geziyor uzanıyorum olmuyor ya sert yere belimden dolayı oturamiyorum bilmiyorum nasıl gecicek günüm gelene kadar ya

Kızlar benim bebeğin başi aşağıda ve cok rahatsızım sizce normalmi ya benim ilk dogumda kızım baş aşagi almamişti doğuma kadar ben çok rahatsızım 😔🥺😩
Benimde çok erken döndü canım hickiriklari bile kasıkta hissediyorum bı problem oluşturmuyor sadece idrar torbasına baskı oluyor onada alıştım artik

Ahh kızlar benimde kontrolüm vardı bugün herşey yolunda demeyi çok isterdim ama maalesef herşey tersine gitti 36+6 haftalık olduk bugün gelişim 2 hafta geride plasenta yaşlanması başlıyor dedi artık içerde gelismiyor riske atmayalim alalım dedi yarın sabah doğuma gidiyorum dualarınıza ihtiyacım var morlaim çok bozukk
yaaaa sende kavusuyosun bebegine cok sukur tamameeeen onu dusun sen onu koynunda misler gibi buyutursuuun 🙏🧿 yarin icin saglikla gir saglikla cikin insallaaaah 🥰🙏🧿

X