2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

ya sanki hiç pik olmamış gibi hepsi aynı silik.

Antibiyotik biraz geciktiriyor canım ama olursun illa ki merak etme çok gecikirse bir gebenin günlüğü yumurtlama masajı yap söktürüyor adeti

Evet demin arkadasım da dedi antıbıyotık olayını.. Ben bılmıodum.. İnşallah öyledir, zaten olcakmış gibi bi hissim var

Gittim bugün doktor kontrolüne ama nisan ayına kadar gebelik yok dedi. Oysa ilk zamanlar ilk reglden snra demişti e şimdi işler değişti. Beklemek zor olacak maalesef belki diğer ay gittiğimde toparlanmış olur rahim. İçerde daha kan pıhtıları var dedi.

Umutsuzluğa kapılmak yok Allah hayırlısı ne zamansa o zaman nasip etsin İnşallah sağlıkla bebeğini kucağına alacağın günleri nasip etsin

Umutsuzluğa kapılmak yok Allah hayırlısı ne zamansa o zaman nasip etsin İnşallah sağlıkla bebeğini kucağına alacağın günleri nasip etsin
Amin inşallah. Umutsuzluk değil de mutsuz oldum. 3 ay böyle beklicez. Snra da ne zaman kısmet olursa. Bide hep doktorlar düşükten sonraki ilk 3 ay çabuk gebelik olur diyorlar ben ona kaptırdım sanırım kendimi

Kizlar birsey soracagim size benim adetim 5 gun erken gelip 1 bucuk gun surdu soylemesi ayip bordumsuydu akintilarim pihti gibiydi sonra kahverengi olup bitti acaba ustune gorme mi yoksa macun kullandigim icin mi kasıklarim sagli sollu agriyor hic boyle olmamistim ama.hamilelik belirtisi yok suan aza azar beyaz aķintim geliyor birkac gun sonra idrar testi yapsam mi yoksa dr mi gitsem ilk defa boyle oldum

Bir test yap bence. Benim başıma böyle bişe gelmedi ama yerleşme kanaması yaşayanlar fln bu şekilde oluyor diye biliyorum. Geçti mi adetin

kizlar miratech erken gebelik testi ne kadar güvenilir sizce ? deneyen varmi ? kaset test de aldik ama adini unuttum tuhaf birseydi hic duymadim. testleri yaptigimda paylasaccagim burada. merak ettim ne kadar dogru cikiyor diye.

ben macundan olabilir diye düşündüm çünkü yerleşme kanaması pıhtılı olmaz diye biliyorum.

Macun nedir

Herkese merhabalar. Umarım dileyen herkese Allah sağlıklı sıhhatli hayırlı bebişler nasip eder
Ben Eylül ayında 12. haftamda düşük yaşadım. yaşım 38 olmak üzere, 1 çocuğum var çok şükür ve hepsine Allah sağlıklı uzun ömürler versin
tekrar planlıyoruz kısmet olursa, biraz kilo vermem lazım. bir de Düzcede yaşıyoruz, depremden sonra annemle kaldığımız için düzenimiz yok özelimiz yok vs. nasıl olacak bilemiyorum...

Herkese hayırlı haberler inşallah

geçmiş olsun diliyorum canım hakkınızda hayırlısı olur inşallah.

Bu ay fena grip oldum değerlendiremedik sadece sanırım yumurtlamadan bir gün önce oldu bu ay ovülasyon testi de yapamadım

Merhabalar herkese:) ben de 9 aydır evliyim artık bebek için karar verdik. 33 yaşındayım şuan tam olarak. Haftaya randevum var öncelikle dra gideceğim gebelik hazırlığı için. Eşim de sma testi yaptıracak (özelde). Adımı listeye yazarsanız sevinirim. Herkes için hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…