2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Canım çok yeniymiş senin kaybın ama çok şanslısın ki rabbim hiç aratmadan arkasından bebeğini nasip etmiş. Tedirginligini o kadar iyi anlıyorum . Ve gönülden diliyorum yeni hikayelerimiz mutlu bitsin kucağımıza alalım bebişlerimizi gelişmelerden haberdar edelim birbirimizi benim yarın görünürse kese yazacağım tekrardan. Heycani paylaşmak çok güzel bu grupları olusturanlardan da Allah razı olsun

Evet çok şükür inşallah bu kez sağlıkla alırız kucağımıza grubu açanlara teşekkürler. Gelişmeleri paylaşırız. İyi geceler

İnşallah canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Aynı durumdayiz benim apsem yok ama tedavi olmazsam apseye çevirecek agumentin verdi değil mi o gebelikte dokunmuyor iltihap daha tehlikeli içini sıkmadan ferahca kullan bitsin

Kizlaar 30 ekime randevu aldım 6+0 olcak kalbini duyar miyim acaba geçen sene kalbi durduğu için 11 haftalıkken almışlardı kendime bunları hatirlatmamaya çalışıyorum sürekli herşey çok güzel diyorum ama deli gibi korkuyorum.Saglikli olduğunu bı gorsemm

Kuzum cıkmıs değer doktor cuma da yaptır dedi sen naptın sımdı son durum ne :) bırlıktryız kızzzzzzzz
Ayy çok sevindim yaaaa şimdi kasımın yazışmalarını okuyorummm. Canım pazartesi 37ydi ya dün 138 e çıkmış burdaki arkadaşlarda iyi dedi iyi gidiyor çok şükür.30 kaşıma randevu aldım o zaman herşey netleşir sen nasıl öğrendin degerin kac

Bende geçen sene 9 haftalıkken aynı şeyi yaşadım bu sefer her şey yolunda gidecek inşallah hepimiz için. Bugün kontrolüm var kalbini duymayı umuyorum. 6+0da duymazsan korkma çünkü biraz erken olabilir.

Vajinal olarak duyulur heralde canım emin degilim ama doktor beni 6+3de çağırdı kesin olsun diye ben tam 5 haftalıkken gittim ama keseyi de karından göremeyiz demişti gördük belki biz bir sorun olduğunu dusunmeyelim diye biraz daha geç tarih söylüyor da olabilirler inşallah duyarsın ama duymazdan da aklına kötü bir şey sakın gelmesin erken olduğu için sadece 3 5 gün sonra tekrar gider duyarsın minik bebeğinin kalbini

Cok guzel kuzum. Masalllllah ben bat dan 2 gün önce ogrnedım pzartesi erken gebelik de cıkınca koştuk kana 29 çıktı dün de işte 85 çıktı
Bat tarihi 16/17 idi benım işte :)

ben dün 6+1 de duydum canım karından
çok kısa iki kere dinletti
bebek 5mm dedi
sende duyarsın inşallah
ama ben çok erken yumurtluyorum döllenmede erken olmuş bu duramda
duyamazsan bile endişelenme

Aynı durumdayiz benim apsem yok ama tedavi olmazsam apseye çevirecek agumentin verdi değil mi o gebelikte dokunmuyor iltihap daha tehlikeli içini sıkmadan ferahca kullan bitsin
evet agumentin verdi canım
çok apseli benim dışardan bile şiş
boğazım kulağım heryerime vuruyo
dün gece bi tane içtim o bile rahatlatmış bugün çok daha iyiyim ama çok vicdan azabı çekiyorum

dün gece bi tane içtim o bile rahatlatmış bugün çok daha iyiyim ama çok vicdan azabı çekiyorum
Vicdan azabı çekme canım doktor zaten bebeğe aşırı zararlı olsa vermezdi enfeksiyon daha zararlı dediğine göre önemli bir sorun yok içmende

Hiç çekme canım iltihap devam etse hem sana hem bebeğe daha zararlı o sapasağlam doğar annesi hiic korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…