Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    211
Evet canim ben de cisemi takip ediyorum ama
Mühendisinoğlu hesabı baya detaylı incelemiş güzel içerikler var bir bakın siz de.
İlk çocuğumdan beri takipteyim mühendisinoğlu egemen bey i. O zaman da temiz içerikleri takip edip almıştım her şeyi minoris çok iyiydi o zaman hala iyiyse kesinlikle tercih edebilirsiniz bebek bakım ürünlerinden deterjanına kadar minoris kullanmıştım ben

İlk çocuğumdan beri takipteyim mühendisinoğlu egemen bey i. O zaman da temiz içerikleri takip edip almıştım her şeyi minoris çok iyiydi o zaman hala iyiyse kesinlikle tercih edebilirsiniz bebek bakım ürünlerinden deterjanına kadar minoris kullanmıştım ben
Göz yakıyor yazmışlar içeriği güzel ama.

yaa ufff son duzlukte reflu oluyomus ya bende 4 gun cektim simdilik gecti sanirim reflu yapiyo sanada tuh ardindan süt ic biraz bi de oyle dene bakalim ne olcak
Doktor dedi 2 günde bir al çok normal dedi canım, süt içemem süt ürünleriyle almayım diyorlar ya 🥲

kızlar ilk kıyafetleri yani hastanedeki ilk gün için yenidoğan tulum mu 3-6 aylık tulum mu tercih ettiniz? ben ilkinde 0-3 yani yenidoğan hastane çıkışı içindeki setleri sanki hiç giydiremedim diye hatırlıyorum ya. 3-6 ay da çok mu bol olur sipariş verdim ilk kıyafetleri 0-3 olarak ama değiştirsem mi 3-6 ay olarak. siz ne aldınız
Ben ilk hastane çıkışı 0/3 aldım canım dört takım aldım geri kalan 3/6 çabuk büyüyorlar ya küçükler fazla gitmiyor

Kızlar hastane çantası için depend alacağım ama bedene karar veremedim.Şimdi 79 kiloyum daha doguma cok var.son aylarda çok kilo alınıyor mu.Alanlar veya daha önce kullananlar kaç kiloya hangi beden aldınız.
Ben 71 im şimdi L aldım canım
Benim hastane kullandırtmıyormus lohusa pedi istiyormuş sezaryende dikişlere geliyor diye ama ben depend ile çok rahat ettiğim için ön kısmını katlayarak kullanmayı düşünüyorum

Maşallahh 🧿 bence çok iyi kilosu :)
Ay şükür ya 🧿🧿🧿 39.hafta gibi sezaryanı tercih ediyorum dedi doktorum, 2-3 gece kalınıyormuş minimum burda öyleymiş sıkıntı akşam 8’den sabah 8 e kadar yanında kimse kalamaz dedi hemşire tekmişim 😔 zorlanır mıyım sizce kızlar ? Hemşireler her şeyine yardım eder dedi ama eşim ya da annem bi tek gelebilir o da sabah 8 den akşam 8 e

Ben de şimdi doktordan çıktım tam haftasıyla uyumlu 29 hafta 1361 gram imiş çok şükür iyi dimi kızlar ? bazı yerleri 30 hafta bazı yerleri daha küçük gördüm ortalama tam ama🙏🏻🧿
29 +2 haftada benim de bebişin kilosu 1420 idi canım Dr haftasıyla uyumlu demişti. Senin de gayet iyi. Bu haftadan sonra hızlı kilo alacaklar.

Yarın 31 hafta olucam bugün çok kasılmalarım oluyor kızlar bebek kendini sertleştiriyor böyle olunca da canım yanıyor sizin de böyle mi

Beslenme konusunda o kadar düzensiz bir beslenme şeklim var ki.. Sabah 11 gibi çocukları doyuruyorum o ara hiç halim olmuyor uzanıyorum öğle 2 ye kadar aç kalıyorum resmen kahvaltımı 2 de yapıyorum. Akşam da canım hiç yemek istemiyor aç olduğum halde zorla yiyorum resmen ve Gece uyuyamadığım için hep 12 -1 e kadar uyanığım. Eşim yardım etse sorun olmicak sadece kahvaltı hazırlasa yeterdi ama maalesef kendisi de olsa yer olmasa yemez. yoğun çalıştığı için uyuyor nöbete gidiyor falan. Bayramdan sonra ailemin yanına gideceğim annem yardım eder, toparlanırım inşallah. Hep yorgunum 😒

Doktor dedi 2 günde bir al çok normal dedi canım, süt içemem süt ürünleriyle almayım diyorlar ya 🥲
tahin dene bi ozaman yiyebilirsen eger benim reflu oldum mu hemen bi sut iciyorum cook yogunsa tahin yiyorum bi yemek kasigi miss simdi bide aliskanlik yaptim her sabah 1 yemek kasigi yiyorum tahin ac karnina uyanir uyanmaz kahvalti edemiyorum ben bi sure ac bekledigimdede ogurme oluyo boyle bi cozum buldum

Ben de şimdi doktordan çıktım tam haftasıyla uyumlu 29 hafta 1361 gram imiş çok şükür iyi dimi kızlar ? bazı yerleri 30 hafta bazı yerleri daha küçük gördüm ortalama tam ama🙏🏻🧿
Maşallah canım. Ben de bir saat önce çıktım 29+2 1380 gr önden gidiyor iri bir bebek dedi. Ben anlamadım ya normal mi iri mi? 10 kilo aldım toplamda çok aldığımı söyledi

Doktorların 20 kiloyu geçmeyen hamilelere çok kilo aldın demesi yasaklansın :duduk::duduk::duduk:

Ben de 9 kilo aldım toplam bana da çok aldın dedi , 12-14’e kadar en fazla alabilirmişim.. kontrollerde stres oluyorum artık , moralim bozuluyor , dikkat etmeye çalışıyorum ama alıyorum ne yapayım . Artık kontrole de gitmek istemiyorum bu yüzden.

Maşallah canım. Ben de bir saat önce çıktım 29+2 1380 gr önden gidiyor iri bir bebek dedi. Ben anlamadım ya normal mi iri mi? 10 kilo aldım toplamda çok aldığımı söyledi
Bana normal gibi geldi ama doktorun daha iyi biliyodur tabi, benim 29+ 3 te 1300 gramdı normal demişti hatta biraz minyon bi bebek demişti 🥹 kilonda az mesela ben 17 kilo falan aldım 90 100 kilo ile gebe kalanlar varken sana cok kilo aldın diyemem demişti. Her doktor farklı demek ki.

X