Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
İnsanlara takılma belki iç karnın geniştir.

alayim o zaman ya kalan 7 haftada takarim cok zorlanmiyorum su an fiziksel olarak ama faydasi da olur- dedigin gibi cok sikmam kemerini. evet ust kismi olmayanlari da gordum yorumlarini inceliycem canim cok sagol

Benim karnım da küçük 34.haftadayim ve bu durum beni mutlu ediyor. Milleti hiç kafana takma herkesin çevresinde boş boş konuşan birileri illa ki var. Hiç kafana takma

Bundan ben de korkuyorum üstelik iğrenme de hiç gelmedi hatta ara ara canım da çekti bu süreçte sadece gün sayıyor modunda değilim o kadar

Benim oğluşunda kafası büyük canım . Doktor bir şey söylemedi kafasıyla ilgili de , en son 32+6 da gitmiştim kafa ölçüsü 34+3 yazıyor kağıtta . Bende dayısına çekti diye düşündüm çünkü abim büyük kafalı ( yani öyle dikkat çeken , kötü duran büyüklükten bahsetmiyorum , ben küçük kafalıyım abim değil )
Sanırım böyle durumlarda sezaryana yönlendiriyor doktorlar , tabi devletin yönlendireceğini sanmıyorum

Yenidoğan ve 0-3 ay kaçar tane zıbın tulum vs aldınız? Kısa kollu ya da askılı alıyoruz değil mi bunları :) ilk haftalarda yine de uzun kollu mu giyerler yoksa? Bugün inditex indirimi başlıyormuş bu arada

evet zarada isim yazdirabiliyorsunuz esofman takimlarina ve hamilelik cantalarina bir bakin ben aldim cok minnos :)

Bana da aynı şeyleri söylüyorlar ama bunların ağzını kapatmak mümkün değil bende 35 olucam birkaç haftadır insanlar yeni yeni anlıyo hamile olduğumu. Şişsek aman çok şiştin şişmesek çocuk büyümüyo mu sorun mu var niye böyle falan diyorlar takma canım. Valla ben artık beni arayanlara bile cevap vermek istemiyorum sürekli akıl vermeye çalıştıkları için benim göbüşte bu şekilde

Eklentiler

• IMG_2797.jpeg
    199 KB · Görüntüleme: 76
Ya insan gelip gidip aynı şeyi söyler mi bilerek mi yapıyorlar anlamıyorlar mı anlamıyorum dediğin gibi çok şişsek diyor çok yemişsin karnımız olmadığı için sefer de diyorlar bebek gelişmiyor rahat değil karnım küçük erken doğum yaparsın anlamıyorum Bir sürü şey söylüyorlar cevaplarını verdim halde aynılar

Hepinizin enerjisine güveniyorum unutmayın beni 2.230duk en son 2 kg doğar dedi doktorun

Kızlar kendimdeyim ama çok fazla ağrım var, kızım 2 kg 140 gram. Yoğun bakıma aldılar, daha iyi nefes alabilsin diye. Oksijen takıyorlar.
Canim cok şükür iyi kötü gecen 8 ayini atlattin bebegin ve sen sağlıkla kurtuldunuz cok sevindim agrilarin sizilarin yakinda gecicek hersey düzelecek cok gecmis olsun hayirli ve uğurlu olsun

Yazın doğacak ise kısa kol en iyisiymis hava serin olursa uzun kollu giydirirsin bi şeyler

Bende ayni seyi dusunup duruyorum hic canim istemiyor ama dogumdan sonra kaldigi yerden icenler cok fazla ya baslamam diyorum sonrada sigara kahva aşkım aklima geliyor icedebilirim cok dayanamassam diyorum öyle değişik bilincsiz duygular gelip gidiyor yani

Doktorunuz pimpirikli sanırım aramızda 1 hafta var ben 31+2 deyim 1800 kg dedi bugün kontrolümüz vardı. Üzülmeyin lütfen bebişte sizinle birlikte üzülür

Şu sıralar bende bişey demiyorum ama birilerini kırılan az kaldı hissediyorum hele üst üste gelince iyice sinirleniyorum sanki kendileri çok biliyolar dünyadan bi haberler

Benim okadar bile yok doktor da 40 ı geçersin büyük ihtimal diyor. Herkes herşeyi çok biliyor boşver kapat kulaklarını

Kızlar çalışamaz raporu muayene tarihinden itibaren mi veriliyor izne ayrılacağımız gün mü gitmeliyiz doktora
Ama benim önceki yorumum çalışır sonrası çalışamaz için geçerli canım. Eğer 32. Haftada direkt çalışamaz alacaksan 32+0 itibari ile yada hafta sonuna denk geliyorsa sonraki iş başı günü itibari ile raporunu alman lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…