2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Canım o zaman zaten kendine hiç dert etme. Kocan hep oraya gidiyoruz sen davet etmiyorsun deyince kayınvaliden laf ediyor sandım. Ne güzel bak kayınvaliden anlayışlı. Sen sadece eşinle güzel güzel konuş, yatman gerektiğini orada yatamadığını bel ağrılarını falan anlatınca anlayış gösterecektir.
görümcemde orda şimdi onun oğluyla benim oğlan biraraya gelince çok yaramaz oluyolar şimdi aradım akşama buraya gelin diye onlarda istemiyo çocukları biraraya getirmek zaten bugün işleri varmış benim belimde sertleşme olduğu için ekstradan kat kat çok ağrıfığını kendiside biliyo kalkarken falan hep kendinden destek alıp kalkıyorum ayağa kalkmam bile çok sıkıntı oluyo bana yavaş yavaş yapıyorum her işimi akşama kadar daha şimdiden böyle olduğum için hergün bir işimi bitirmeye çalışıyorum ilerki zamanlarda hiçbişey yapamam gibi duruyo

dün bende aynı şekildeydim dinlene dinlene yapıyorum işlerimi bende yoksa dediğin gibi karın ağrısı falan oluyo özellikle bel ağrım çok artıyo işimi bitirip oturamıyorum biraz dinleniyorum biraz yapıyorum
Dün bende de oldu sadece balkon temizliyordum karnıma şiddetli bir ağrı girdi uzandım geçti ağrım
İçimi rahatlattınız teşekkürler yoksa doktora gidecektim 😂

selam guzel hamislerim gene idrar yolu enfeksiyonu olmusum sasırmadim monurol tek kullanımlık ictim dun bide sirkeli suyla tahrretleniyorum bazen bol su icmeye calisıyorum baska bi oneriniz varmi acaba bu hafta hep dısarlarda girmek zorunda kaldm wclere🥹🥹

selam guzel hamislerim gene idrar yolu enfeksiyonu olmusum sasırmadim monurol tek kullanımlık ictim dun bide sirkeli suyla tahrretleniyorum bazen bol su icmeye calisıyorum baska bi oneriniz varmi acaba bu hafta hep dısarlarda girmek zorunda kaldm wclere🥹🥹

Sirkeli suyla taharetlenmeyin. Oranın pH dengesini bozup daha sık olmanıza sebep oluyorsunuz aslında . Yıllardır bu hastalık ile uğraşıyorum. Naylon renkli iç çamaşırı kullanmayın. Hepsini pamuklu beyaz tercih edin. Mümkünse gece elbise ile yatın iç çamaşırsız havalandırın özel bölgeyi.
Ev yapımı yoğurt turşu gibi probiyotikler ve en az 3 litre su.

kızlar napıyosunuz nasılsınız neleri canınız istiyo şuan neleri yiyemiyosunuz ben şuan ne görsem canım çekiyo normalde aşırı turşu yerdim şuan ekşi çok yiyorum ama turşunun kokusundan bile hala yanına yaklaşamıyorum tatlıda çok yiyorum ekşide çok yiyorum et yiyemiyorum hala sizler ne durumdasınız

kızlar napıyosunuz nasılsınız neleri canınız istiyo şuan neleri yiyemiyosunuz ben şuan ne görsem canım çekiyo normalde aşırı turşu yerdim şuan ekşi çok yiyorum ama turşunun kokusundan bile hala yanına yaklaşamıyorum tatlıda çok yiyorum ekşide çok yiyorum et yiyemiyorum hala sizler ne durumdasınız
Ben tavuktan tiksindim galiba nefret ediyorum kokusundan.

Benimde oyle disarda 4 5 kere wcye giriyorim

Kizlar anlayan varmi ?
H hurmaay canim sen hemşireydin bakabilir misin
Doktor kan tahlilerimi gordude idrar tahlileri cikmamisti
20230316_163205.jpg
Screenshot_20230316-163138.jpg

Kızlar merhaba bugün doktora gttm benimde plasenta aşağıda dediki yukarı cikablr dedi bekleyelim.dedi ilişki yasak kesinlikle zaten hiç yaşamamıştık. Bu şekilde olanlar vardi siz nasılsınız ister istemez canım skldi inslalah ya yukarı çıkar dua edelim
Merahaba sizin yukarı çıktı mı kontrole gittiniz mi bnmde şuan öyle 16 haftalık biraz lekelenme oldu aşağıdaymış

Merhaba kızlar normal doğum yapmak için yapığınız şeyler var mı ? izlediğiniz egzersiz videoları , günlük yürüyüş süresi, içtiğiniz su miktarı vs vs ? doğum kilosu normal doğumu etkiler mi ben 68 ile hamile kaldım şuan 79 um :KK43: ama çok aşırı yediğimden değil de hamilelikten dolayı fazla aldığımı düşünüyorum çünkü çok aşırı yemiyorum :KK43:( ama normal doğum yapmayı istiyorum var mı öneri vs vs ?

X