2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar kontrolden geliyorum düzensiz sancılarım 2 cm açıklık ve Rahim ağzı yumuşaması var😔 Bebek 36 + 0 da 3200 gr ciğer geliştirici yapılmadı Eve geldim dinleniyorum Bana da dua edin🙏
Canım kilosu çok iyi 40 hafta doldurup bu kilo olabiliyor hiç korkma sağlıkla kavuş inşallah🧿

Bunu ben de merak ediyorum e bebekten emzirme sütyeni aldım 100b bedeni kalıpları aşırı aşırı küçük geldi ama kalitesi baya güzel beğendim dagiye kıyasla fiyatı çok uygun. Normalde şu an 85b kullanıyorum bedenini kıyaslayacak olursam pentiden almıştım. Pentinin emzirme sütyeni vücuduma olmadı ayrıca sırt kısmı aşırı sıktı uzatma falan kurtaracak gibi değildi. Onun dışında hiç atlet almadım niyeyse emzirme atletleri aşırı pahalı geldi bana sütyenlere kıyasla.
Atletler pek güzelde değil sütyen bencede daha kullanışlı. Ben LCW’den 85B almıştım sırt kısmı sona taktım istediğim rahatlıkta olmadı. O yüzden h&m baktım ama mağazada stok yokmuş onlinedan alacağım o yüzden.

Kızlar ben sırt üstü çok rahat ediyorum ya yatınca çok mu zararlı bebeğe günde bi yarım saat yatıyorum en fazla

Kızlar hm'den ben aldım uygulamada tarif ettiği şekilde ölçtüm 80d ilk modeli aldım onlinedan, ama mağazada denedim küçük geldi sırttan. Aslında tam 80 benim. Sonra ikinci fotodakini denedim aldım onda da 80c oldu bana kabı biraz geniş

Eklentiler

• IMG_4609.png
    IMG_4609.png
    113,2 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_4610.png
    IMG_4610.png
    130,1 KB · Görüntüleme: 46
X