Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
ilk doğumu olacak kızlar , doğum şeklini doktorunuzla ne zaman konuştunuz ya da konuşmayı düşünüyorsunuz. 35+0’ım , pazartesi günü kontrolüm var . Bebeğin kafası haftasından büyük görünüyor , internette de okuduğum kafa büyük olunca sezeryana yönlendiriyorlar.. bende diyorum yönlendirecekse yönlendirsin bileyim 😊 pazartesi sorsam bana 37 de çatı muayenesinden sonra konuşuruz mu der 🤔
Ben geçen muayenem de sordum sezaryen istersen 25 temmuzda alırım normal istersen 5 Ağustosdan sonra gelmesini bekleriz artık dedi ☺️

Kızlar hastane odasını kendimiz süslemeyi düşünüyoruz da nasıl olabilir neler düşünüyorsunuz

Tamam canım doğru bu çıkanlar bu kadar kablo çıkmadı sandım ben, kablon varsa tamamdır ☺️
Tamam teşekkür ederim 😊
Aynı şekilde çıktı canım ben de aldım bu hafta geldi inşallah memnun kalırız.
Memnun kalırız inşallah. Ben 1 tane söyledim. Birini bebek emer diğerini çekerim diye düşündüm. Evde avent var ama serbest işimi yaparken o çekecek diye cazip geldi 😃

Ben de her şey yolunda giderse normal doğum düşünüyorum. Doktorum pilates, squat ve yürüyüş yap dedi. Nasıl nefes almam gerektiğini bilirsem daha kolay olurmuş. Pilates yoga çok yardımcı olur dedi sen de düşünebilirsin.
Ben yürüyemiyorum ya hem sıcaktan hem bel ağrısından :KK43: squat deniyim ama bu haftalardan sonra mı?

ilk doğumu olacak kızlar , doğum şeklini doktorunuzla ne zaman konuştunuz ya da konuşmayı düşünüyorsunuz. 35+0’ım , pazartesi günü kontrolüm var . Bebeğin kafası haftasından büyük görünüyor , internette de okuduğum kafa büyük olunca sezeryana yönlendiriyorlar.. bende diyorum yönlendirecekse yönlendirsin bileyim 😊 pazartesi sorsam bana 37 de çatı muayenesinden sonra konuşuruz mu der 🤔
Benimki de gidişata bağlı diyor. Normal diye gidip sancı çekip kaka yaptı diye sezeryan olan çok arkadaşım var. Net konuşamıyorlar bu yüzden eğer bir sorun yoksa normal bekleyelim diyor ama kesin normal doğuracaksın diyemiyor. Aksi bir durum olsa ama kesin sezeryan diyebiliyorlar

kızlaaaar yarın saat 8de doktor kontrolum var dualariniza talibim 2 gundur bir aglama atagidir gidiyo durduramiyorum resmen kendimi gecenki muaynede karin cevresi 10 gun geriydi bu sefer duzelmis olsun insallah hepinizin guzel dileklerine ihtiyacim var sag salim su durumu bi atlatsaydik hepimiz saglikla

Biz 34.haftada konuştuk canım kan sulandırıcı kullandığım için normal doğum yapmak istemedim doktor yapmak istersen yapabilirsin dedi 36.haftadaki kontrolde pozisyonu uygunmuş ama risklerden bahsedilince sezeryan olmak istedim. Ayrıca ilçede oturuyorum hastaneye ulaşım vs. strese girmek istemiyorum yine aldığımız tarihten önce gelecekse yapacak bir şey yok hayırlısı olsun😊

kızlaaaar yarın saat 8de doktor kontrolum var dualariniza talibim 2 gundur bir aglama atagidir gidiyo durduramiyorum resmen kendimi gecenki muaynede karin cevresi 10 gun geriydi bu sefer duzelmis olsun insallah hepinizin guzel dileklerine ihtiyacim var sag salim su durumu bi atlatsaydik hepimiz saglikla
iinnşallah her şey yolundadır, bebiş gayet güzel gelişmiştir canım dua ediyorum hem senin için hem kendim için. ağlama atağı biraz da geçirdiğimiz dönemden dolayı ama her şey olacağına varacak içini rahat tutmaya çalış. güzel haberler ver inşallah 🌸

X