2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
canım korkma inşallah bişey olmaz ya doktoruna yada sağlık ocağına git kalbini dinle için rahat etsin en azından

Okurum ben sana yarın canım adeti sölerim niyeti ne demeliyiz

Öncelikle çok geçmiş olsun, Allah’ım yardımcınız olsun. Bende 500 tane okurum Allah kabul ederse

Insallah canim her sey yolundadir merak etme, evet benim de yeme istegim cok bir gun cok yiyorum diger gun cok sevdigim bir yemek degilse daha normal yiyorum sanirim o sekilde dengeleniyor
Bazen yemeği iştahla hazırlıyorum ama oturunca birden kesiliyor sanki iştahım az ekmeksiz yiyp kalkıyorum bazen yatmadan canım tatlı istiyor

Kızlar size birşey soracağım ben hamile kalmadan önce bikini bölgem için ağdaya gidiyordum hamilelikte kanamalarım ve düşük riskim olunca doktor yasaklamıştı şimdi çok şükür bir sıkıntım kalmadı doktoruma da sordum gidebilirsin dedi aranızda ağdayla alan var mı bir sıkıntı oluyor mu

Benim doktorum da önermedi yine de benim tercihime bıraktı bende zaten hamilelikten önce lazere gidiyordum doğumdan sonra da devam edeceğim için gittiğim merkez jiletle almamı söyledi o şekilde devam ediyorum

İnsallah
Allahtan umit kesilmez
Banada ilk gbeligimde ikizlerden biri sagliksiz dendi elhamdülillah ikizler cok saglikli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…