2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bunu sadece yaşayan anlar... Bir bebegimide doğumdan 16 gün sonra ikinci bebeğimi 9 haftalikken kaybettim. .. Rabbim bir mucize daha nasip etti. Çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan. Rabbim bu yolda herkesi beni ve tüm isteyenleri isteklerine nail, korkularimizdan emin eylesin...

Selam kızlar 7+3 teyim. Mide bulansına ek grip geldi çok zorlanıyorum bulantı beni çok zorluyor griplerim çok ağır geçer antibiyotiksiz geçiremem inşallah daha da kötüleşmeden iyileşirim. Mide bulantım geçse gribe dayanırım ama geçmiyor bulantım midem sanki hiç bir şeyi sindiremiyorda orda tutuyor gibi hissediyorum inanın su bile içemiyorum ne yapcam bilmiyorum

Bi doktora git bence. Hamileyken kullanılabilen ilaçlar da var ben şuan antibiyotik alıyorum. İnanılmaz bi mide bulantım başladı benim de bugün nedense. Tam diyordum galiba bulantısız atlatacağım bu süreci erken sevinmişim

Geçmiş olsun, bende aynı durumdayım. Bulantım vardı hafiften ama şimdi öksürük eklenince pik yaptı. Doktorum çok ağrın olursa parol al dedi, ben biraz ayakta atlatmaya çabalıyorum. Ihlamur+bal+limon yada ılık su+bal+limon yapıyorum boğaz ağrısı için. Doktoruna danış canım, onlar söylüyorlar kullanabileceğin ilaçları

İnşallah sağlıkla kavusuruz hepimiz bebeklerimize

Günaydın kızlar bugün 7+1 de kalp atışını duyduk şükür. Bulantım çok oldugu için prilam verdi. 1 ay sonra görüşelim dedi ama ben arada başka doktora da gideceğim duramam görmeden

Kızlar bir şey sorucam ya ben dört haftalık hamileyim beş haftaliga giricem bu iki gündür kızlar afedersiniz koltuğa oturduğumda sanki altımda sıcak bir islaklik geliyor ya inananin sancım olsa onla beraber adet oldum dicem yani acaba niye oluyor ya

Kızlar 6+5te kese var ama ys kese ve bebek görünmedi beta yüksek 10 gün sonra gel dedi doktor tekrar yanındaki asistan çok olumsuzdu sizler ne diyorsunuz 7. mi 8. Mi haftada gitmeliyim

Kızlar 6+5te kese var ama ys kese ve bebek görünmedi beta yüksek 10 gün sonra gel dedi doktor tekrar yanındaki asistan çok olumsuzdu sizler ne diyorsunuz 7. mi 8. Mi haftada gitmeliyim
Canım içini ferah tut bazen ultrason cihazlarına bağlı bile görüntü net gözükmüyor. Bana farklı bir hastane kesen yok gebelik yok dedi aynı gün farklı yere gittim kesemi yolk kesemi de gördüm

canım yumurtlama gününü biliyor musun ? Son adet tarihi de bazen yanıltabiliyor. geç yumurtlamışsındır belki de 6+5 değilsindir. Betan kaç ? beta artışının düzenini takip ettin mi

Kızlar benim adet gibi kanamam oluyo pıhtılar bile var. 6 haftalığım ama ağrım yok. Dün dr gittim kese duruyor sorun yok dedi. Progesteron zaten kullanıyorum dünden beri devam ediyor kırmızı kanama. Siz de de oldu mu? Çok endişeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…