2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

Merhabaaa bu başlık ilk açıldığında yazmıştım herkese iyi dileklerimi.Sanırım açılışı ben yapıcam test pozitif çıktı. Adetime 1 hafta var öylesine test yaptım.Çok da umutlanmak istemiyorum daha çok yeni çünkü.

Eklentiler

• A9C6D96A-BDBF-4343-BD7F-C933570B7616.jpeg
    127,4 KB · Görüntüleme: 65

Hayırlı olsun canım.. Gayet hamılesın net görünüyor saglıkla kucagına alırsın inşallah

Sağlıkla tamamlamır inşallah gözünaydın canım
Son adet tarihin neydi ekleyeyim listeye

Hoşgeldin sayfamızaaa ben de 33 yaş
Sağlıkla güzel haberlerimizi alırız inşallah

Arkadaslar gecenlerde msj atmistim hamile degilim adetim 1 bucuk gun surunce umutlandim hayirlisi bakalim insallah bu ay tutar insallah gebe kaliriz

Merhaba herkese mutlu haftalar benim de regl 18 ocak da olması gerekiyor sadece bu sabah sol göğsüm çok acıyordu patlıycak gibi birde sol kasığıma ağrı giriyor sanki biri oturmuş gibi ağırlık var gibi . Allahım isteyen herkese nasip etsin. 2 gün önce bir rüya gördüm ikiz hamileydim kız olan düşüyordu erkek duruyordu. Ama kan falan görmedm rüya yorumundan anlayan da yazabilir sanırım hamile kalmaya çalışırken kafayı bozacağım

Sat 17 aralık ama beni eklemeyin .Tekrar test yaptım koyulaşmasını beklerken negatif çıktı.Kimyasal gebelik büyük ihtimalle
adetin geçmesini beklemek gerekiyor ya. erken test yapmayı 2 kimyasaldan sonra bıraktım ben =)

Merhaba herkese,
C cudo beni de listene ekler misin? ben de 42 yaşındayım, 13 yaşında bir kızım var ve çok kardeş istiyor. kızımın doğumundan bu zamana kadar hiç korunmadım ve bir sürü tedavi denedim ama hiç hamile kalamadım, iki çikolata kisti ameliyatım var ve tekrarladı, ben de vaz geçtim ama artık son şansımmış gibi hissettiğimden tekrar denemeye karar verdim. İlk gebelerimizi tebrik ediyorum, inşallah bu sene hepimize uğurlu gelir.

kızlar ben bu ay ateş takibi yaptım ovülasyon testlerine pek güvenmediğim ve strese sebep olduğu için.
Ateş takibi basit ve eğlenceli diyebilirim. Yumurtam çatladı gözüküyor bakalım bundan sonrasında yüksek seyretmesi gerekiyor.

Eklentiler

• f.jpg
    133,4 KB · Görüntüleme: 37
ateşin en yüksek olduğu gün çatlama mı olmuş oluyor?

C cudo Canımm beni de yazabilirsin SeptembeRose yaşım 29, çok istiyorum bu sene hamile kalmayı ve birkaç aydır deniyoruz inşallah bu yıla nasip olacak, 2022 yılında olmadı demek ki nasip değilmiş....Bat'ım 31 Ocak daha var yumurtam çatladı beklemedeyim....

inşallah 2023 şanslıları biziz canım, allahım çok bekletmeden isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…