Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    210
Kızlar eğer kurutma makinanız yoksa ve çok çamaşır kıyafet müslin🙈 falan aldıysanız yıkamaya başlayın benden size söylemesi🙈🙈 ben inanılmaz çok almışım şuan hayret içindeyiz yani eşyalara🙈

Gerçekten erkek annesi olmak gözünü korkutuyor 🤣 ay ben bile görümcemin oğlunu gördüm ya gözüm çok korktu kızım böyle olmadığı için bana erkekler çok garip geldi 🤣
Benm oglm 7 yasinds dunyanin en uysal cocugu olarak buyudu. Hic hircin deildi hic tehlikeli hareketler yapmadi hala da her seyi bana sorar izin alir. Istemeyince aglar bazen ama orta yolu buluruz. Yani o kadr da korkmayin ya😀😀 ben de kizdann korkuyorm cok miz miz oluyorlar

Kızlar eğer kurutma makinanız yoksa ve çok çamaşır kıyafet müslin🙈 falan aldıysanız yıkamaya başlayın benden size söylemesi🙈🙈 ben inanılmaz çok almışım şuan hayret içindeyiz yani eşyalara🙈
Ben hala birkac parca kiyafet ve 3 tane muslin disinda hicbisi almadim. Nerden bu rahatlik hic bilmiyorm.😀😀 yatagi cantasi emzigi bezi kiyafeti carsafi sabunu detrjani daha neler neler nerden tutsam bilmiyorm😀😀

Eline sağlık büyük iş.. Bayramdan sonra hallederim diye düşünmüştüm ama arafe günü bi güç geldi hepsini buldum 3 defa makine çalıştı, yıkadım hoop kurutma makinesine, katladım koydum. Bir gün sonra hasta oldum, ayağa kalkamıyorum 😅 hastane çantası ve yenidoğan kıyafetler hazır değil. Ütüleme yapmadım. Kurutma makinesi olmasa bu bile çoook zor olurdu.

Ben hala birkac parca kiyafet ve 3 tane muslin disinda hicbisi almadim. Nerden bu rahatlik hic bilmiyorm.😀😀 yatagi cantasi emzigi bezi kiyafeti carsafi sabunu detrjani daha neler neler nerden tutsam bilmiyorm😀😀
Ben de böyle bir rahatlık isterdim😂😂😂 o kadar çok muslin almışız ki hani bütün mahalleye yetecek kadar🙈

Eline sağlık büyük iş.. Bayramdan sonra hallederim diye düşünmüştüm ama arafe günü bi güç geldi hepsini buldum 3 defa makine çalıştı, yıkadım hoop kurutma makinesine, katladım koydum. Bir gün sonra hasta oldum, ayağa kalkamıyorum 😅 hastane çantası ve yenidoğan kıyafetler hazır değil. Ütüleme yapmadım. Kurutma makinesi olmasa bu bile çoook zor olurdu.
Evet benim kurutma makinem yok balkonum da yok Çamaşırlık bir yere kadar alıyor renk renk ayırdım kıyafetleri yıkanacak o kadar çok şey var ki🙈 bence de parti parti yapılmalı gerçekten çok işmiş

Bende bugün eşyaları toparladım yikanacaklari 3 ay sonrası ayır derken çok şaşırdım o kadar çok şey almışım ki yıkamaya hal kalmadı . Benim artık yikamam düzenlemem gerek zaten 34 e giricem 2 gün sonra😃

Evet benim kurutma makinem yok balkonum da yok Çamaşırlık bir yere kadar alıyor renk renk ayırdım kıyafetleri yıkanacak o kadar çok şey var ki🙈 bence de parti parti yapılmalı gerçekten çok işmiş
Sen renk renk mi yikadin ben de öyle yapayım dedim ama yine aykırı renkler var birbirinden yikama mendili mi alsam acaba diye düşündüm 😃

Sen renk renk mi yikadin ben de öyle yapayım dedim ama yine aykırı renkler var birbirinden yikama mendili mi alsam acaba diye düşündüm 😃
Evet renk renk ayırdım çünkü pembeler var turuncular var beyazlar var daha böyle krem rengi gibi olanlar. Bence mendil al, ben mendil attım mesela karışık renklilere baktım renk çekmişti🙈

Bende bugün eşyaları toparladım yikanacaklari 3 ay sonrası ayır derken çok şaşırdım o kadar çok şey almışım ki yıkamaya hal kalmadı . Benim artık yikamam düzenlemem gerek zaten 34 e giricem 2 gün sonra😃
Ay ay da en son ayırıcam artık yerleştirirken, ben de öyle 34 olucam

Ben hiç alışveriş yapmadım. 😆 vallaha sadece evde ağız mendili birtane patikli inek desenli alt var o kadar 😐 bayram günü de babyjörn anakucağı sipariş ettim dolaptan o da başka da yok daha alışverişe çıkmamız lazım.

Günlerimiz aynıymış. Ben eşyalarını yıkayıp yerleştirmiştim birkaç hafta önce bugün de hastane çantası için ufak ufak başladım önümüzde ki hafta hastaneye yatırma ihtimalleri var biraz o yüzden acil bişey olursa idare edecek kadar eşya koydum 😄 ama ben yurtdışındayım annemler bi ton şey aldı onların gelmesi nerdeyse 1 ay sürücek o zamana kadar doğurmazsam hastane çıkışı takımları vs de var onları eklemeyi de düşünüyorum sağolsun annem hepsini yıkayıp ütüledi o şekilde gönderiyor

Kızlar ben bugün çok halsizim ya bişe yemek bile istemiyorum hep yatmak istiyorum, sanırım sıcaklardan tansiyonuma baktım iyi. Böyle nasıl geçecek
Valla gebeliğin ilk haftası gibi sanki o iştahsızlık o bulantı yemek kokusu yemek yapmak istememe halleri geri gelmiş gibi al benden de o kadar kuzum sıcaklardan oluyor maalesef insanın mutfağa giresi gelmiyor.

X