2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
tamamrn katılıyorum bende göğüs pompası almaya çalışıcam mama konusunda oğlumu devlette doğurdum 5 gün hastanede kaldık sütüm boldu ama ilk günler hemşireler sütüm azken mama verdiler yardımcı oldular devlette doğurdum oğlumuda bir paket bephantol baby 5 adet prima bez doğum yapanlara verdiler bunda nasıl olucak nolucak hiç bilmiyorum inşallah normale döneriz o zamana kadar insanlar sanki herkes kendisi mükemmel gibi eleştirmeyi çok seviyolar onlara kulak tıkamak gerek ama yinede yapamıyoruz yok sütün yaramafı yok çocuk zayıf yok şöyle uyutma yok böyle alıştırma şükür kızımda evimde olurum ama tabi hergün gelirler oğlanı görmeye kızı görmeye diye helede ilk zamanlar keşke kendi halimize bıraksalar
Cidden öyle bu günleri arıcaksın sözünü 100 kere duydum he diyip geciyorum artık
kendi adıma söylim bu günleri arayacağımı sanmıyotum doğumdan sonra en azından bel ağrım geçicek yüzüstü yatabilicem tabi herşeyin zorluğu olur ama annelik tarif edilemez bişey bebeğin kokusunu aldığımız anda yorgunluk falan kalmicak ne uykusuzluk ne yorgunluk umurumuzda olmicak oğlumdan tecrübeliyim yeri geldi sabaha kadar nöbet tutsamda onun bi gülüşü kokusu hemen unutturdu yorgunluğumu

Slm hamisler nasılsınız bebisler nasıl gobisler sistimi eğilim kalkma ne durumda
bebiş arada oynuyo artık hergün hatta bazen içerde tepiniyo resmen göbiş baya büyüdü oğlumda 7 aylıkta bu kadardı eğilip kalkmak sıkıntı oluyo özellikle belimden dolayı ve göbekten sen ne durumdasın senin göbüş benden önce çıktı zaten bebiş nasıl

Hahah bebiş aynı devam hareketli çok şükür yerinde duramiyor göbek desen ful taym önde gidiyor bir hafta önce çekmiştim yemek yiyince daha çok şişiyor inik halimiz böyle 17 sinde ikinci adım var 20 Side doktora randevum var bakalim ne diycek

Eklentiler

• Snapchat-534091705.jpg
    90,6 KB · Görüntüleme: 90
Bitmez bitmezzz herseyi hep onlar bilir amann be hayat bi kerelik bisey oda bizim kim ne derse desin bebegim olsun istedim rabbim verdi bakmak zorda olsa kolayda olsa ben istedim
Zorlukları var ama hepsi onun bir bakışıyla geçiyor canım valla bakabilecek maddi gücüm olsa 10 tane doğururum o kadar hayat enerjisi ile kaplıyor seni rabbim isteyen herkese nasip etsin

Ah ah o kadar güzeldir ki eminim yorgunda olsan bebişinin gülüşünü görmek offf gelsin o günler tecrübeli birinden bunu duymak güzel geldi

az önce buraya mesaj yazarken yine çok sallanmış kocam kaynanam görümcem aradılar hissettinmi diye ben gerçekten hiç hissetmedim kaç seferdir şaşırıyolar hissetmedinmi diye artık hem ben hem oğlum hem karnımdaki bebişim korkmayalım strese girmeyelim diye allah yardım ediyo hissettirmiyo diye düşünüyorum kaynanam dışatı çıkmış direk sallanıyomuş resmen ama ben kımıldama bile hissetmedim

Sitrese girme moralini de bozma bebeğe yansimasin demekki onlar hemen hissetmiş

Pijama giymek istiyorum ben ama emzirmek zor olabilir lohusa takimlarida cok yasli isi geliyo bana belki kombin yaparim kendim diyorum
Ben gecelik almıştım oğlumda kontrole gelince çok kolay oluyor hemen siyir baksınlar
Ben gecelik düşünüyorum sanki daha rahat hareket edermişim gibi geliyor
Gecmiş olsun canim
İnsallah diyabet konusunda fazla zorlanmasin gene dikatli olmakta fayda var
Benimde ilk gebelikte tansiyon sıkintim vardi
Bunda gene olur diye cok dikkat ediyorum
Doğum şekli buna etki edebilir diye düşünüyorum ben pijama giymek istiyorum ama sezaryen olunca pijama biraz zorlar mı bilmiyorum. Lohusa setlerine bakıyorum hiç benlik değiller ve çok pahalılar
Kizlar Bende pijama takimi almayi düşünüyorum

Kızlar selam baş ağrısı yaşayan var mı 12. Haftadan beri hafata bir başa ağrım oluyor 16. Haftadayız artık delirmek üzereyim bir nörolojiye gitsem mi diyorum ama mr falan girmek istemiyorum. Yaşayan doktoruna danışan oldu mu? Tam geçiyor diyorum geri geliyor bildiğim bi sünizitim var burnum hep tokalı akıntı olunca da çok yoğun migrenim falan yoktu. Tansiyon 13 civarı maks ona da bakıyorum. Benım doktorum kan basıncından dolayı dedi ama iyice psikolojim bozulmaya başladı

Merhaba canim
Gobuss baya buyudu uyurken cok zorlaniyorum sag sola falan
Bide carsiya cikinca surekli idrara cikma ve karin agrisi cok oluyor
Aynı durumdayiz geçen gün annemle PTT ye gittim kalabalıkta değildi birden kotuledim sanki karnım daralmaya başladı ateş bastı nefes almdim anne ben uzaklaşıyorum az hava Alicam dedim gözlerimin onu karardı panik atak olur ya önce ateş gelir olduğum yerde duramassin öyleydim bu hafta iki kere yaşadım bu durumu oturduğum yerde bile oldum

Kızlar merhaba karnımda belli aralıklarla bebek bir yerde toplanıp kalıyor gibi sertlik oluyor çocuk dayanmış gibi bunlar kasılma mı oluyor bilginiz var mı? Sizlerde de oluyor mu karnınızın bir noktasına dayanıp sertleşme hissi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…