2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
canım benim üçüncü gebeliğim ikinci çocuğum oğlum normal doğum oldu bol hareket ettim ekstradan bişey yapmadım rahat bir doğum oldu tabi herkesin vücudu bünyesi farklı bundada allah izin verirde bişey olmazsa normal doğum olur ekstra hareket edecek durumda değilim zaten kendimi biraz yorunca hemen belimin ağrısı artıyo havalar ısınınca ister istemez daha çok hareket ederim zaten inşallah buda oğlumdaki gibi olur ama kızın sancısıda doğumuda zor diyolar inşallah öyle olmaz oğlumda sancı gece 3 te başladı sabah 7.20 de oğlum doğdu çok sancı çekmedim inşallah buda öyle olur

Çok geçmiş olsun normalde tabi sorun olunca şimdi 2 kat hissettirir kendini. Doktoruna söyledin mi başka destek bir şeyler veremiyor mu
Hayır canım ya beyin cerrahına da gittim şu an yapacak birşey yok tek yapacağın istirahat etmek dedi şu an böyle başlaması beni baya korkutuyo daha önümde 3 koca aydan fazla var nasıl geçecek bilmiyorum parol iç diyolar da ben normalde böyle olunca acilde narkotik serumla düzelen kişiyim parol bana hiç fayda etmiyo esim masaj yapıyo sadece bol bol belime

Bol yürüyüş ve doğum yaklaşınca özellikle 30. Haftadan sonra bol bol squat çömelme bildiğim kadarıyla canım suyu zaten bebek için çok içmemiz lazım en az 2.5 litre yürüyüş de 1 saat öneriyolar herhangi bir risk yoksa. Egzersiz videosu ben YouTube'dan izliyorum atıyorum 23 haftalık hamilelik egzersiz yazıyorum ordaki şeyleri yapıyorum

benim de sabaha doğru burnumdan kan geldi, tansiyonumu ölçtürdüm normal çıktı . burun kanaması yaşayan var mı başka ?
Ben haftada en az bir kere yasiyorum nerdeyse saka ama yasadim canim 3 kere falan, ama gayet normalmis kan akisi vucudumuzda yogunlastigi icin, burunda da kilcal damarlar var hassas

Kızlar merhaba, malesef dün girdiğim detaylı ultrasonda bebeğimin durumunun çok ağır olduğunu öğrendim bütün organları sağda ve kalbi çok ağır bir durumda bebeğimi kaybediyorum önümüzdeki hafta heyete cikicam beni gruptan çıkarmanızı rica ediyorum rabbim hepinize evlatlarını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin nolur durumla ilgili soru sormayın çok bitik bir haldeyim

Kizlar anlayan varmi ?
H hurmaay canim sen hemşireydin bakabilir misin
Doktor kan tahlilerimi gordude idrar tahlileri cikmamisti
Eki Görüntüle 3218914 Eki Görüntüle 3218912
Canım enfeksiyonun yok lokosit sayın gaywt iyi darisi bana onun dısında kan degerleirn biraz dusuk oda sınırda düsük olarak et ürünlerini yerlen yanında roka vs tuket yesıllıkle bol su icmeye devam et krratininle bun degeri azcık dusuk o cou hamilelik etkılıyor dusuk olabılıor hamd olsun iyi

Doktor onerdi sırkeli suyu ıkı. Doktora danıstım butun ıc camasırlarım pamuklu tursuyu tuketemiyorum midemden dolayı( ama neyazıklı heryerde wcye giriyorum once temizlesemde neyazıkki bulasti tesk ederim

Kızlar kovit olup ağır atlatan varmı aramızda ne yapmak gerek biliyormusun uz Dr parol verip yolladı oda bir işe yaramıyor zaten

Kızlar kovit olup ağır atlatan varmı aramızda ne yapmak gerek biliyormusun uz Dr parol verip yolladı oda bir işe yaramıyor zaten
Komsum gebeyken kovit olmustu biraz kan sulandirici seyler yedi icti ama oda hatirladigim kadariyla parol disinda ilac alamadi. Kan cok pihtilasiyo kovitte o yuzden limonlu su tuketebilirsin tansiyon sorununun yoksa ama sen yine danis doktoruna ondan sonra kullan bu tarz seyleri

Tamam canım sağol doktor limonlu suyu önerdi tansiyonum yüksek zaten

Karadut pekmezi ve lavanta ozu var evde cay yerine onlari sicak suyla iceyim diyorum ama zarari olur mu bilmiyorum. Bilgisi olan var mi kizlar ???

Çok geçmiş olsun içini ferah tut 3 4 dolanma ile doğan cocuklar var ama bence her hafta kontrole gitmen çok iyi olur.
Haftaya bir daha gideceğim şuan sürekli kendimi dinliyorum iyi mi oynuyor mu diye. Bu süreç beni çok strese sokuyor. Aklıma geldikçe içimdeki korku hortluyor resmen. Herşey Allah'a bağlı ona inancım tam sadece annelik... O insana ister istemez endişe veriyor

Karadut pekmezi ve lavanta ozu var evde cay yerine onlari sicak suyla iceyim diyorum ama zarari olur mu bilmiyorum. Bilgisi olan var mi kizlar ???
Normal siyah çay içmek yerine mi? Pekmez boşa şeker alımı hem insulini uyarmaya hem de o kaloriye bence gerek yok. Açık siyah çaydan zarar gelmez. Lavanta özünün ne olduğunu ne işe yaradığını bilmiyorum .

canım karadut pekmezi faydalıymış ama lavanta özü çay olarak tavsiye edilmiyomuş şeker konysunda sıkıntın yoksa karadut pekmezi içebilirsin

Eklentiler

• Screenshot_20230316-225727.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_20230316-225617.jpg
    96,2 KB · Görüntüleme: 17
23.haftadayim karnımın altı ağrıyor dinlendikce geçmiyor.Rahim büyümesimi acaba kizlar.Bu kadar uzun sürmezdi ağrı olduğunda.2 gundur böyleyim

İnşallah bunuda atlatacaksın canım benim kanamalı zor bi süreç yaşadık bak o günler geride kaldı. İnşallah bu günler de geçecek ve sağlıkla alacaksın bebeğini kucağına Allah büyük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…