2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar sert bişey uzun uzun çiğneyince çenesi ve şakakları şişen var mı yüzüm mutasyona uğramış gibi şişiyor çok garip yaa hiç başına gelen de okumadım garip bi dert biliyorum ama merak ettim

Ayyy bizde çok fenayız ama kabul et sjsjsjsj ha aslan ha başak benim için ikisi aynı hatta kombo
valla benim gibi basak zor bulunur sjsjsjsj gercekten bazen asiri gicik olabiliyorum huysuz nalet biri olu veriyorum ben kendimi cekemiyorum ama canim esim oda basak beni tolere edebiliyo mesela basakta olsaaa aslanda olsa oglan benim oglan bi noktada ben bi noktada babasi olcak sjsjssj ama sanki basak olmaz ya basagi ucundan yakalarsak yakaliyoruz yapcak bisey yok sjsjsjs mutlu bi bebis olsun o yeter

ayh bu been kiz bu burctanmiymiis sjsjssj bende hangi deli beni zamaninda durttude bu kadar cuk herseyi bilebiliyorum derim sjsjsja bu arada bende sicak kanliyimdir ama en ufak bi hatada hemen cizerim ustunu donupte bakmam bi daha iste bu yuzden naletim sjsjsjs

Tabiki öncelik sağlıklı evlat olması burç murç önemli değil karakterde işin içine giriyor sonuçta
Aynıyızzzz bende öyleyim

Canım senle son adet aynı,doğum için doktorun bir şey dedi mi?Bizim daha belli değil
Bişey demedi canım kontrollerim iki haftada bir bu ayın 25 inde gidicem bakalım ayın onunda gitmiştim tahlil filan verdim nst ye girdim sancida yoktu şükür ama bundan önce erken doğum yaptım 33+3 te şuan da 33+5 im insallah biraz daha gideriz birde plesenta yaşlanmasıda var bakalım gittiği yere kadar he bide sezeryan benim canım bundan önceki ucude sezeryan olduğu için dorduncude sezeryan

Ben de yarın gidicem.33+5 im Bakalım nst bağlayacaklar mı.Benim de ilk olmasına rağmen sezeryan olacak.Sıkıntı çıkmazsa 38.haftada istiyorum bakalım

Ben de yarın gidicem.33+5 im Bakalım nst bağlayacaklar mı.Benim de ilk olmasına rağmen sezeryan olacak.Sıkıntı çıkmazsa 38.haftada istiyorum bakalım
Genelde 36 37 de gün veriyorlar canım sezeryan için yarında inşallah güzel geçer senin ve bebişin için bu arda bebişin kilosu ne kadar senin acaba benim ayın onunda 1800 demişti doktor ama bir hafta geriden geliyoruz

Benimki de ayın 9 da 1950 canım normal demişti bana.Kafası büyük bizimkinin de 1 hafta sanırım.Ama benim de bebekken kafam büyükmüş ondan takılmıyorum.Senin ki yetişir mutlaka

Kızlar bu rapor parası için biyere basvuruluyor mu para ne zaman alınıyor
Çalıştığın yere rapor veriyorsun muhasebe onu işliyor sonra sana soruyor kaç taksitle almak istediğini onu bildiriyorsun ona göre yatıyor canım. İsteğe bağlı doğum öncesi ve sonrası olarak 2 taksit veya her ay ya da doğum sonrası tek seferde yatıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…