2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar selam bugün kalp atışını duyduk çok şükür. Küçük bir kanama alanı gördü ama yeri itibariyle düşük tehlikesi olduğunu düşünmüyorum, kendi kendine de kaybolabilir haftaya bir daha bakalım dedi.
2 gündür çok kötü influenza oldum yatak döşek yatıyorum. İlaç alamadığım için çok ağır geçiyor. İştahım hiç yok. 2 günde 1 kg vermişim hemen🤦🏼‍♀️
Kalp atışı hangi günde duydunuz acaba? :)

palm angels palm angels canım toxoplazma farkedilmezse bebek için kötü ama sen test yaptırdığın için farkedilmiş. Yeni geçiriyor olsan bile ilaçla tedavisi var hiç sıkma canını tıp artık ilerlemiş.
Çiğ et vs çok tehlikeli bu dönem. Ellememek lazım özellikle ilk 3 ay. Sonrasında geçirirsen de bebeğe etkisi pek yok zaten.
Çok teşekkür ederim canım evet söylediklerine dikkat edeceğim. Avidite testi sonucuna göre de doktor ilerleyeceğiz dedi içim rahatladı bir nebze açıkçası :)

Kızlar selamlar, son 2 gündür baya karın ağrısı çekiyorum progestan falan kullandığım halde. İdrar yolu enfeksiyonum vardı ama zararı yoktu bana ondan heralde. Bir şey olur mu diye evham yapıyorum 😅 yarın doktora gideceğim ama böyle bir durum yaşayan var mı? Kan vs gelmedi kontrol ediyorum
Ben :KK43: progestana rağmen arada bir saplanıyor acayip bir sancı böyle içim çekiliyor bende de enfeksiyon çıktı ama düşük bilmiyorum kızlar rüyamda sabaha kadar düşük yaptım sabaha kadar sancım oldı

Eklentiler

• IMG_3630.jpeg
    IMG_3630.jpeg
    14,2 KB · Görüntüleme: 31
Günaydınnn sabahın 5 inde gün başladı bana. 🙄 Bı an günleri karıştırıp bugün cumartesi sandım ve doktor randevum var diye sevinirken bugünün cuma olduğu geldi aklıma küçük bir husran ile kalkıp hazırlanıp işe gidiyorum 😞
Tüh. Bir gün daha dayan. Sık dişini artık. Ben de kontrolleri hep iple çekiyorum. Taaaaa çarşamba günü benim. 🥲

Günaydın kızlar bende şimdi geldim doktordan kendi doktorum izinliymis başka doktora gittim de kalp atışını duyduk yanliz az bir şey kanama alanı varmış kese etrafında ilaç verdi prostegron kullanan ve etkisini gören oldu mu

Günaydın kızlar bende şimdi geldim doktordan kendi doktorum izinliymis başka doktora gittim de kalp atışını duyduk yanliz az bir şey kanama alanı varmış kese etrafında ilaç verdi prostegron kullanan ve etkisini gören oldu mu
Geçer canım zamanla. Telaş etme. İlacı düzenli kullan inşallah. Bir de bol su icmen gerek

X