2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Evet anlıyorum seni. Ama bak keseyi de görmüşsün rahat olsun için. Benim daha onu görmeme çok var heralde.. çok yeni daha :)
Sabah lekelenme oldu ya doktora söyledim progestan reçete etmiş şimdi daha bir içime kurt düştü bir şey olmaz dimi onlem amaçlı sadece dimi

Sabah lekelenme oldu ya doktora söyledim progestan reçete etmiş şimdi daha bir içime kurt düştü bir şey olmaz dimi onlem amaçlı sadece dimi
Önlem için kuzucum. Ben ilk hamileliğimde kullanmıştım. Şimdi yine kullanıyorum. Aşırı güvende hissettiren bir ilaç bence, evham yerine huzur bul

Önlem için kuzucum. Ben ilk hamileliğimde kullanmıştım. Şimdi yine kullanıyorum. Aşırı güvende hissettiren bir ilaç bence, evham yerine huzur bul
Şu an baya bir panik oldum ben zaten endometriozis belasiyla uğraşıyorum o düşük yapıyor dedikleri için tedirginim inşallah kötü bir şey olmaz ilaç tamamen koruyacak mı bebeği

Şu an baya bir panik oldum ben zaten endometriozis belasiyla uğraşıyorum o düşük yapıyor dedikleri için tedirginim inşallah kötü bir şey olmaz ilaç tamamen koruyacak mı bebeği
Canım kesenin rahimde tutunması için hormon desteği gibi düşün

İnşallah önümüzdeki ay hayırlı haberi alırız canım senden doktorun bu konuda ne dedi üst üste kimyasal olmasının bir nedeni var mıymış acaba
Doktora Salı günü 22 kasıma randevu aldın canım o gün gidince anlatacağım üst üste kimyasal olduğunu. İnşallah her şey güzel olur teşekkür ederim canım benim duanı eksik etme nolur

Doktora Salı günü 22 kasıma randevu aldın canım o gün gidince anlatacağım üst üste kimyasal olduğunu. İnşallah her şey güzel olur teşekkür ederim canım benim duanı eksik etme nolur
Sen de bana dua et canım inşallah sadece sağlıksız olduğu için bebek kimyasal olmuştur inşallah en yakın zamanda yeniden yaşarsın

Sana doktor mu önerdi peki böyle lekelenme yüzünden
Ben henüz lekelenme yaşamadım. Aşılama oldum çok erken gebelik olduğu için düşük falan olmasın diye. Aşılamalarda çok yaşanıyırmuşta bebek tutunsun diye veriyolar.
2 haftadır devamlı kullanıyorum. 2 ser 2 ser hatta. :) Senin normal yolla gebelik dimi ?

Normal gebelik evet bana da günde 2 tane vermiş doktor umarım sağlıkla tutunur ikimizin de bebeği canım benimki artık çok erken dönem de değil daha salı günü kontrole gittim keseyi gördüm doktor etrafında kanama alanı falan da yok dedi şimdi nerden çıktı bu lekelenme anlamadım

Duam seninle canım Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim hayırla sağlıkla versin bebeğini
İnşallah canım sabah biraz kahverengi lekelenmem oldu ona canım çok sıkıldı inşallah bebeğime bir şey olmaz doktor kanama artarsa gelin dedi inşallah artmaz progestan verdi inşallah o yardım eder tutunmaya

İnşallah canım Ya ben duyuyorum aslında hamile olanlardan lekelenmede, kanamada, normal bir durum bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…