Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Bacak arana yastık koyuyor musun? Bir tık rahatlatıyor, birde her uykundan uyandığında yönünü değiştir sola yatiyorsan sağ tarafına dön. Üzerine uzun süre yatmakta ağrıyı artırıyor
Canım koyuyorum yastık falan, zaten ağrıyla uyanıp dönüyorum ama anlamadım bu ağrıyı ben yarın doktora sorucam

Kızlar demirim düşmüş çok demir hapına başladım ama günün hangi saati içersem içeyim aşırı mide bulantısı böyle ateş basması baş ağrısı yapıyor napsam bilemedim 😔

Kızlar demirim düşmüş çok demir hapına başladım ama günün hangi saati içersem içeyim aşırı mide bulantısı böyle ateş basması baş ağrısı yapıyor napsam bilemedim 😔
Dr un ilacı değiştirir belki. Decavit içemedim, kabızlık ve mide bulantısı yapıyor diye elenatal2 verdi. Bu da yapmaz mı diye sorunca, demir ilacı deneyerek bulunur, bu da etkilerse değiştiririz yine demişti.

Dr un ilacı değiştirir belki. Decavit içemedim, kabızlık ve mide bulantısı yapıyor diye elenatal2 verdi. Bu da yapmaz mı diye sorunca, demir ilacı deneyerek bulunur, bu da etkilerse değiştiririz yine demişti.
Bende hem feramat demir ilacı hemde elenatal 2 kullanıyorum en başından beri

Merhaba anneler ve anne adayları. 31 haftalık gebeyim Medicalpark batıkent hastanesi Burcu hocaya gidiyorum. Dogum paketi satın aldım. Acaba orada doğum yapan varmı ? Odalar nasıl, süsleniyor mu temiz mi , doğumhanede ve katta erkek personel hemşire hasta bakıcı vs varmı? Bilen tecrübesi olan yazabilirse çok sevinirim.

Yarın doktoruma söylücem bakalım randevumuz var mahvoldum 3 gündür.. burda yok o markalar şunu içiyorum
IMG_1090.jpeg
aslında gebeler için 17 mg daha mı düşük içmem lazım acaba ya da pekmez limon mu denesem🥲
Ilaciini degistirsen belki bir faydası olur
Yarın konuşucam bakalım😔

Kızlar bebek şampuanı ne aldınız ya mustela alacaktım ama parfüm vs var içinde bilemedim içeriği temiz olsun diyorum ama çok kararsız kaldım.

Kızlar bugün alışverişe çıktım azar azar başladım bende dört takım hastane için dört zıbın bataniye önce çorapları 4 tulum yani hastane için hazırlıkliga başladım eksra ablam 3/4 takım hastane çıkışı 3/4 tulum almış bir kaç zıbın acaba bunlar yeterli mi ki daha alacaklarım var 3 aylıktan sonrası için Alicam küçükler fazla gitmiyor bende bugün böyle yavaş yavaş başladım kendim için daha başlamadım oda bayram dan sonra baslicam yıkayıp hazirlicam ben şahsen kendimden korkuyorum 🤣 çünkü tansiyon var bende riskli gebeyim malesef tebirli olmam lazim

Kızlar eğer doktorunuz izin veriyorsa ve temizliğine güvendiğiniz bir yer varsa yüzün 🙏🏻 bugün belki saatlerce suda durdum yüzdüm bazen sadece içinde oturdum ama o kadar iyi geldi ki. Hiç ağrım kalmadı. Su hafifletti üzerimde hiç ağırlık olmadan hareket etmiş gibi oldum. Hareket edince de iyi geldi bacaklarımın ayaklarımın ödemi biraz indi. 🙏🏻😘

Kızlar eğer doktorunuz izin veriyorsa ve temizliğine güvendiğiniz bir yer varsa yüzün 🙏🏻 bugün belki saatlerce suda durdum yüzdüm bazen sadece içinde oturdum ama o kadar iyi geldi ki. Hiç ağrım kalmadı. Su hafifletti üzerimde hiç ağırlık olmadan hareket etmiş gibi oldum. Hareket edince de iyi geldi bacaklarımın ayaklarımın ödemi biraz indi. 🙏🏻😘
Ayy ben denize havuza girince kusuyorum ya giremiyorum bilmiyorum niye öyle oluyor havasimi suyumu iyi gelmiyor ya bana

X