2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benim de aynı rahatsızlığım var ve okyanus suyu iyi gelmiyor:KK43: çok geçmiş olsun size de çare bulursanız bana da haber verin. Biraz burun bantları ve su buharı rahatlatıyor.
Bende buhar yaptım burun bandı aklıma gelmemişti alayım bari başka çözüm bulursam yazarım mutlaka 😞
Gecmiş olsun canim
Acile gitsen iyi olur ona gore belki bi ilac verirler
Teşekkür ederim. Burun spreyi bile veremiyorlar maalesef umarım evde çözerim bir şekilde…

Canım ben sifonyer düşümdüm önce sonra dedim ilerde oyuncakları olur yada sabunlarıda bezlerinide sokacak bi yeri olsun dedim dolap aldım a101 den internetten 1900 tl di dün aldım hatta bebesin herseyi yeter yada ikince bebek olsa birinin odası olan buda yine ekstra dolap olarak kalır yada hiç kullanmam ilerde dersen satarsın suan için herseyi sokmaya aldım acıkcası islak mendildi katlamalı kuvetti oyuncak kiyafet
Hayırlısı olsun canım güle güle kullanmak nasip olsun inşallah 🙏

Selam ben şöyle yaptım 3 kapılı dolap aldım çok da büyük olmayan bir şifonyer aldım ama dolabın içine çekmece eklettim yatakta ablamdan gelecek bir de berjer almayı düşünüyorum emzirmede rahatlık için odam çok büyük değil o yüzden ikisinide büyük almadım ileride bir oyuncak alanı planlıyorum kafamda böyle şekillendir
Güle güle kullansın inşallah. Benimde odam çok büyük değil, bende emzirme koltuğu falan alacağım güzel düzenli bir oda olsun istiyorum. nereden aldın dolapla şifonyeri

Kızlar selam 🤗
Aranızda oda hazırlayan var mı ve ya alacağı dolap şifonyer felan belli olan var mı? Ben çok kararsız kaldım büyük dolap büyük şifonyer mi almalıyım yoksa çok gerek yok mudur?
canım bizde dolap falan alıcaz ama şuan pek mümkün değil gibi görünüyo
Canım ben sifonyer düşümdüm önce sonra dedim ilerde oyuncakları olur yada sabunlarıda bezlerinide sokacak bi yeri olsun dedim dolap aldım a101 den internetten 1900 tl di dün aldım hatta bebesin herseyi yeter yada ikince bebek olsa birinin odası olan buda yine ekstra dolap olarak kalır yada hiç kullanmam ilerde dersen satarsın suan için herseyi sokmaya aldım acıkcası islak mendildi katlamalı kuvetti oyuncak kiyafet
canım resmini atarmısın bizede fikir olur

X