2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Yardım ediyorlardır sen kendini yorma keyfini çıkar bu güzel günlerin şen günler eksik olmasın
Ablam bende idi 1 haftadır o var diye geldiler ben hep yattım arada sadece kalktım en sonunda dedim ben hamile miyim ameliyat mı oldum birakın da biraz kalkım dedim yok yat sen demeye devam

Yaa maşallah daha da şenlenecek inşallah
Allah razı olsun inşallah
Ama yorulmaman lazım niye geliyorlar ki sagolsunlar ama birazcık müsade etseler
Yıllar sonra gelen mutluluk yaa yanımda olmak istediler çoğu sürecime istemsiz de olsa şahit oldular şimdi dikkst ediyorum tek olduğum için

Ne güzel ya maşallah yanında birileri de var seni düşünen şanslısın
Aslında kimseden bu kadar sulu gözlü olmayı beklemiyordum çevremde çok gebe kalan oldu ama ben hep kabuğumda kaldım kimseye bir tık bile bişey yansıtmadım her bebeği kendi evladım gibi sevdim saçını taradım sorular sordum içimde ama demekki benimde nasibim sınavım bu dedim Rabbim böyle olmasını istemiş ve böyle oldu diye diye bekledim hep...

Şükür kavuşturana bir de kalp atışlarını duysak

Şükür kavuşturana bir de kalp atışlarını duysak
Amin aminnnn öyle doluyum ki anlatamam Rabbim'e o anı yaşamak için o kadar dualar ettim ki nice nice yazılar okuduö burda o zamanlar okumakla yetindim çoğu zaman nasip olurda yazarım diye bekledim 2019da başladığım süreç 2023de nasip oldu hamd olsun yaşatana şükür

Tüp bebekle gebe kalan var mı burda ilaçlar ne zaman bırakılıyor kalçam hep morardı ve kaşıntı oluşuyor resmen hafif kaşır gibi yapıyorum yara olacak diye korkuyorum yaaa

Kızlar ya benim de karaciğer enzimlerim yükselecekmiş ast 73 alt 68 çok korkuyorum ya. Progesteron kullanıyordum onu bıraktım folat ve iyot kullanıyorum sadece. Valla çok moralim bozuldu ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…