Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    211
Maşallah canım. Ben de bir saat önce çıktım 29+2 1380 gr önden gidiyor iri bir bebek dedi. Ben anlamadım ya normal mi iri mi? 10 kilo aldım toplamda çok aldığımı söyledi
Kuzum bana normal dedi ya tam ortalama bebek dedi gramı için daha deneyimli arkadaşlar yazabilir ama 😅
Kiloyu bence abartmış ben de 7.5-8 kilo civarı aldım her aya bir kilo gibi ikimizin de bence normal yani. Hiç onu düşünme 🙄

Bana normal gibi geldi ama doktorun daha iyi biliyodur tabi, benim 29+ 3 te 1300 gramdı normal demişti hatta biraz minyon bi bebek demişti 🥹 kilonda az mesela ben 17 kilo falan aldım 90 100 kilo ile gebe kalanlar varken sana cok kilo aldın diyemem demişti. Her doktor farklı demek ki.
Ya bilmiyorum ki korkuyorum öyle deyince bebeğin kilosu için en iyi ihtimalle 30 haftalık bebek kilosunda dedi

Doktorların 20 kiloyu geçmeyen hamilelere çok kilo aldın demesi yasaklansın :duduk::duduk::duduk:

Ben de 9 kilo aldım toplam bana da çok aldın dedi , 12-14’e kadar en fazla alabilirmişim.. kontrollerde stres oluyorum artık , moralim bozuluyor , dikkat etmeye çalışıyorum ama alıyorum ne yapayım . Artık kontrole de gitmek istemiyorum bu yüzden.
Ben kan sulandırıcı kullanıyorum ne kadar kilo alırsan kan sulandırıcının etkisi o kadar azalır dedi kızdı ve bi test varmış perşembe onu vercem kan sulandırıcım yetiyor mu diye yetmiyorsa dozunu arttırcaz dedi

Ben de 32+3 üm 9 kilo aldım doktorum gayet iyi gidiyosun alman gerektiği kadar almışsın ödemin de yok dedi ama benim bebişin karın çevresi baya küçük çıktı sıkı kontrole aldı doktorum. Dün de birisi hiç kilo almamışsın ki çok zayıfsın hiç karnın yok ki senin dedi tam da randevumdan 2 gün sonra normalde takmam ama tam üstüne öyle söyleyince çok zoruma gitti kendi kızı gibi 30 kilo almamı bekliyo heralde 😄

Ben de 32+3 üm 9 kilo aldım doktorum gayet iyi gidiyosun alman gerektiği kadar almışsın ödemin de yok dedi ama benim bebişin karın çevresi baya küçük çıktı sıkı kontrole aldı doktorum. Dün de birisi hiç kilo almamışsın ki çok zayıfsın hiç karnın yok ki senin dedi tam da randevumdan 2 gün sonra normalde takmam ama tam üstüne öyle söyleyince çok zoruma gitti kendi kızı gibi 30 kilo almamı bekliyo heralde 😄
Merhaba canım benimde karın çeveresi geriden geliyor 32+3 ün

Ay şükür ya 🧿🧿🧿 39.hafta gibi sezaryanı tercih ediyorum dedi doktorum, 2-3 gece kalınıyormuş minimum burda öyleymiş sıkıntı akşam 8’den sabah 8 e kadar yanında kimse kalamaz dedi hemşire tekmişim 😔 zorlanır mıyım sizce kızlar ? Hemşireler her şeyine yardım eder dedi ama eşim ya da annem bi tek gelebilir o da sabah 8 den akşam 8 e
Bildiğim kadarıyla sana da bebek gibi bakıyorlarmış. Her istediğini getirip yaptıkları için gerçekten birine fiziksel olarak ihtiyacın olmayabilir. Manevi olarak da bebişinle başbaşa kalmak da güzel bir deneyim olabilir :)

Kızlar benimde yarın kontrolum var inşallah güzel geçer yarın bebişi video almak istiyorum hiç ultrason fotoğrafi vermiyor ya bende rica edicem video çekmek için kabul edermi ki doktor acaba

Doktorların 20 kiloyu geçmeyen hamilelere çok kilo aldın demesi yasaklansın :duduk::duduk::duduk:

Ben de 9 kilo aldım toplam bana da çok aldın dedi , 12-14’e kadar en fazla alabilirmişim.. kontrollerde stres oluyorum artık , moralim bozuluyor , dikkat etmeye çalışıyorum ama alıyorum ne yapayım . Artık kontrole de gitmek istemiyorum bu yüzden.
Ben 9 kgyi zaten ilk 4 ay alıp bitirdim ahahhah ben de artık tartılmak istemiyorum

Kızlar benimde yarın kontrolum var inşallah güzel geçer yarın bebişi video almak istiyorum hiç ultrason fotoğrafi vermiyor ya bende rica edicem video çekmek için kabul edermi ki doktor acaba
Sormuyorum bile çat diye telefonu çıkarıp çekiyorum haha :) eşime çektiriyorum genelde ama yüzü çok net gözüküyorsa ben de çekiyorum ne olur ne olmaz diye :) çek tabi ki ne diyebilir ki o senin bebeğin

İnsanlar vazifesi olmayan şeylere yorum yapmaya bayılıyor 😀 bana da gögüslerin çok küçük kesin sütün olmicak diyor her gören. Olsun mama fabrikaları da para kazansın diyorum geçiyorum :) hiç takma kafana

Kızlar malum doğum yaklaşıyor artık stres basmaya başladı. Sezaryen doğumda karından bastırma yapılıyormuş kum torbası konuluyormuş ve çok can yakıyor diyorlar. Buna şahit olan var mı? Doğruluğu ne ya da istemezsek yaptırmak zorunlu mu

İnsanlar vazifesi olmayan şeylere yorum yapmaya bayılıyor 😀 bana da gögüslerin çok küçük kesin sütün olmicak diyor her gören. Olsun mama fabrikaları da para kazansın diyorum geçiyorum :) hiç takma kafana
Normalde takmıyorum aslında öyle dediklerinde hoşuma bile gidiyodu ne güzel zayıfım işte göbeğim de çok yok rahatım diye ama işte randevumdan sonra denk gelince baya bozdu morelimi

Bugün 30+6 kontrolümüz vardı. 1750 gr 41 cm olmuşuz :) kendimce normal doğum düşünüyorum ama sanki son zamanlar geçmiyor gibi geliyor. Normal doğum istiyorum ama bir yandan da içimden yusuf yusuf sesleri yükselmiyor değil :) ay ne yapıcağımı ben bilmiyorum sanırım 😂

Normalde takmıyorum aslında öyle dediklerinde hoşuma bile gidiyodu ne güzel zayıfım işte göbeğim de çok yok rahatım diye ama işte randevumdan sonra denk gelince baya bozdu morelimi
Canım hiç takma benim bir arkadaşım 36.haftada hamileliği daha yeni belli oluyor düşün 🤔 ve bebiş kilolu bayağı 3kg

X