Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
tam garanti medela calma birde comotomo kuzucum

Canım arkadaşımın bebeği de baya erken doğdu küvezde kaldı çıktı. O da avent almıştı normalde ama onda yaramadı. Doktor tavsiyesiyle dr. browns kolik bebek biberonu varmış o çok iyi gelmiş bi yorumlarına bak istersen

Benim ilk oğluma da avent verildi canım hiç meme reddi sorunu yaşamadım. Aventin biberon emziği anne göğsüne çok yakın olduğu söyleniyor ben çok memnun kaldım. Yine onu kullanıcam
Ben de avent almıştım
Benim içinde sağlığı herşeyden kıymetli, ne olursa kabulüm

Hemen araştırıyorum canım teşekkür ederim

Benim yine nst de hissetmedigim sancılar çıktı igne ve serum veriliyor. Neden böyle oluyor acaba 35+5olduk
braxton hicks gibi bi sey mi yoksa ciddi duzenli falan sanci mi? braxton hicksi susuzluk da tetikliyo o yuzden serum iyi gelebilir. bi de mesela ben karnimi cok elleyince ya da baskasi dokununca da oluyo o yuzden nst’nin lastikleri de tetikler mi diye dusunuyorum kendimce

Ayy kızlar ben uyuyamıyorum mide yanmasından sıcaktan odaları.geziyorum.ya
Benim bir problemim yok yine de uyuyamıyorum sabah 5 i görmem lazım
Bunu az önce düşündüm 40 gün ped mi kullanacağım diye hatta belki daha uzun mu sürecek kanamam diye
20. günden sonra günlük pedlere geçmiştim az az geliyordu
Kaşık biberon almıştım ama kabul edeceklerini zannetmiyorum, yoksa ben de kaşık biberon verilmesini tercih ederim
Kaşık biberon emme refleksini gelistirmedigi için onermiyorlar canım
Biberon olarak Avent Dr Browns Comotomo ve Tommee Tippee antikolik tavsiye ederim

Hiç hissetmiyorum suyu da fazla içiyorum ama bilemedim. Çok şükür 36 ya geldik ama işte uine önlem icin serumlar iğneler

Kızlar 3 gündür yalancı sancılarla baş etmeye çalışıyorum asla iş yaptırmıyor aşağıdan çıkacak gibi hissediyorum öyle bir baskı var ki ve yemekten sonra inanılmaz bir şişlik oluyor çok rahatsız ediyor çokta yemiyorum aslında su bile içsem şişiyorum randevum da haftaya nst de sancı çıkacağını düşünüyorum içime öyle doğuyor 36 haftalık olucam haftaya.

Ve daha çantası bile hazır değil hazırlamaya çalışıyorum ama izin vermiyor illa uzanmam gerekiyor ne yapacağımı şaşırdım artık umarım hazırlıksız yakalananmam

Yaa ben de nerden yaptırsam diyordum intermetten almak istemiyordum. İçinin fotoğrafı var mı

Ben kullanıyorum ve faydasını gördügümü düşünüyorum bence koyun. Sezaryen yapanlara günde dört kez diyorlar.
Daha önce kullandım canım ben faydasını görmüştüm. Şimdi milk in diye bir takviye var onu aldım yanına yine bestlak damla da alıcam sonra gelsin sütler
Tamam kızlar teşekkürler ☺

Ben comotomo aldım canım. Yavaş akışlı.
Doktorum önerdi onu birde 5 ay önce doğum yapan bir arkadaşımdan duyudum. bugün geldi baktım ters çevir vs asla akmıyor yapısı da avente göre çok farklı. Çok yumuşak emdikçe meme gibi uzayıp damağa yapılıyormuş araştırabilirsin istersen

İştahı kapananlara şahsen özendim ya benim o kadar açıldı ki ama iyi anlamda da değil her gün tatlı yiyorum ve inanılmaz suçluluk duyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…