2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Daha önce bebek doğurmuşssunuz aslında tahmin edebilirsiniz lekelenmenizde oldu ya bugün hani
Hiç yaşamadım diğer gebelikte pek başıma bir şey gelmedi kulak asmadim ne olduysa sonradan oldu bu sertleşmeleri bile hiç dikkate almadım pek gebelikte bilgim yoktu üstüne dusmezdim bu sefer tansiyon olduğu için kötü geçiyor birazda doktordan korkuyorum hiç leklenme yaşamadım diğer gebelikte sandece tansiyon 37 de yaşadım apar topar doğuma

BEnimkide arada kipirdiyo o biraz beni durduruyo ama yinede bi tedirgimin yarini beklicem bakalim. Son zamanlar olunca insan korkuyo suyumu azaldi kendi iyimi diye

TAnsiyon belirtiniz varmiydi. Ödem disinda benim ayaklarimda cok fazla ödemim var ama.rahatim iyi olunca tansiyon belirtim olmayinca cok üzerine durmuyorum. Kontrollerde baktiriyorum tansiyonumada normal cıkıyo

BEnimkide arada kipirdiyo o biraz beni durduruyo ama yinede bi tedirgimin yarini beklicem bakalim. Son zamanlar olunca insan korkuyo suyumu azaldi kendi iyimi diye
Çok iyi anlıyorum seni ya bütün gün ben de çok tedirgindim dürtüp durdum. Cuma günü benim de kontrolüm. Biraz normale dönmeseydi ben de yarın kontrole gidecektim. Yarın da devam ederse dayanamayıp giderim muhtemelen

TAnsiyon belirtiniz varmiydi. Ödem disinda benim ayaklarimda cok fazla ödemim var ama.rahatim iyi olunca tansiyon belirtim olmayinca cok üzerine durmuyorum. Kontrollerde baktiriyorum tansiyonumada normal cıkıyo
Evet kusma vardı bulanık görme sırt ve mide ağrısı bacakta sişme baş dönmesi bunlar vardı bende bende tansiyon baktiriyorum kan idrar ölçüyorum hastanede yüksek çıkıyor ya

Evet kusma vardı bulanık görme sırt ve mide ağrısı bacakta sişme baş dönmesi bunlar vardı bende bende tansiyon baktiriyorum kan idrar ölçüyorum hastanede yüksek çıkıyor ya
Hmm anladim benim o sikayetlerim cok yom sadece ödemim var ayaklarimda ve bacaklarimda. Rabbim sizede sifa versin insallah. Saglikla kucaginiza alin bebeginizi

Degil mi ya mesele simdi bile uzaniyorum dürtüyorum hic bisey yok buda korkutuyo benim insallah. Sadece evham yapiyoruzdur sagliklari yerindedir

Degil mi ya mesele simdi bile uzaniyorum dürtüyorum hic bisey yok buda korkutuyo benim insallah. Sadece evham yapiyoruzdur sagliklari yerindedir
İnşallah canım benimki kendine geldi ondan şu an çok takılmıyorum ama takipteyim yine. Sen de yarın devam ediyor olursa mutlaka git bence. Ben olursa gideceğim. Kafayı yeriz yoksa böyle

kızlar karında sertleşme kaç gündür bende de var belli yerlerde toplanıyor yeri daraldığı için bence 35+2. başka belirtim yok acile gitmedim bende hiç bunun için kontrolde soracağım

kızlar karında sertleşme kaç gündür bende de var belli yerlerde toplanıyor yeri daraldığı için bence 35+2. başka belirtim yok acile gitmedim bende hiç bunun için kontrolde soracağım
Karında sertleşme bende çalışırken oluyordu. Düzenli üst üste belli aralıklarla olmuyorsa günde bir iki kez olmasında sakınca yok demişti. Dinlenince geçiyorsa endişe etmeye gerek yokmuş. Ama dinlemene rağmen belli aralıkla olursa hastaneye gel demişti. Bazılarının sancısı karında kasılma şeklinde başlıyormuş sanırım.

bence de dinlenmeyle geçiyor şüpheli bir şey olsa acile gidecektim sertleşme yaşayanlar için yazmıştım. Allah hepimizi afiyetle kurtarsın :)

Tecrübeli annelerden yardım bekliyorum hanımlar. Pazartesi günü inşallah bebeğimizle kavuşuyoruz. Bebek doğduktan sonra ne sıklıkta doktora götüreceğiz hiçbir fikrim yok çevremden duyduğum kadarıyla işitme testi kalça ultrasonu vs varmış ama bunların ne zaman olması gerekir hiçbir şey bilmiyorum acayip bir telaş sardı o yüzden beni. Mesela kanda sarılık değeri ölçülüyormuş ne zaman baktırcaz kendimi çok kötü hissediyorum bilmediğim içinbu kontrollerin rutin bir takvimi var mıdır aşı takvimi gibi

Hmm anladim benim o sikayetlerim cok yom sadece ödemim var ayaklarimda ve bacaklarimda. Rabbim sizede sifa versin insallah. Saglikla kucaginiza alin bebeginizi
Benim yüksek tansiyonum hipertansiyon olmuştu tansiyonum 20-21'di karaciğer enzimlerin baya bir fırlamıştı İnşallah hepimiz kazasız belasız sağ salim bebeklerimizi kucaklarımızı alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…