2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bende öyleyim ilk hamileligim ne eksi istiyorum ne tatlı sadece canım tuz istiyoru ve ekmek o kadar 🤣
Bende çok tuz seviyorum önceden hiç sevmezdim salataları bile tuzsuz yerdim şimdi hemen tuz atıyorum ama troid cıktı bende hamilelikte kaynaklı ona bağlamıştım ama değilmiş demekki😁

Bende çok tuz seviyorum önceden hiç sevmezdim salataları bile tuzsuz yerdim şimdi hemen tuz atıyorum ama troid cıktı bende hamilelikte kaynaklı ona bağlamıştım ama değilmiş demekki😁

Bende troid kendimi bildim bileli var ama bu kadar tuz bağımlısı değildim. Zeytini tuza batırıp yedim bitanecik o bile zor kesti isteğimi çok garip bir durum ben eksi mi isterim tatlı mı derken tuz istemem traji komik oldu ama ben bebeği sanki kiz hissediyorum sizin var mı Bi hissiniz böyle cinsiyete ilgili

Bende troid kendimi bildim bileli var ama bu kadar tuz bağımlısı değildim. Zeytini tuza batırıp yedim bitanecik o bile zor kesti isteğimi çok garip bir durum ben eksi mi isterim tatlı mı derken tuz istemem traji komik oldu ama ben bebeği sanki kiz hissediyorum sizin var mı Bi hissiniz böyle cinsiyete ilgili
Seninki benden fazlaymış ve hiç yok tahminim oğlumda hamile olduğumu anladığım an içine doğmuştu ama bunda tık yok😇 bakalım ne olacak ikimizde tuz istiyoruz bebiş cinsiyeti aynı olacak mı

Seninki benden fazlaymış ve hiç yok tahminim oğlumda hamile olduğumu anladığım an içine doğmuştu ama bunda tık yok😇 bakalım ne olacak ikimizde tuz istiyoruz bebiş cinsiyeti aynı olacak mı
Evet evet çok merak ediyorum öğrenince mutlaka haberleşelim.. ama benim daha bugün 4 +6 yolum baya uzun.

Selam kızlar 6+3 haftadayım, birazdan ilk ultrasona gireceğim çok heyecanlıyım 🥰
Kızlar ultrasona girdim çok güzel bir duygu ilk defa yaşadım 🥰 kesemizi bebeğimizi gördük iki milimetreymiş teyzeleri 🥰 kalp atışlarını çok derinden az duyabildik maalesef tamamen duyamadık. Ama kalp atışı görünüyor çok güzel her şey yolunda dedi doktorum çok şükür 🥰 sata göre 6+3 ama ultrasona göre 6+6 dedi bu ne demek kızlar?

Kizlar merhaba genel bir fikir soracağım anket gibi düşünelim..
İmkanlarım bana tercih yapma hakkı veriyor ama çok kararsız kalıyorum..
Sizce hamileyken çalışmaya devam etmeli miyim yoksa imkanın varsa evde dinlen mi dersiniz.
İmkanın varsa evde dinlen canım ama evde sıkılırım psikolojik olarak kötü hissederim ben çalışmaya alışkınım diyorsan işinde ağır değilse çalış 🥰🐣

İnsan tanımadığına bile kıyamazken kendi kanından olanlara nasıl bu kadar acımasız olur 😢 ne kadar güzel kalpli, merhametlisin teşekkür ederim❣️
Seni çok çok iyi anlıyorum. Üzülmemek elde değil onu da anlıyorum. Ama bebeğin için yapmak zorundasın onu da biliyorum. Allaha havale et. İnşallah hatalarını anlayıp gönlünü en kısa sürede almaya çalışırlar. Sen de gönülden ferahlarsın inşallah 🙏🏻

Kızlar ultrasona girdim çok güzel bir duygu ilk defa yaşadım 🥰 kesemizi bebeğimizi gördük iki milimetreymiş teyzeleri 🥰 kalp atışlarını çok derinden az duyabildik maalesef tamamen duyamadık. Ama kalp atışı görünüyor çok güzel her şey yolunda dedi doktorum çok şükür 🥰 sata göre 6+3 ama ultrasona göre 6+6 dedi bu ne demek kızlar?
Hayırlı olsun arkadaşım. Sağlıkla kucağına al inşallah 🙏🏻 Bende 5+2 de gitmiştim bana da ultrason 5+5 uyumlu demişti.

Günaydın Kızlar
3 4 gündür olan sabah bulantım bugün hiç yok
biraz endişeliyim ya :/

X