2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

Kizlar 5 gun erken kirmizi karti gordum nasip bakalim macuna devam edecegim yeni batim 1 subat

yaşını belirtmeyene alt sıradaki rakamı yazıyorum tablo boş kalmasın diye =)
kan testtin sonuçlandı mı canım kasette pozitif duruyor ilk 5. dk da çıktıysa
Eveet var bebiş test doğruymuş bugün hem idrar hem kan yaptım idrarda çizgi baya koyulaştı sonra da kan verdim o da pozitif ilk benden geldi haber sanırım

Merhaba ovulasyon testlerimin resmini ekledim. Dün yapamadım kızım rahatsızlandı hastanede yatış yaptık . İnanışmaz kasık ağrım vardı bugun geçti . Resımdede ikinci çizgi silikleşmiş çatlamışmı yani . Dün çatladıysa bugune kaçtımı yani.

Eklentiler

• A6EFEBE5-D4B9-451F-8D1A-F3E6CF0D0277.jpeg
    A6EFEBE5-D4B9-451F-8D1A-F3E6CF0D0277.jpeg
    109,5 KB · Görüntüleme: 47
Eveet var bebiş test doğruymuş bugün hem idrar hem kan yaptım idrarda çizgi baya koyulaştı sonra da kan verdim o da pozitif ilk benden geldi haber sanırım
gözün aydın canım ilk şanslımız sen oldun sağlıkla tamamlanır inşallah.
son adet tarihin neydi.

Merhaba ovulasyon testlerimin resmini ekledim. Dün yapamadım kızım rahatsızlandı hastanede yatış yaptık . İnanışmaz kasık ağrım vardı bugun geçti . Resımdede ikinci çizgi silikleşmiş çatlamışmı yani . Dün çatladıysa bugune kaçtımı yani.
teste devam et derim canım koyulaşma olmamış. henüz her gün aynı saatte yapmanı tavsiye ederim.

teste devam et derim canım koyulaşma olmamış. henüz her gün aynı saatte yapmanı tavsiye ederim.
koyulaştı 3 ocakta baya koyuydu şimdi silikleşmeye başladı bugunde kremsi akontı ve yumurta beyazı gibi uzayan akıntım yoğunlaştı

ovulasyon testleri. en üstteki 31 aralik sonraki 2 ocak sonraki 4 ocak en sonkide 7 ocak az önce yaptim. anlamadim ben ya bu testler durdukce rengi aciliyor sanki. 4 tane vardi yaptim baska alamam. degerlendirmeye calisiyoruz. yumurta ne zaman catladi yada catlayacak ? en sonki test dahami koyu bi öncekinden ? cok zaman gecti dogum kontrol hapini birakali bugün 27. gün. degerlendiriyoruz o günden beri. yumurta catlamamismi bende acaba daha ? baska test yapamiycam artik. 21 ocakta yani dogum kontrol hapini biraktiktan 41 gün sonra oluyor sanirim. o güne kadar zaten ya adet olurum yada erken gebelik testinde birseyler görünür belki. nasil sabredecegim o güne kadar bilmiyorum. daha öncesinde birseyler hissedersem erkende yapabilirim testi paylasirim yine burada.
20230107_154014.jpg

Hanımlar merhaba. Cevap verirseniz çok sevinirim. Hamilelik hazırlık sürecindeyim. 3 farklı folik asit denedim 3ü de mide bulantısı yaptı. Benim gibi olanınız var mı aranızda. Ne yapmam gerekiyor bilginiz var mı?

Hanımlar merhaba. Cevap verirseniz çok sevinirim. Hamilelik hazırlık sürecindeyim. 3 farklı folik asit denedim 3ü de mide bulantısı yaptı. Benim gibi olanınız var mı aranızda. Ne yapmam gerekiyor bilginiz var mı?
Ben folidoce kullandım hep bulantı fln yapmadı ben de. Ama doktorum diofol önerdi. Elimdeki bitsin diafol alacağım bu sefer.

Herkese iyi akşamlar kızlar. İlk gebelik haberi gelmiş. diblerabla diblerabla sağlıkla al bebeğini kucağına canım. Darısı tüm isteyenlere. Ben de ilk regl imi oldum. Bitti doktora gidicem pztsi. Ama korunmayı fln bıraktm. Bide yumurtlama fln takip edim diyorum ama sanki beni daha tedirgin edecek gibi şimdilik oluruna bıraktm.

diblerabla diblerabla tebrikler Allah sağlıkla tamamına erdirsin 💙🙏🏻🧿🧿🧿

Benim de regl bitti ama bu ay rutin vitamin kullanmak dışında bir şey yapmıyorum ovu testi de yapmayacağım. Özellikle bebek denemesi de olmayacak sadece vitamin kullanacağız ve korunmayacağız o kadar. Bir süre de böyle gitsin olursa olur olmazsa olmaz kafasındayım yaza kadar 😅

Herkese iyi yıllar 💕🙏 bu sene inşallah herkesin isteği gercekleşir.. Bebişler gelsin saglıkla inşallah 🙏

İlk haber de gelmiş.. Tebrik ediyorum diblerabla diblerabla .. Hamılelık bulasıcı derler, hepimize bulaşır inşallah 🤣

Bende diş olayını hallettim.. Sımdı deneme yapalım dıyorum ama bat 7 ocak yani bugün.. Bu adet de bitsin, bakalım önümüzdeki maçlara🤣

Hanimlar iyi akşamlar bizde bebek düşünüyoruz bu ay ovulasyon testi aldım denedim ancak ilk gunden beri çift çizgide koyu neden acaba fikri olan var mı

Eklentiler

• 20230107_234904.jpg
    20230107_234904.jpg
    116,3 KB · Görüntüleme: 37
merhaba.
Akıntıya odaklanma ve olumsuz düşünme derim. Normalde akıntım olur benim femara ovitrelle kullandığım aylar şeffaf akıntım olmamıştı ama hepsinde yumurtlama gerçekleşmişti.
Benimde ekler misin ya yaş 24
Bende bir yıldır evliyim bir yıldırda bebek için çabalıyoruz.olmuyor.insallah herkese uğur getirir 2023

Ay kızlar adetim 2 gün gecıktı🙄 inşallah adet olurum cunku bademciklerimden dolayı antıbıyotık cok ıctım😐

Ay kızlar adetim 2 gün gecıktı🙄 inşallah adet olurum cunku bademciklerimden dolayı antıbıyotık cok ıctım😐
Antibiyotik biraz geciktiriyor canım ama olursun illa ki merak etme çok gecikirse bir gebenin günlüğü yumurtlama masajı yap söktürüyor adeti 💙

Bende öyleydim hem de kullanılması sıkıntı bir antibiyotik bitirdim. Hala hamileyim olacağı varsa oluyor, sağlıklı olmasını temenni etmekten başka çare yok. 🙈
Bu arada hanımlar bu 3. Gebeliğim ve ne planlı ne istekli sadece bir sefer eşim prezervatifi çıkarıp devam etti ve olan oldu. Benim 2 hamileliğimde yumurtlama günlerini takip ederek aylarca uğraşarak oldu ve eşim ağır ilaçlar kullanıyor bu yüzden birşey olmaz diye düşündük ve nasipmiş demek ki oldu. Hala kendimi o hamile anne kafasında görmüyorum. Alışamadım. Yani demem o ki siz böyle kafaya takınca vücudunuz stres üretiyor ve her hastalığın başı artık stres bunu kendinize yapmayın akışına bırakın biraz 2. Çocuğumu 1nsene denedik olmadı enfeksiyon için dr a gitmiştim alttan muayene ederken 1 senedir deniyoruz olmuyor dedim baktı sağ yumurtan çatlamış gayet iyi görünüyor dedi o gece hamile kaldım. Eğer sizin kaderinizde varsa oluyor çünkü yazılmış bir kere değişmez. Bende de bu yoklukta 3. Çocuk nasıl büyüyecek korkusu vardı attım artık üstümden en azından anksiyetem azaldı 🙈
İnşallah hepiniz hiç ummadığınız anda o beklediğiniz haberi alırsınız. Sağlıcakla kalın..

X