Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar eğer doktorunuz izin veriyorsa ve temizliğine güvendiğiniz bir yer varsa yüzün 🙏🏻 bugün belki saatlerce suda durdum yüzdüm bazen sadece içinde oturdum ama o kadar iyi geldi ki. Hiç ağrım kalmadı. Su hafifletti üzerimde hiç ağırlık olmadan hareket etmiş gibi oldum. Hareket edince de iyi geldi bacaklarımın ayaklarımın ödemi biraz indi. 🙏🏻😘
Biz iki gün sonra tatile gidiyoruz , şu an tek hayalim havuza kendimi atmak . Tüm gün kalça ağrısından çok rahatsız oldum , havuzda yer çekimi olmadan saatlerce durmak istiyorum
Bir haftayı geçti canım ya hiç hafiflemedi bile ağrılarım, hamile yastığı falan hiçbir şey fayda etmiyor anlamadım
Canım doktorunla dozu arttırmak için konuş istersen ve b vitamini kompleksini de sor özellikle sinirler için öneriyorlar onu.

Kızlar eğer doktorunuz izin veriyorsa ve temizliğine güvendiğiniz bir yer varsa yüzün 🙏🏻 bugün belki saatlerce suda durdum yüzdüm bazen sadece içinde oturdum ama o kadar iyi geldi ki. Hiç ağrım kalmadı. Su hafifletti üzerimde hiç ağırlık olmadan hareket etmiş gibi oldum. Hareket edince de iyi geldi bacaklarımın ayaklarımın ödemi biraz indi. 🙏🏻😘
Kesinlikle katılıyorum hem sıcaklar ile baş etmek için mükemmel yol hemde kaslar çalıştığı için hem bel ağrısına hemde doğum için pelvik taban için muhteşem iyi geliyor. Doktorlarda hep öneriyor kendinizi yormadan yüzün diye 🥰 bacak kramplarim gitti benimde yüzmeye başladığımdan beri sanırım çalışmayan kaslar yuzerken çalıştığı için etkisi oldu 😍

Bende haftaya gidicem, ama havuza girmekte cok kararsizim,surda kalmis 2 ay riske atmayayim diyorum

Kızlar bebek şampuanı ne aldınız ya mustela alacaktım ama parfüm vs var içinde bilemedim içeriği temiz olsun diyorum ama çok kararsız kaldım.
Ben ilk oğluma mustela set almıştım ama sonra doktor önerisiyle bioderma aldım daha iyi geldi hala onu kullanıyorum şimdi direk bioderma ile başlayacağım zaten abisi de hala onu kullanıyor ☺️

Eklentiler

• IMG_6910.png
    IMG_6910.png
    244 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar sizin de bebek hareket ederken canınız acıyor mu ve sancı gibi bir şey giriyor mu karnınıza? Toplanma sertleşme dediğiniz şey bu mu oluyo acaba? Çünkü hareket ettiği yer sertleşiyo bi anda. Yoksa bebek iyice büyüdüğü için hareketleri artık canımızı mı acıtıyor

Bu sabah yaşadım beyaz kremsi akıntıyı fitilde kullandım geçmiyor, çatı ağrısı hep var zor yürüyorum inan
kaşıntı oldu mu sende? bende önce kaşıntısız başladı fitil verdi dr ama çok da önemsemeyip kullanmadım. iki üç gündür kaşıntı başlayınca fitili de kullanmaya başladım hafifledi şükür. bu arada adet ağrısı yaşıyorum belim ağrıyor dünden beri. Nstye girenler olmuş her gün takip edemedim burayı ama yarın da ben muayeneye gireceğim bakalım belki beni de nstye alır

Evet canım bende var. Hatta bugün kontrolüm vardı beyaz kremsi o mantar oluyor ama her zaman zararlı mantar olduğu anlamına gelmiyormuş. Bende koku kaşıntı yanma falan yok sadece akıntı. Yine de bugün baba 2 kere kullanmalık fitil ve travazol verdi. Kaşıntı olmasa bile bulunsun sıcaklar vs etkiler dedi. Ve şekerden uzak dur o tetikliyor dedi malum yaz geldi dondurma falan yiyosundur ama en aza indir şekerli şeyleri dedi. Fitilde işe yarar baya dedi
hangi fitili verdi canm benimkinin adı canditon, aynı mı acaba. kullanmaya başlayınca azaldı benm bence mantardı

kızlar ilk kıyafetleri yani hastanedeki ilk gün için yenidoğan tulum mu 3-6 aylık tulum mu tercih ettiniz? ben ilkinde 0-3 yani yenidoğan hastane çıkışı içindeki setleri sanki hiç giydiremedim diye hatırlıyorum ya. 3-6 ay da çok mu bol olur sipariş verdim ilk kıyafetleri 0-3 olarak ama değiştirsem mi 3-6 ay olarak. siz ne aldınız

Son düzenleme:
kızlar ilk kıyafetleri yani hastanedeki ilk gün için yenidoğan tulum mu 3-6 aylık tulum mu tercih ettiniz? ben ilkinde 0-3 yani yenidoğan hastane çıkışı içindeki setleri sanki hiç giydiremedim diye hatırlıyorum ya. 3-6 ay da çok mu bol olur sipariş verdim ilk kıyafetleri 0-3 olarak ama değiştirsem mi 3-6 ay olarak. siz ne aldınız
Ben hastane için yenidoğan aldım hep ama bence benim kızım minnak olacak diye düşünüyorum 🙈

Ben hastane için yenidoğan aldım hep ama bence benim kızım minnak olacak diye düşünüyorum 🙈
canm ölçülere baktım da şimdi evdeki eski carters yenidoğan tulumu boy olarak çok küçük ama başka markanın yenidoğanı ideal. bence cartersın kalıpları çok küçük ona aldandım. başka yerden sipariş vermiştim 0-3 olarak değiştirmemeye karar verdim gelsin bakalım. böyle set yaptım, isimliden vazgeçtim

Eklentiler

• IMG_7504.png
    IMG_7504.png
    170 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_7503.png
    IMG_7503.png
    108,3 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_7502.png
    IMG_7502.png
    87,5 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_7501.png
    IMG_7501.png
    117,7 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_7500.png
    IMG_7500.png
    132 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_7499.png
    IMG_7499.png
    120,5 KB · Görüntüleme: 40
canm ölçülere baktım da şimdi evdeki eski carters yenidoğan tulumu boy olarak çok küçük ama başka markanın yenidoğanı ideal. bence cartersın kalıpları çok küçük ona aldandım. başka yerden sipariş vermiştim 0-3 olarak değiştirmemeye karar verdim gelsin bakalım. böyle set yaptım, isimliden vazgeçtim
Bu markanın ürünleri çok çok güzel 🌸🌸 bence çok güzel yapmışsın🥰 sen de mi uyuyamıyorsunnn🙈

buarada burada chicco next to me forever beşik alan vardı diye hatırlıyorum. iç yatak bulabildiniz mi ona uygun. 58*110 hiçbir yer bu ölçüye göre yatak yapmıyor pişman oldum aldığıma

X