2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar burada burçları yorumlayan bir anne adayı vardı o söyledi, 4 Ağustostan sonra olan bebekler Aslan ama huy olarak başağa yakın olacaklar demişti bilginiz olsun Bu 2024 için geçerliymiş. Yıllara göre de yorumlanıyormuş. Ama Temmuz aslanları aslan özelliği taşıyacakmış bu sene

Hajajaja kesinlikle katılıyorum lanet olduğumuza acı ama gerçek başak erkeği ıı-ıh kaçarım abim başak erkeği ben titiz değilim standart dediğin gibi ,arkadaş seçimlerim olsun her şeyde çok detaya takılırım ince eleyip sık dokurum yani ve sezgisel olarak çok güçlüyüz bence önceden yaşamış gibi tahmin ediyoruz erkenden bazı şeyleri hissiyatımız güçlü sen nasılsın bilmiyorum ama bazen aşırı gamsız oluyorum dünya yansa umrumda olmaz

Bende yaptırayım diyorum hiç yaptırmadım çok hafif makyaja pek gerek kalmasın diye
Ben çok hafif yaptırıyorum bazen, çok güzel ve doğal duruyor, makyaja gerek kalmıyor. Diplener da yaptırmıştım ikisi bir olunca hoş oluyor, bir ay da rahat kullanıyorum ipek kirpigi. Ama cikarttirdiktan sonra bir süre kendine gelmesi gerekiyor ondan emin olamıyorum bende

Valla ha aslan ha başak canım ikiside çok fena burçlar

Ya merkezle benim aramda 3 saat var ama bu doktorumada güveniyorum acikcasi
Ya benim görümcemin kızı 37 haftalikti bebek 40 hafta ile uyumlu dediler kız normal doğum bekliyordu devlet 4 hafta önde dedi ozele gitti hayır dedi gayet haftası ile uyumlu dedi normal doğum yapabilirsin dedi devlet ila dedigini yaptı o hafta dogurtu sonra bakıldı bebeğe ölçümleri herşeyi gelişimi 38 ile uyumlu çıktı 40?haftalık bir bebek değildi cılız bir bebek doğdu bu bebek ileri gidiyor dediler sonuç özelin dediği oldu sende bir doktor ile kalma başka doktorada git iki hafta önde geride normal bence ama 4 değil bence başka doktorda bunlari dermi acaba

Bilemiyorum valla ben artik kafam o kadar karisti ki. Devlette hep normal diyolardi bu son ikidir gittigim özeldeki doktorum 4 hafta geride dedi. Ya bir haftanin felan cok sıkıntisi olucagini sanmiyorum ama 4 hafta olunca biraz korktum acikcasi. Mesela bu doktorum gecen sefer ölcümleriyle ayni durumda dedi. 2 hafta once görmüstü en son 2 haftada hic büyümemis dedi

Kızlar bir de ana kucağı ne aldınız?

Babybjörn vs almak istemiyorum. Manuel olarak mamma marka çok önermişlerdi onu düşünüyordum ama Chicco buldum hem otomatik sallanıyor hem de manuel olarak sallanıyor. Alınır mı sizce bu? 2950ye yurt dışından getirteceğim öyle 4-5 bin vermeyeceğim yani.

Canım ultrason ölçümlerinde standart sapma varmış 500 gram kadar. Mesela benimki de 3180 falan şuan. Ama doktorum dedi ki bu 2700 de olabilir 3700 de olabilir ama bence haftasıyla uyumlu ve şuan 3200 falandır. Yani ultrasonlarda da yanılma payı oluyormuş öyle az buz da değil 500 gram yani.

O yüzden mesela bebeği 3500 diye doğuma alıyorlar bi bakıyorlar bebek 4 kilo doğuyor

Bir kaç doktor görüşü al bence bir tanesi ile karamsar kalma

Başka doktora gorunmeni tavsiye ederim. Bana daha aynısı denildi. Hemen alalım dedi doktor başka doktora gittim aynı gün haftasiyla uyumlu çıktı. Bir doktora bağımlı kalmamak lazım

Benim de ara ara öyle oluyor özellikle uzun süre sert bi zeminde oturduysam. Batıyor gibi aşağıya doğru çıkmaya çalışıyor gibi bebek
Ya başi aşagida eğilip kalkamıyorum eğildiğimde yanma oluyor yürümek zor geliyor iyiydim ne olduysa başi aşagi düştükten sonra oldu kziim doğuma kadar donmemişti doğum pozisyonuna

Of kime inanicaz o zaman cidden anlamiyorum ya ne olucak ne biticek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…