2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar çok kötüyüm 🥺 bebeğimin boynuna 2 kez kordon dolanmış doktor sürekli takip edeceksin dedi. İçime nasıl bı sıkıntı korku düştü anlatamam daha 22 haftalık bu haftalar nasıl geçecek bebeğim ya oynamazsa çok küçük dogamaz çok korkuyorum

canım bizde dolap falan alıcaz ama şuan pek mümkün değil gibi görünüyo

canım resmini atarmısın bizede fikir olur
Daha gelmedi ama ürün bu boyut olarak cok cok büyük degil mesela genişligi 90 cm di sanırım 1900 fiyati en uygun bunu bulabildim 🤔

Eklentiler

• BF1AEAE5-CBB0-4FA3-85D5-A7044F097BAE.png
    BF1AEAE5-CBB0-4FA3-85D5-A7044F097BAE.png
    251,4 KB · Görüntüleme: 80
  • 27C4ACED-80D0-40DF-B936-385202804956.png
    27C4ACED-80D0-40DF-B936-385202804956.png
    200,8 KB · Görüntüleme: 71
Kızlar çok kötüyüm 🥺 bebeğimin boynuna 2 kez kordon dolanmış doktor sürekli takip edeceksin dedi. İçime nasıl bı sıkıntı korku düştü anlatamam daha 22 haftalık bu haftalar nasıl geçecek bebeğim ya oynamazsa çok küçük dogamaz çok korkuyorum
Hareketini hissedemedigin zamanlar beklemeden doktora gidersin yavrum cözülebilir kendi kendine sen dua et doktorunu dinle rabbimin izniyle hiç bisiy olmaz inşallah ❤️

Ay tamamen anlaşmalı oldukları laboratuvara bağlı. (Sanırım tekrar ihale yapılacak genel olarak) Sağlık ocağında yaptırdığım bazı tahlillerim düşmüyor bile benim. Gidip çıktısını istiyorum.
Benim 3 hafta sonra dusuyor
Bende saglik ocaginda cikti istiyorum ama devlete vermiyor cikti sadece bakiyolar
Benim kan ve idrar cikmisti ama idrar kulturu 3 gun sonra cikiyormuş

Canim endiselenme cogu kisiden duydum 2 kere kordon dolanmasi
Doktorun dedigi gibi hergun bebegini dinle hareketleri falan bide kontrollerini 2 haftada bir yada 1 haftada bir git

Canim endiselenme cogu kisiden duydum 2 kere kordon dolanmasi
Doktorun dedigi gibi hergun bebegini dinle hareketleri falan bide kontrollerini 2 haftada bir yada 1 haftada bir git
Normalde özele gidiyorum doktorumda iyi ama şimdi emin olamadım. Acaba şehir hastanesinin riskli bölümüne mi devam etsem.

Aynen ne gunlerdi
Şimdide mide yanmasiyla ugraşiyorum
Gunde 3 defa en az midem yaniyor 😒
aynı durumu bende yaşıyorum görümcem saçlanıyodur diyo ama bence çok erken saçlanması için inşallah oğlum gibi saçlı olur 😍
Daha gelmedi ama ürün bu boyut olarak cok cok büyük degil mesela genişligi 90 cm di sanırım 1900 fiyati en uygun bunu bulabildim 🤔
gayet yeterli bencede bende bi bakim belki bende böyle bişey alırım 💕

canım allahın izniyle bişey olmaz inşallah sen sık sık bebişi dinle stres yapmamaya çalış sık sık kontrole git allah minişini korusun inşallah

Kızlar hamilelikte alerjik rinit ile uğraşan var mı perişan oldum hep yorgunum nefes alamıyorum hapşırıyorum sürekli burnum akıyor uyuyamıyorum okyanus suyu aldım burun spreyi ama yok bana mısın demedi. Resmen burnumun içi şiş yanıyor boğazım kaşınıyor deli çıkacağım artık 😭😭😭😭
Ben de aynı problemle uğraşıyorum canım çok geçmiş olsun😭 bana da okyanus suyu yaramıyor. Burun bandı,su buharı ve açık havada yürüyüş biraz rahatlatıyor. Doktor ilaç vermiyor çare bulursan bana da haber verebilirmisin🤲

kızlar aranızda böyle bişey kullanan oldumu şuan depolama alanım yetersiz geliyo dolap alana kadar çocuk odasına büyle bişey alsam kullanışlı olurmu acaba şuan hemen dolap almam maddi açıdan zor görünüyo çocuklara nasıl olur sizce

Eklentiler

• Screenshot_20230315-131446.jpg
    Screenshot_20230315-131446.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 61
Korkma dua et inş sağlıkla doğar. Anne karnında çok oluyor böyle durumlar. Benimde bebeğim için doktor detaylı ultrasonda beynin sağ lobunda küçük bi kist olduğunu söyledi. Bir çok anne karnında kş bebekte vardır diye teselli ederken kendimi doktor her yüz bebekte üçünde veya dördünde görülen bi durum öyle çok yaygın bi durum değil ama doğuma kadar kaybolabilir de kalıcı da olabilir dedi ama içimde hep bi ferahlık var bebeğim sağlıkla doğacak inş kist yok olacak hep dua ediyorum

Korkma dua et inş sağlıkla doğar. Anne karnında çok oluyor böyle durumlar. Benimde bebeğim için doktor detaylı ultrasonda beynin sağ lobunda küçük bi kist olduğunu söyledi. Bir çok anne karnında kş bebekte vardır diye teselli ederken kendimi doktor her yüz bebekte üçünde veya dördünde görülen bi durum öyle çok yaygın bi durum değil ama doğuma kadar kaybolabilir de kalıcı da olabilir dedi ama içimde hep bi ferahlık var bebeğim sağlıkla doğacak inş kist yok olacak hep dua ediyorum
inşallah kaybolur canım doğana kadar yada ultrasonun yanılması çıkar 🙏

kızlar aranızda böyle bişey kullanan oldumu şuan depolama alanım yetersiz geliyo dolap alana kadar çocuk odasına büyle bişey alsam kullanışlı olurmu acaba şuan hemen dolap almam maddi açıdan zor görünüyo çocuklara nasıl olur sizce
Güzel görünüyor canım ilerde zaten oda takımı olucal bebeklerin suan idare etmelik gayet iyi duruyor benim evimde mecburdur almaya hiç yer yok 😂

X