2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar yarın sabah doğuma giricem ama bi korku sardı içimi, belden uyuşacakmışım, bugün anestezi ile görüşmemiz var. Heyecanlanır mıyım falan korkuyorum ya
Heyecan yapmamak elde değil ki. Seni sedyeye oturtacak öne doğru eğilmeni isticek. Belinin altına doğru bir iğne. Uzanacaksın, 10 dk uyuşma 10 dk bebeği çıkarma 2 dk dikiş ve odaya dönüş. Hiç bir acı hissetmeyeceksin. 20 25 dk içinde herşey olmuş bitmiş, bebeğin kucağında odanda olacaksın bebek çıkarılırken bolca dua et:)

Canım ameliyatım zor geçti miyom da olunca ağrım sızım var ama oda geçecek inşallah doruk can da iyi şükür direk yanıma geldi.Sütüm gelmedi onunla uğraşıyorum
Rabbim kolaylık versin toparlan tadını çıkar inşallah
Kızlar yarın sabah doğuma giricem ama bi korku sardı içimi, belden uyuşacakmışım, bugün anestezi ile görüşmemiz var. Heyecanlanır mıyım falan korkuyorum ya
Ayyyyy şaka maka herkes temmuza kaydı yaaa resmen sağlıkla gelsin inşallah
Ayyy ciddi bu kadar mı yaaa iğnenin işlem esnasında ağrısı oluyor mu peki sonrası ağrı oluyor mu yada üffff bnde heyecan yaptım

Korkma canım Allah yardımcın olur birde yanında ailen varsa yardımcı olabilecek birileri varsa güzel olur senin için

Hadi hayırlısı olsun canım korku, heyecan hepsi normal bebiş gelince hepsi geçiyor

Canım geçip bitecek haklısın korkmakla. Belirsiz tarih bile beni korkuturken zamanı belli olması tabi ki gerer ama yarın bittiğinde her şey bitecek yavruna kavuşacaksın. En güzel günler başlayacak

Kızlar dünden beri karnım gergin ve belim ağrıyor. Dün biraz buzluğa poğaça börek yapıp attım ondan mı acaba 33+2 deyim. Geçen hafta sancım olduğu için ciğer geliştirici fln yapılmıştı. Hep dua ediyorum erken gelmesin diye ama her belirti korkutuyor

Canım kendini yorduğun için olabilir. Erken doğum riskin varsa dinlenerek günlerini geçirmeni tavsiye ederim. Bugün dinlen takip et durumunu. Bence yorgunluktandır

Ev tipi ana kucağı olarak elektrikli mi aldınız yoksa normal manuellerden mi ? O kadar fazla farklı görüş ve yorum var ki ben karar verip de almayı beceremedim. Kimi çocuk sevmiyor kimisi birini kimisi diğerini seviyor deniyor. Etrafımda bebek sahibi birileri olsa onlarınkiyle doğunca neyi sevip sevmeyeceğini denerdim belki ama o şansım da yok

Ya yanımda kalsa çok sevinicem ama giderse telaşlanırım diye korkuyorum çok

Ben elektrikli aldım kızım sevmişti umarım bu kızımda sever her çocuk farklı evet ama maalesef insanlar bunu çok yapıyor şunu alma bunu alma çocuklar sevmiyor diyorlar sırf kendi çocukları sevmedi diye bu lafı çok duydum ama kulak asmadım

İğne sonrası ağrı olmuyor ve genel anesteziden daha iyiydi bence genel anestezi sonrası benim ağrım daha çok olmuştu. İğne de bana belden 4 kez yapıldı nerdeyse çünkü bel kemiğin eğri dedi o sebeple ikincide genel anestezi seçtim. Yine mecburen genel olurum ben

Ya yanımda kalsa çok sevinicem ama giderse telaşlanırım diye korkuyorum çok
Korkma canım ikinizde sağlıklı olduktan sonra gerisi önemli değil ben doğum yaptığım an kızımı hiç görememiştim 1 hafta sonra görebilmiştim kendi sağlık durumumdan dolayı

Ben merfbaby aldım canım inşallah sever ve durur

Ben elele baby 3 in 1 otomatik sallanan anne yanı aldım şuan sadece . Müzikli sallamalı umarım sever çünkü ben 3 çocukla onu saatlerce uyutmaya çalışamam.

Öyle yapayım canım inşallah yorgunluktandır. Bide vajina içine iğne batması hissi var dünden beri
Bunların hepsini bende yaşıyorum erken doğum riskim var ama makata ve vajinaya olan ağrımı da ağırlık yapıyor olarak nitelendirdi doktor. Bende sancılarım dayanılmaz olana kadar doktora başvurmayı düşünmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…