Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Arsa görülmesi ne bilmiyorum ama 2 uzman Dr görmüş istemişse dikkate almak lazım. Doğuma çok yakın bir zamanda amniyosentez istediklerini duymamıştım. Genelde 20. Haftalarda istiyorlar. Geçmiş olsun

Kızlar selamlar
5 hafta sonunda gördük kızımızı özlemiştik şükür her şey yolunda dedi 30+4 bugun 42 cm 1590 g olmus haftasiyla uyumlu dedi doktorumuz
Ayrıca sertleşmeler olduğunu soyledim doktora normal sıklasırsa yazarsın dedi ultrasonda bakti rahim agzi kapali ve uzunluk normal su an bu vücudun hazirligi olacak arada dedi
L lenos sen sormuştun canım yakalamis haftasını sukur bizimki

enfeksiyon olmasin acaba canim sen bir doktorunu ara nolur nolmaz
Canım nokta kadar da olsa doktora görünmeni tavsiye ederim.
Valla öyle bi leke öyle arada bıraktı ki beni kan değil gibi de ama ne belli de değil saçma sapan bi durum o regl hissi 2 saati geçkindir devam ediyor ama size de oluyor mu bu kadar uzun süre

Valla öyle bi leke öyle arada bıraktı ki beni kan değil gibi de ama ne belli de değil saçma sapan bi durum o regl hissi 2 saati geçkindir devam ediyor ama size de oluyor mu bu kadar uzun süre
Canım benim geçen regl sancısı gibi oldu ağrısı- ben bi önceki geceki ilişkiye bağladım çünkü idrarıma baktılar bişiy yoktu yani ultrasonda da yoktu randevumuza gittiğimizde. Hatta bugün de inan yine oldu bebek bu sefer sert sert kasılarka hareket etti ama 1-2 saate geçiyor diye takmıyorum ben ne bileyim senin sadece leke gelmesi beni korkuttu bi haber vermen iyi olabilir

Bir gece önce bizim de ilişkimiz oldu canım ben de ondan mı acaba diye düşündüm bugün. Doktora yazdım bu arada nstye çağırdı bakalım aklımda kalmasın gideyim o zaman leke değilse bile içime kurt düşürdü

Arsa görülmesi ne bilmiyorum ama 2 uzman Dr görmüş istemişse dikkate almak lazım. Doğuma çok yakın bir zamanda amniyosentez istediklerini duymamıştım. Genelde 20. Haftalarda istiyorlar. Geçmiş olsun
Ben geç gittim canım ondan bilmiyorum riskli bı durummus sıvı alımı tek başına arsa sadece down sendromu belirtiside olmuyor sağlıklı insanlarda da gorulebiliyormus gebeligim sadece moral bozukluğu ile geçiyor malesef

Riskli bir durum mu acaba ? Bana da 20. Haftadan önce hastaya bunu söylemiyoruz aslında çünkü çıkıyor dedi. Bende kanama alanı var plasentada o korkuttu biraz
Merhabalar plesanta çıktı mı yukarı neler oldu ağrı oldu mu bende çok ağrı var şuan da
BANA da normal şekil de yani çıkabilir dedi merak etme ilişki yasak l dedi acaba ilişkinin yasak olduğunu söylemek için mi bilgi verdi yani çıkıyorsa neden dedi ki ben hiç kanama yaşamadım acaba o bende kanama mı gördü

Merhaba herkese sanırım ben kızımın ismini vermemişim Lisa olacak dün gittik 32 olduk 2 kilo 45 cm olmuşuz. bu arada erzincandan artık gidiyoruz tayinimiz aydına çıktı güncellersin müsait olduğunda canım. son iki haftadır mahvoldum ev topla bir yandan çoçuk bir yandan hamişlik sonunda bitti taşıması ve yerleştirmesi kaldı..sizlerin nasıl gidiyor hamişlik izmirde çiğli bölge hastanesine giden varmı halam ordan bi doktor ayarlamış bi sorayım dedim giden memnun kalan oldumu diye eski doktorum 80 bin isteyince tayin döneme de gelince devlette yapalım dedik doğumu

Kızlar grubumuzda ikiz annemiz vardı ne oldu bir haber varmı
Kızlar bu arada benim aşagidaki karnım yani sağ sol kasikta iğne batması oluyor bir şeyler batıyor sanki kramp giriyor bugün niye öyle olan varmi aranizda

Arkadaşlar bugün çalışabilir raporu almak için doktora gittim. En son bayramdan önceki hafta gitmiştim. O zamandan beri büyümemiş. Gelişim geriliği var dedi. Ben 33 haftalığım bebek 31 haftalıkmış. Karın çevresi küçük dedi Merkezde eğitim araştırma hastanesine perinatolojiye sevk etti. Orada da kafa çevresi küçük dediler. Mikrosefali olabilir dendi. Haftalık kontrol, nst ve günlük tansiyon ölçümü önerdi. Dualarınızda bana ve kızıma da yer verin.

Ben çiğlide ekol hastanesine gidiyorum canım doğum 32.000 fiyat aldık sabitlediler hatta fiyatı artış olmayacak dediler bilgin olsun. Doktorum Calibe Demirkan ama orda 2 erkek doktor daha var onlar da çok iyi

Nstde düzensiz ama tekrarlayan sancı çıktı 40-60 arası aslında ama o yüzden alttan muayene de ettiler rahim ağzına bakmak için uzunluk iyiymiş sadece oturmamı değil yatmamı istediler genel olarak ben de izne haftaya çıkacaktım ama bakalım

Canım benim bebişin karın çevresi 2 hafta geriden geliyor ve düzelmedi hâlâ aynı şekilde. Kafa çevresi önden gidiyor, asimetrik gelişim geriliği olarak geçiyormuş ama tam anlamıyla gelişim geriliği de değil aslında. Sıkı takip ediyorlar, ben 3 haftadır takip altındayım. Başlarda canım çok sıkıldı hatta kafama taktım 3 farklı doktora gittim ama sonra oluruna bıraktım, sen yediklerine dikkat et ve stres yapma. Allah'ın izniyle sağlıkla gelir bebişin

Çok geçmiş olsun canım perinatoloji gerçekten çok yorucu arsa ve gelişim geriliği bende de var plesenta Kireclenmesi çıktı bu gelisim geriliği sebebi olarak bende amniyosentez istediler çok kararsizim

arkadaşlar bazı yerlerde hastane çıkışı kısa kollu olmalı diyorlar ya.Hastanede kısa kol mu giydirirler ben uzun kol almıştım klimalı ortam serin olur diye.Siz ne yaptınız
evet ben de farkettim özellikle acıbadem yaz bebeklerine kısa zıbın giydiriyor ama onların odalarının sıcaklıkları çok ideal. ben başka bir hastane kadın doğum servisinde bir kaç saat serum alırken yattım da klima merkezi sistem serin yapmışlardı baya üşüdüm. ısıtın desek bu sefer çok sıcak oluyor ortası olmuyor merkezi sistemin o yüzden hem kısa hem uzun bol bol koymak lazım çantaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…