2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

Bende daha yeni evlendim 2023 yılında inşallah bebek planlarımızın arasında var rabbim hepimizi bu güzel yolculukta yormadan,usandırmadan bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

artımed. yanlış alarm canım deneyimli olanlar bu testin hatalı olduğunu söyledi.
evet bazen bunun yalşış sonuç verdiğini söylüyorlar bende freely yapmıştım adete birgün kala lekelenmemde varı silik çıkarmıştı ama başka testler negatifti

evet bazen bunun yalşış sonuç verdiğini söylüyorlar bende freely yapmıştım adete birgün kala lekelenmemde varı silik çıkarmıştı ama başka testler negatifti
adet öncesi kan testi yapmayı bırakmıştım. Artık adet öncesi evde test de yapmayı bırakcam

Kızlar iğnemin 11.gunu sizce varmıdır test bozuk olabilirmi

Eklentiler

• IMG_20230125_232614.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar merhaba ben cumartesi gidecektim doktora bugun gittim. Tekrar bir smear testi aldı doktor ve muayene etti yumurtalıklar gayet iyi durumda dedi 11 mm dedi haftaya çarşamba cuma pazar değerlendir mutlaka dedi. Normalde kaç mm de çatlıyor yumurtalar .

adetin kaçıncı günü muayene oldun. 17-18mm civarı diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…