Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Bu milleti mutlu edemedik ya çok büyük derler ya çok küçük derler.Bebek rahat değil nasıl bir cümle yahu..İnsan göresim yok şu ara
Ben uzun kollu daha çok almısımbikaç tane de kısa kollu bir tane de askılı var.Duruma göre doğumdan sonra da alırım kısa kollu diye düşündüm.
arkadaşlar bazı yerlerde hastane çıkışı kısa kollu olmalı diyorlar ya.Hastanede kısa kol mu giydirirler ben uzun kol almıştım klimalı ortam serin olur diye.Siz ne yaptınız
Aa hiç kısa kollu hastane çıkışı da görmedim.Zıbın kısa kollumuz var da yeni doğduğunda uzun kollu giyer diye düşündüm.Ağustos ortası doğucak biraz büyüyene kadar serinler de havalar..

Bi yarım saattir yoğun bir regl hissiyatı var karnım kasılıyor yalancı sancı böyle bişey mi acaba wcye gitmeye korktum sanki reglin ilk günü gibi gidince görürüm diye az önce gittim böyle nokta kadar kahverengi bişey vardı anlamadım ya

Yarın bende 32 olucam hiç kimse anlamıyor söylemesem hamile olduğumu vucut yapısıyla alakalı erken doğumla ne alakası varmış hiç ciddiye almayın boyle seyleri hangi bilimsel kitapta yazıyormuş

Doktoruna yaz hemen canım. Kanama yada nişan gelmesi olabilir ne olur ne olmaz birde kasılmaların zamanlarını not et

Yarın bende 32 olucam hiç kimse anlamıyor söylemesem hamile olduğumu vucut yapısıyla alakalı erken doğumla ne alakası varmış hiç ciddiye almayın boyle seyleri hangi bilimsel kitapta yazıyormuş
Evet kızlar çok boş konuşanlar var ben doktora gitigimde bebek gayet yerinden memnun hiç bir doktor karnın niye yok yada şu olasılıklar olur demiyor çok şişsem çok yemişsin şişmişsin gibi hakakretler ediyorlar bu sefer ben halimden memnunum bebekte bende saglikliyiz çok şükür bazen diyorlar sen sekiz olamazsın sadece gülüp geçiyorum dogurunca.gorurler artık içleri sadece fesat hiçte takmıyorum cevaplarını veririyorum ama sanki bilerek yapıyorlar söyledikten bir hafta sonra yine aynı şeyi söylüyorlar bu Milet ne yiyor ne içiyor

Canım nokta kadar da olsa doktora görünmeni tavsiye ederim.

Kızlar benim de bugün arada sancım var karnında bir elektriklenme bir kramp girdi randevumu erkene aldım yarın gideceğim acaba doktor nts'ye bağlar mı ya

Boyle seylere takılmıyorum hiç doktorun seni panikletmemesi önemli bizimki 3,5 hafta önde gidiyor normalde 32 de gittigimizde herseyi 35 hafta üstü çıktı. Kilo boy kafası hepsi önde olduğu için doktor iri bi bebek takipleri sıklaştıralim bakalim 37ye kadar yakalacakmi dedi. Bu şekilde devam ederse normal doğumu çok zorlar dedi birde. Belki de 38 39 falan gibi suni sanciyla başlatır açıkçası ilk önceliğim o olur sezeryani beklemektense 40 haftalara kadar

Ay hiç sorma canım bu perinatoloji beni eline geçirdi birakmiye ısrar ediyor bu ikinci perinatoloji doktorum arsa görüldü onun için amniyosentez istedi birde plesenta Kireclenmesi var malesef.erken doğum riskim de var dün bugün ciğer geliştirici iğne vuruldum korkuyorum hastanelere git gel yollarda dogurucam yaptirmak istemiyorum ama doktorlar çok ısrarcı yaptıran varmı acaba sıkıntı olurmu acaba dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…