2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ya kızlar doktor hersey yolunda diyor ama pcos vardı ben de hemen kalmam diye korunmuyordum ben de habersizce hamile kalmışım 6 aylık evliyim hiçbir karın ağrısı kanamam yok ama düşük olur kalbi durur diye çok korkuyorum🥲

Ya kızlar doktor hersey yolunda diyor ama pcos vardı ben de hemen kalmam diye korunmuyordum ben de habersizce hamile kalmışım 6 aylık evliyim hiçbir karın ağrısı kanamam yok ama düşük olur kalbi durur diye çok korkuyorum🥲
Kötüyü düşünme canım evrene kötü enerji yollama♥️ her şey güzel olur Allahın izniyle şükret bak rahat bir gebelik oluyor😘

Günaydın kızlar bende şimdi geldim doktordan kendi doktorum izinliymis başka doktora gittim de kalp atışını duyduk yanliz az bir şey kanama alanı varmış kese etrafında ilaç verdi prostegron kullanan ve etkisini gören oldu mu
Bende bugün doktora gittim kalp atışını duyduk:) bende vardı kanama alanı progestan kullanıyordum fitil olarak biraz daha küçülmüş ilacı kullanmaya devam et dedi 10.haftaya kadar. Ben şu içmedim şimdi 3 lt ye yakın içiyorum su içmek önemli diyorlar.

palm angels palm angels isyan123 isyan123 kızlar dün doktorum vizite geldi ( daha önce hep asistanları gelmişti) çok net konuştu. Bu bebeğin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum inşallah kendisi düşer ama yüzde bir bile sağlıklı olma ihtimali varken kürtaj yapmak istemiyorum. Sabret dedi. Lekelenmem devam ediyor. Zaten bebek gelişmemiş. Düşmesini bekliyoruz. Pazartesi kendi doktorum yine muayene edecek. Bilmiyorum nasıl olacak. Kanamam olmadı olacak gibi de değil. Kürtaj olmak zorunda kalmam umarım. Durumu da kabullendim. İlk günkü kadar canım yanmıyor. Rabbim sağlıklı bebekler nasip etsin herkese 🤲

palm angels palm angels isyan123 isyan123 kızlar dün doktorum vizite geldi ( daha önce hep asistanları gelmişti) çok net konuştu. Bu bebeğin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum inşallah kendisi düşer ama yüzde bir bile sağlıklı olma ihtimali varken kürtaj yapmak istemiyorum. Sabret dedi. Lekelenmem devam ediyor. Zaten bebek gelişmemiş. Düşmesini bekliyoruz. Pazartesi kendi doktorum yine muayene edecek. Bilmiyorum nasıl olacak. Kanamam olmadı olacak gibi de değil. Kürtaj olmak zorunda kalmam umarım. Durumu da kabullendim. İlk günkü kadar canım yanmıyor. Rabbim sağlıklı bebekler nasip etsin herkese 🤲
Ah canım bak ne güzel bir doktorun var yüzde bir bile ihtimal varsa kıyamam diyor zaten. Gerisi dua ve tevekkül 🙏 Rabbim en güzel haberleri en hayırlı şekilde getirsin inşallah ❤️

Bende bugün doktora gittim kalp atışını duyduk:) bende vardı kanama alanı progestan kullanıyordum fitil olarak biraz daha küçülmüş ilacı kullanmaya devam et dedi 10.haftaya kadar. Ben şu içmedim şimdi 3 lt ye yakın içiyorum su içmek önemli diyorlar.
Kaç haftalık canım şuan? Benimde yarın doktor kontrolüm varda kalp atışı duyabilir miyim stresteyim

palm angels palm angels isyan123 isyan123 kızlar dün doktorum vizite geldi ( daha önce hep asistanları gelmişti) çok net konuştu. Bu bebeğin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum inşallah kendisi düşer ama yüzde bir bile sağlıklı olma ihtimali varken kürtaj yapmak istemiyorum. Sabret dedi. Lekelenmem devam ediyor. Zaten bebek gelişmemiş. Düşmesini bekliyoruz. Pazartesi kendi doktorum yine muayene edecek. Bilmiyorum nasıl olacak. Kanamam olmadı olacak gibi de değil. Kürtaj olmak zorunda kalmam umarım. Durumu da kabullendim. İlk günkü kadar canım yanmıyor. Rabbim sağlıklı bebekler nasip etsin herkese
canım benim bunda da vardır bir hayır. rabbim beterinden korusun. inşallah hayırlı haberler alırsın, sağlıkla kucağına alırsın bebeğini :KK200:

Senin için en hayırlısı olur inşallah. Amin dediğin gibi sağlıkla olması kadar önemlisi yok. Doktorun dediği gibi sabır ve dua..
Beterinden korusun Allah..

canım çok merak ettim seni...her şer görünen şeyde bir hayır vardır... Rabbim hakkında hayırlısı neyse onu versin.. bizi habersiz bırakma... kendine çok dikkat et

Benim de 6+1’di ama 1 hafta önden gidiyormuş 7 haftalık diyebiliriz dedi doktor. Bir de enfeksiyonum vardı artık beni rahatsız ettiği için antibiyotik verdi. Ağustos değil Temmuz sonu gibi de doğabilir benimki 😁

Bu arada kalp atışını duyduk bugün. Geçen hafta duyamamıştık. Bir sonraki kontrol 1 ay sonra, uzun bi süre bence

X