2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

Hayırlısı canım inşallah öbür aya umut artık olmazsa alıştık zaten sonraki ayı beklemeye 🥹
Yumurtlama dönemim çok ağrılı geçiyor ağrısından bile anlıyorum çatladığını hatta ama genelde çok kısa sürüyor sanki yumurta çok yaşamıyor gibi geliyor bende o yüzden bu ay doktora gideceğim zaten 🥹
Beybim yumurta çok yaşamıyor olur mu hiç zaten min 12 max 24 saat yaşıyormuş kendine hiç bunları aşılama bence. Ara ara düzensiz yumurtlama oluyor olabilir sadece. Yılda birkaç kez olabilirmiş mevsimler, ilaçlar, stres sebebiyle normal kabul ediyor doktorlar. Pcos da yoksa yumurtan gayet uygun bir zamanda büyür ve çatlar. Inşallah değerlendirme günlerinde sağlıkla tutmuştur da seni de böyle endiselendirmez artık 👶🏻

Her sabah ovülasyon testi yaptım sabah t çizgisi baya koyu çıktı pozitifti yani. aynı gün akşam tekrar bakmak istedim silikleşti gün içinde normal mi acaba o gün ve 2 gün değerlendirdim ama tam koyu çıktığında yapmamış oldum akşamına silik çıktığı için acaba şans hangisinde daha yüksek

Son düzenleme:
Her sabah ovülasyon testi yaptım sabah t çizgisi baya koyu çıktı pozitifti yani. aynı gün akşam tekrar bakmak istedim silikleşti gün içinde normal mi acaba o gün ve 2 gün değerlendirdim ama tam koyu çıktığında yapmamış oldum akşamına silik çıktığı için acaba şans hangisinde daha yüksek
Çatladığı günü değerlendirmiş oluyorsun o gün gebelik elde etme olasılığı en yüksek gün

Beybim yumurta çok yaşamıyor olur mu hiç zaten min 12 max 24 saat yaşıyormuş kendine hiç bunları aşılama bence. Ara ara düzensiz yumurtlama oluyor olabilir sadece. Yılda birkaç kez olabilirmiş mevsimler, ilaçlar, stres sebebiyle normal kabul ediyor doktorlar. Pcos da yoksa yumurtan gayet uygun bir zamanda büyür ve çatlar. Inşallah değerlendirme günlerinde sağlıkla tutmuştur da seni de böyle endiselendirmez artık 👶🏻
Yaa kuzum çok teşekkür ederim 😍🙏 içime su serptin valla testler bir anda ve çok hızlı siliniyor diye endişe ediyordum, inşallah dediğin gibi tutmuştur artık da böyle düşünüp durmaktan kurtuluruz. Allah hepimizin yüzünü hayırlısı ile güldürsün 😍🙏💙💙

Yaa kuzum çok teşekkür ederim 😍🙏 içime su serptin valla testler bir anda ve çok hızlı siliniyor diye endişe ediyordum, inşallah dediğin gibi tutmuştur artık da böyle düşünüp durmaktan kurtuluruz. Allah hepimizin yüzünü hayırlısı ile güldürsün 😍🙏💙💙
İnşallah kuzum benim ya bu topic eylül annelerine gidelim 🌸

Kızlar bu ayı pek değerlendiremedim.aslinda beklenen bat 25 Aralık olursa cidden banada sürpriz olacak inşallah bakalim

Arkadaslar adetim biteli 5 gun oldu biter bitmez degerlendirdik cunku seffaf akintim baslamisti macun kullandigimdan beri simdi bitti yoksa yumurtlamam erken mi oldu anlayamadim kizimda da erken dollenme olmustu

Ben genelde akintimdan anliyordum yumurtlama zamanimi ama gercekten bu sefer cok erken oldu akintim hayirlisi ama akintimi tekrar takip edecegim adetimin 13.14 gunune kadar

Arkadaslar adetim biteli 5 gun oldu biter bitmez degerlendirdik cunku seffaf akintim baslamisti macun kullandigimdan beri simdi bitti yoksa yumurtlamam erken mi oldu anlayamadim kizimda da erken dollenme olmustu
Olabilir canım zaten tavsiye edilen ilişki sıklığı da adet biter bitmez 2 günde bir adet olana kadar erken geç yumurtlamaya karşı bence bu tavsiye.
Ama ben ne erken ne geç hep adet ortası olur şeffaf akıntım hiç şaşmadı.

2022' nin tablosuna da yazdırmıştım ama nasip olmadı malesef belki yeni yılda bir mucize olur 🙏 Yaş' 25

bende 3 yıldır planlıyorum bu ayda catlatma iğnesi oldum yine olmadı galiba 2023 de olur inşallah 22 yaşındayım git gide umudumu kaybediyorum

Selam millet. Ben de tekrar çalışmalara başlamak için heyacanlıyım. 15 gün önce düşük yaptm maalesef. Bir adet dönemi bekleyip ondan snra başlayacağm. Acaba ne gibi takviyele kullansam. Bir de yumurtlama gününü takip edeceğim. DDha önce hiç etmemiştim testlerle. Sadece uygulamadan takip ediyordum. Ama nasıl kullanılır onu bile bilmiyorum araştıracağım :) folik asit kullanıcam tabi acaba hangi marka kullansam. Yumurta kalitesini arttıran vitaminler var onlar da mı alsam

bende 3 yıldır planlıyorum bu ayda catlatma iğnesi oldum yine olmadı galiba 2023 de olur inşallah 22 yaşındayım git gide umudumu kaybediyorum
Daha genceciksin canım senin şansın birçok kişiden çok daha fazla ben 34 yaşındayım mesela ve henüz hiç çocuğum yok yine de her şey Allahtan diyip umuda sarılıyoruz. Asla pes etmek yok 🙏🏻💙

X