2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım bende henüz sadece aileme söyledim arkadaşlarım vs bile bilmiyor bi süre duyurmak istemiyorum 🥹
Bende tek aileme söylemek istiyordum ama hiiç bilmemesi gerekenler öğrendi tüm sülale duymuştur bile ☹️ en iyisini yapıyorsun 3 aya kadar söylemek istemiyordum bende

kızlar selam ben de nasipse ağustos annesi olacağım
beta değerlerim
10 aralık 605,
13ünde 2220,
bugün 5100 5+0 uygulamaya göre ama kasık ağrıları bacak ağrıları dışında belirtim yok gibi. ultrasona pzt giricem artış iyi mi? 2 kez sağlıksız gebelik geçirdim o yüzden korkuyorum açıkçası

kızlar selam ben de nasipse ağustos annesi olacağım
beta değerlerim
10 aralık 605,
13ünde 2220,
bugün 5100 5+0 uygulamaya göre ama kasık ağrıları bacak ağrıları dışında belirtim yok gibi. ultrasona pzt giricem artış iyi mi? 2 kez sağlıksız gebelik geçirdim o yüzden korkuyorum açıkçası
İkiz olabilir galiba değerler yüksek çıkmış

yaaa öyleyse çünkü ben de ikiz istiyorum acayip bişey olur
Çok anlamam ama değeriniz bana yüksek geldi benimde 28 Aralık'ta çift transferim oldu 5.ci gün
10 Aralık 122
14 Aralık 1054 çıktı
Yarın yeniden verip ultrason için randevu vereceklermiş hastane

Çok anlamam ama değeriniz bana yüksek geldi benimde 28 Aralık'ta çift transferim oldu 5.ci gün
10 Aralık 122
14 Aralık 1054 çıktı
Yarın yeniden verip ultrason için randevu vereceklermiş hastane
ikiz olsun diye mi yani o konuları çok bilmiyorum kusura bakmayın :) hayırla kucağınıza alırsınız inşallah. ben de ultrason günümü bekliyorum inşallah sıkıntı yoktur

ikiz olsun diye mi yani o konuları çok bilmiyorum kusura bakmayın :) hayırla kucağınıza alırsınız inşallah. ben de ultrason günümü bekliyorum inşallah sıkıntı yoktur
İkiz aklımda yok Allah günah yazmasın ama ben biri tutunuyor biri tutmuyor diye çok okudum birde 2 tüp geçmişim olunca doktora söyledim kabul etti gerisi takdiri ilahi Rabbim sağlık sıhhat versin varsın ikiz olsun ama kime desem ikiz değil dedi bu değer için esas yarın son kanda belli olur sanırım

Ben de henüz süpürge açmadım ama eğilip çamaşır makinesinden çamaşı alıyorum sürekli evde çamaşır bitmiyor eşimi beklesem çok birikiyor.. pazardan da 3 kilo fln arabaya kadar çok meseda yoktu taşıdım inşallah birşey olmaz

mutfak işlerinden tabak çanak düzenledim yavaş yavaş indirip koliledim kullanmadıklarımı kendimi tutamadım sonra da içim içimi yiyor :KK43:
Çamaşır makinası bulaşık makinası onları bende yapıyorum yaparken bir ağrı da hissetmedim şuanlık☺️ 3 kilo dan birşey olmaz çok ağır kaldırma yeter

Çamaşır makinası bulaşık makinası onları bende yapıyorum yaparken bir ağrı da hissetmedim şuanlık☺️ 3 kilo dan birşey olmaz çok ağır kaldırma yeter
Eğilip kalkmalar bende de oluyor elimden geliğince dikkat etmeye çalışıyorum inşallah sonuna kadar gitmeyi nasip eder güzel mevlam

X