2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
O kadar çok inanmıştım ki bu sefer oldu sanırım dedim. İki ay üst üste kimyasal olunca kendime gelemedim ama hayırlısı olsun inşallah canım vardır Allah’ımın bir bildiği…
Merhaba lütfen üzülüp vücudunuz için herseyi daha zor hale getirmeyin.. Rabbimin sınavları var herkes için hepimiz için .. sürekli kimyasal gebelik durumunda sadece siz değil eşiniz de kontrollerini yaptırsın nedenini sebebini mutlaka araştırın.. zaten eğer hersey normalse rabbim hayırlısını hayırlı zamanda verecektir .

Kızlar selam ben salı günü adete 2 gün kala kanda beta 57 ile öğrenmişim, bugün sabah 2. Kez kan verdin 95.5 çıkmış. 2 katı kadar artmamış sizce endişhelenmeli miyim

O kadar çok inanmıştım ki bu sefer oldu sanırım dedim. İki ay üst üste kimyasal olunca kendime gelemedim ama hayırlısı olsun inşallah canım vardır Allah’ımın bir bildiği…
İnşallah önümüzdeki ay hayırlı haberi alırız canım senden doktorun bu konuda ne dedi üst üste kimyasal olmasının bir nedeni var mıymış acaba

Kızlar selam ben salı günü adete 2 gün kala kanda beta 57 ile öğrenmişim, bugün sabah 2. Kez kan verdin 95.5 çıkmış. 2 katı kadar artmamış sizce

Merhaba hemen endişelenmeyin takibe devam edin. Artış oranı minimum % 60 a kadar normal kabul ediliyor. Herkeste net 2 katı olmalı diye bir kural yok en iyi yönlendirmeyi doktorunuz yapacaktır bol bol dua edelim hepimizin bebegi sağlıkla gelsin

Merhaba benim de sat 9 Ekim şu an çok heyecanlandım. Ben yarın gideceğim doktora beta hcg bugün 1266 cıkti sizin kaçtı .. inşallah sağ salim kucağımıza aliriz miniklerimiz..
Ay benim de 8 ekim pazartesi 6100 çıktı ama. Sizinkisine göre çok fazla. İkiz olabilir mi acabaa

Ay benim de 8 ekim pazartesi 6100 çıktı ama. Sizinkisine göre çok fazla. İkiz olabilir mi acabaa

Merhaba öncelikle adet döngü gününüz burda çok ònemli benim 34 günde bir oluyor yani yumurtlama zamanım 29 ekim normalde 28 günde bir olanlarda 14cü günde yumurtlama oluyor daha önce yumurtlayip daha önce döllenme olmuştur bu sebepten dolayı yüksektir beta hcg . Ama sizde 34 günde bir regl görüyorsanız ikiz de olabilir Allah gönlümüze göre versin

Kızlar bir de sizin de karnınızda hafif ağrı şişkinlik falan var mı? Ben hala kendimi çok yakında regl olacak gibi hissediyorum
Bende var o ya hem şişkinlik hem bildiğin adet sancısı kasıklarıma iğneler batıyor resmen huzursuz ediyor beni kötü bişey olcak diye. Normaldir inşallah

Bende var o ya hem şişkinlik hem bildiğin adet sancısı kasıklarıma iğneler batıyor resmen huzursuz ediyor beni kötü bişey olcak diye. Normaldir inşallah
İnşallah canım ya sabah çok minik bir kahverengi lekelenme geldi o da beni biraz korkuttu ama şimdi geçti sanki her an birşey olacak gibi yaşıyorum ya çok endişelenmeye başladım keseyi gördükten sonra ona bir şey olacak diye ödüm kopuyo

Benim de iki ayrı gün kahverengimsi bulanık akintim oldu. Geçti. Yorulduğum hareketli oldugum gunlerin ertesinde akinti böyle oldu.

merhaba beta değerim 72 satte 174ten 158e düşmüş bu bir düşük yada dış gebelik bu durumda aranızdan ayrılıyorum.beni listeden de silebilirsiniz.hepinize şimdiden hayırlı doğumlar dilerim allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin

Evet anlıyorum seni. Ama bak keseyi de görmüşsün rahat olsun için. Benim daha onu görmeme çok var heralde.. çok yeni daha :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…