2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kizlar gunaydin, 4+1 deyim dun sabah kahverengiyle karisik acik pembe, az once de acik pembe akintim geldi, agrim sizim yok ve sadece sabahlari oluyor 2 gundur.ve 2 gundur progestan kullaniyorum o mu yapiyorum endiselenmeli miyim doktora gitsem mi,daha once yasayan var mi

Merhaba kızlar uzunnnnnn zaman sonra buraya tekrardan geldim 2021 Eylül annesiyim
Sat 13 Ekim
Daha bebeğim 13 aylıkken hamile kalmışım
Beklenen doğuma göre 23 temmuz görünüyor ama sezaryen doğum yapmıştım Allah nasip ederse Temmuz annesi olarak görünüyorum 😍😍😍

Kizlar merhaba genel bir fikir soracağım anket gibi düşünelim..
İmkanlarım bana tercih yapma hakkı veriyor ama çok kararsız kalıyorum..
Sizce hamileyken çalışmaya devam etmeli miyim yoksa imkanın varsa evde dinlen mi dersiniz.
Şimdi çalış bebekten sonra çalışma kendin büyüt

Sizce hamileyken çalışmaya devam etmeli miyim yoksa imkanın varsa evde dinlen mi dersiniz.
Maddi açıdan sıkıntı yoksa yani gezerim dolaşırım diyorsan çalışma hem dinlenir kendine zaman artırırsın hemde gezer keyif alırsın çünkü çocuk olunca ne kadar gelsende zorlaşıyor. Ama kendimizi anca döndüruruz dersen çalış derim

canım ben de aynı durumdayım keyfi çalısıyorum işim yoğun da değil haftada 2!gün ama uzak evime marmarayla 2 saat uzaklıkta git gel 4 saat bir de herkes hasta mikrop bulasırsa covid olursam diye korkuyorum yaşımda 39 :KK43:( avukatım ben de

Kızlar ultrasona girdim çok güzel bir duygu ilk defa yaşadım 🥰 kesemizi bebeğimizi gördük iki milimetreymiş teyzeleri 🥰 kalp atışlarını çok derinden az duyabildik maalesef tamamen duyamadık. Ama kalp atışı görünüyor çok güzel her şey yolunda dedi doktorum çok şükür 🥰 sata göre 6+3 ama ultrasona göre 6+6 dedi bu ne demek kızlar?
Ay masallllah😍😍😍

canım ben de aynı durumdayım keyfi çalısıyorum işim yoğun da değil haftada 2!gün ama uzak evime marmarayla 2 saat uzaklıkta git gel 4 saat bir de herkes hasta mikrop bulasırsa covid olursam diye korkuyorum yaşımda 39 :KK43:( avukatım ben de
Benım ısım yoğun 😃 ama her geçen gün daha az yoracağım kendımı

Kızlar 4+5 te 3.3 mm olan kese bugün 5+1 de 5.6 mm çıktı. Bana büyüme az gibi geldi, sizinkiler nasıldı

Ankarada yaşayan hastane arayan varsa orta doğu hastanesi Hande balaban bu 2 ci hamileliğin de de ona gideceğim ilkinde zor geçmesine rağmen beni çok rahatlattı gece gündüz demeden ulaşabiliyor doğum paketi de 12bin miş bilginiz olsun diye sizede diyin dedim

Hiç endişelenme benim bugüne kadar sabah bulantım olmadı. Bende akşamları oluyor arada bir kaç gün bulantısız gecen aksamlarimda oldu. Hormonlarımız 😅
derken 20 dk önce yediğim ne varsa çıkardım :/
bugüne kadar sabah oluyodu bugün ilk defa böyle yemekten sonra oldu

Bence sıkıntılı bir gebeliğin yoksa son zamana kadar çalış evde zaman geçmiyor çünkü bir de gönlünde al bebene kıyafet vs. Sonra doğum için 4 ay raporda toplu para al. Sonra dönmezsen dönme işe bebeğine bak. Bebeğin şimdi değil doğumca sana ihtyacı olacak

Merhabalar hanımlar. 7.5yaşında 1 oğlum ve 3.5yaşında bir kızım var. artık bu işleri geride bıraktım diye düşünürken reglim gecikti. ben de mevsimseldir diye düşündüm. çünki hiç şüphem yoktu sürekli korunduk. neyse bugün test aldım evde yapmak için. idrarı damlatmamla çizgiyi görmem 30 sn kadar sürdü ve ben şok:skandal: öğlenden sonra doktora gittim ve keseyi gördü. son regl 11 ekim. 15 gün sonra kontrole çağırdı. hakkımızda hayırlısı olsun:anneadayı:
Ne güzel işte süpriz bir mucize geliyor 😍😍hayırlı olsun hoşgeldin canım ❤️

X