2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Gecmis olsun cnm bebege zarar vermiyorsa bisey olmaz inlls

Merhaba canim
Oglusun saglikla gelsin
Diyabet konusunda cok dikat et ilerde sıkınti olur
Bende ayda 1 gidiyorum ama doktorum 2 hafta sonra gel dedi şeker testi bakalim insallah sorun cikmaz

Kizlar siz hastanede dogumdan sonra pijama takimi mi giyceksin yoksa gecelik mi ?
ben pijama takımı giyerim oğlumdada giydim sıkıntı yaşamadım dikişli olduğu halde aynı pijama takımını giyerim yine zaten sadece doğumda giymiştim hastanede sonra hiç giymedim diğer kullandıklarımı giydim yine onu giyerim yepyeni duruyo zaten

Valla bazen bazı insanlara dönüp çok biliyorsun demek istiyorum. Göğüsün süt dolup bosaltamayinca ağrısını acısını bilmeden konuşuyorlar sıtma yakalayınca ya da sür bosaltamayip içinde apse yapıncada aynı şeyi söyler dururlar. Kiminde aut az geliyor ihtiyaç olmuyor kiminde çok geliyor verecek insan arıyor doğmadan bilmezsin ama fiyatı çok değil riske atma bence al olmadı kullanmadın satarsın gider

Kizlar siz hastanede dogumdan sonra pijama takimi mi giyceksin yoksa gecelik mi ?
Ben pijama takımı düşünüyorum gecelik zor olur gibi hissettim bide annem diyor ki uzun kol al kan kaybedeceksin orda vücut ısın düşer 1 uzun kol penye 1 kısa kol penye koymayı düşünüyorum isteğe bağlı sezeryan olacak bu arada benim bi aksilik olmazsa.

Sordum canım bi sıkıntı olmaz ondam eger kanama tarzı olur veya su gibi akıntı gelirse o zaman sakın ihmal etme hemen ara beni gel dedi.
haber verdiğin için teşekkürler benim daha bir hafta var kontrole inşallah bebiş iyidir sürekli tekmeliyo çokçada bel ağrım var senin bebiş nasılmış kaç haftadasınız kaç gr olmuş

haber verdiğin için teşekkürler benim daha bir hafta var kontrole inşallah bebiş iyidir sürekli tekmeliyo çokçada bel ağrım var senin bebiş nasılmış kaç haftadasınız kaç gr olmuş
Canım 24 oldu bugün benimde sırt ağrım şok şiddetli normalde hareketliydi ama şu aralar biraz sakin nedense doktorla telefonda konuştum muayene 29 martta şeker testi ile beraber. O gün yapacak.

Kızlar pilates vs yapıyor musunuz? normal doğum istediğim için hareketimin bol olması lazım diye düşünüyorum ama çalıştığım için eve yorgun geliyorum hiç halim kalmıyor

Kızlar hamileyken diş doktoruna gidilir mi ? Çürük bi azı dişim vardı ağrıyor ne yapacağımı bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…