2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhaba,oncelikle gecmis olsun,bende evde test yaptım pozitif cikti.Kismetse carsamba kontrole gideceğim.Sizin bir belirtiniz varmiydi?ultrason da mi anlaşıldı.
Kanama oldu pazartesi kese görücektim bugun kanamam oldu kese gözükmedi beta hcg sıfırlanmış. Ama vajina batması vardı.

Merhaba Özel düşünüyorum ama SGK anlasmali bir hastane olmali .anlayışlı ve bilgili bı doktora ihtiyacım var.bu arada bı kaç doktor deneyimledim kesinlikle Instagram'da yaptıkları reklamlarla alakaları yok
Kendi doktorumu onereyim o zaman ben sevdim ilgili bir kadın SGK anlaşması var central hospitalda Fatma Nur temel

Asermeler kaçıncı haftada başlıyordu kızlar 🙈 benim aklıma bir şey düştü canım istiyor gibi ama eşime söylemek istemedim bir yaz meyvesi :) yani öylesine bir istek mi hakikaten çok mu istiyorum bilemedim 😅
Ben aserme değil de bulantı su ana kadar olmadı gerci cok yeni 3 hafta ona cok seviniyorum

Çok geçmiş olsun canım Üzülme hayırlısı olsun en kısa zamanda sağlıklı bebişin olsun İnşallah 🙏🏻 bide kimyasal olduğu nasıl anlaşılıyo
Kese gözükmüyor canım beta da düşüyor. Üzülmüyorum canım 23 haftalık bebeğimi kaybettim o daha acı verici böylesi ona göre daha iyi rabbim elbet Bi yerde dur der. Sizlerde sağlıcakla kavuşun yavrularınıza 😊

Asermeler kaçıncı haftada başlıyordu kızlar 🙈 benim aklıma bir şey düştü canım istiyor gibi ama eşime söylemek istemedim bir yaz meyvesi :) yani öylesine bir istek mi hakikaten çok mu istiyorum bilemedim 😅
6 diye biliyorum. Hazır canın çekmişler iste gitsin 😅 Benim durum çok fena canım asla bir şey çekmiyor yediğim şeyi bir daha yiyemiyorum bulantım çok ama kusma yok 7. Hafta ve bitik durumdayım

6 diye biliyorum ama bugün benimde canım bir şey istedi çok istedim gibi değildi ama gözüm görünce aldım yerken ellerim titredi 🤣🤣🤣

X