2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Doktorlar bebek rahat edince harkeektlenir diyp ama

Yaa sen sordun o zaman özellikle süper çok sevindim bunu duyduğuma yaa valla bakalım insallah kendi istekleriyle gelirler kolaylıkla doğarlar bizler de cok çabuk toparlanırız
ameliyattan okadar korkum yok ki ameliyat bagimlilik yapti bana sjsjssj daha kolay hissettiriyo acikcasi ama normal dogum ben yapamam onu kesin netledim gecen bianda acile gidince beni kadin sogum kismina cikartip nst cektiler yan odada normal dogum bekleniyodu seslerden ben kendim kasildim resmen hic benlik degil gercekten insallah kolayca saglikla gelirler

Kızlar ben sırt üstü çok rahat ediyorum ya yatınca çok mu zararlı bebeğe günde bi yarım saat yatıyorum en fazla
Ben sırt üstü yatamazdım nefesim kesilirdi nst de söyledim o ara bebişin kafası aşağıda ayakları yukardaydı. Şimdi yatabiliyorum senin gibi iyi de geliyor , hareketleniyor da canım , bebiş enine pozisyona geçmiş , sanırım pozisyonla ilgili

Bende sol tarafıma yatınca göğüsümün altında batma hissi oluyor yaa neden acaba rahat edemeyip sağa falan dönmeye çalışıyorum

Doktor farklılığı var mı peki bir önceki kontrolünü de mi bugün gittiğin doktor yapmıştı

Teşekkür ederimmm aslan olması benim için yeterli zaten
valla ben burclara takilmiyorum artik ya herkes aay basak erkegi olcagina aslan olsun diyo ama bende esimde basagiz ben lanet bi insanim sjsjsjsjs esimde okadar bana yardimci sevecen uyumlu ilimlidir ki baskasina karsi sinirlenebilir belki ama genelde tontiktir bence kisilikle alakali ya mesela titizlik deriz basak dedim mi o bende var ama esimde normal biriyle ayni yani standart

Benim kontrolüm de bu cuma, ben de soracaktım kültür testi konusunu. Yine de sorayım ama :)
Bir de magnezyum ve multivitamine doğuma kadar devam dedi. Benim doktorum aykırı mı ya
Ben de verdiklerini kullanıyorum, hatta burdakilerin dediğine göre doğumdan sonra da bazı şeyleri kullanmaya devam etmek gerekiyormuş doktor bilgilendirir sanırım. Lohusalık döneminde saç dökülmesi vs olmasın diye kullanmaya devam ediliyormuş diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…