2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hepatit testin var mı? Onlar nasıl bağışıklığın var gözüküyor mu? Aile geçmişinde karaciğer rahatsızlığı olan var mı?
Doktor bunları sormuştur illaki
Enginar ye enginar yaprağı suyu iç birileri bulsun getirsin sana. Karaciğer dostudur.
Enginar yaprağı kaynatılıp suyu çıkıyor onu günde bir bardak içinde hızlı şekilde etki ediyor tecrübe ile sabit
Ama işte bulunması lazım :KK43:
Hepatitte bir sıkıntı yok, ailemde yok, safrada bir sıkıntı yok. Tüm ilaçları kesmiştik yükselmeye devam etti. Demir ve kan ilacı başlamamıştım bile daha, ona rağmen mi dedi doktor :/
Migrosta falan konservesi oluyor sanki. Onu denerim.
Cok gecmis olsun canım..insallah dusecektir icini rahat tut ilaclar anca etki ediyordur. Ast ve alt degerlerin yuksek sanirim kac çıkıyor degerler. Birde daha önceden birsey varmiydi karaciğerinle alakali nedenn olurmus doktor bir sey dedimi. Dualarim seninle insallah🙏
Son değerlerimde ast 194,alt 324 görünüyor. Dün dahiliye doktoru da geldi, geçmiş tüm değerlere de bakmış, gebelik öncesine de bakmış, gebeliğe bağlı olabilir dedi. Onun dışında bir şey demiyorlar.
Şimdi de grip gibiyim zaten. Boğazım acıyor, burnum akıyor :KK43: ona da ilaç veremiyorlar, karaciğer değerlerini yükseltir diye. :KK43:

Hepatitte bir sıkıntı yok, ailemde yok, safrada bir sıkıntı yok. Tüm ilaçları kesmiştik yükselmeye devam etti. Demir ve kan ilacı başlamamıştım bile daha, ona rağmen mi dedi doktor :/
Migrosta falan konservesi oluyor sanki. Onu denerim.

Son değerlerimde ast 194,alt 324 görünüyor. Dün dahiliye doktoru da geldi, geçmiş tüm değerlere de bakmış, gebelik öncesine de bakmış, gebeliğe bağlı olabilir dedi. Onun dışında bir şey demiyorlar.
Şimdi de grip gibiyim zaten. Boğazım acıyor, burnum akıyor :KK43: ona da ilaç veremiyorlar, karaciğer değerlerini yükseltir diye. :KK43:
Enginar çıktı canım mevsimi geldi İzmir'den bulabilirsin bence internete yaz enginar çiftliği oluyo satış yapan ordan bulabilirsin bence

Kizlar bu uc gundur mide bulantilarim basladi hatta kusuyorumda ve bitmek bilmeye bas agrilarim ozellik sabahları
Sizde durumlar nasil? 😩
Benim de öyle. Kusmamak için tutuyorum kendimi.
Bazen mümkün olmuyor tabi
Çok yanıyor midem. Hiçbirşey yemesem çok rahatım acıkmıyorum da ama o zaman başım çok dönüyor mecbur yiyorum
Tansiyonum çok düşük senin aksine. 9-6 9-5 seyrediyor ama ne doktor ne hemşire olumsuz bişy demedi

Benim de öyle. Kusmamak için tutuyorum kendimi.
Bazen mümkün olmuyor tabi
Çok yanıyor midem. Hiçbirşey yemesem çok rahatım acıkmıyorum da ama o zaman başım çok dönüyor mecbur yiyorum
Tansiyonum çok düşük senin aksine. 9-6 9-5 seyrediyor ama ne doktor ne hemşire olumsuz bişy demedi
Tansiyonun 9 lardaysa hafif tuzlu yemeye caliş
Mide yanman icinde ilac kullan bazen iyi geliyor
Kusmalar icin yapacak bisey yok mallesef😔

Almadi canim detayliya😊 cok kotu bi deneyim oldu benim icin. Ozgur hoca degildi sanirim. Herkesi azarliyodu adam. Baş asistanmış. Niye geldin diyor 😂 ikili riskim var diyorum hani kağıt dedi. Depremden kaçtım kağıt orda kaldı dedim ben anlamam diyor. Velhasıl sadece ben değil giren herkesi dövmekten beter etti. En son hadi sana bi güzellik yapayım muayene edeyim dedi.muayene etti.bagirsaklarinda parlaklık var dedi.cok mu kotu bi sey dedim yok ama takip lazim yok olabilir ilerleyen haftalarda dedi. En azından cinsiyeti söyledi. Oğlum olacakmış. Erkek anası kervanına katıldım ben de 😂
Allah sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin canım benim özgür hoca öyle azarlayan bir insan değil canım başkası girmiş büyük ihtimalle söylediğin gibi valla insanı gittiğine gideceğine pişman ediyor bu şehir hastanesi keşke özgür hoca bakmış olsaydı. O parlaklık kaybolur gider inşallah çok kişide oluyor kalbinde bağırsaklarında sonradan yok oluyo gidiyo.

Gunaydin canim
Benim randevum haftaya perşembe ac gidecem doktordan şeker testi isticem bakalim yapcakmi
İlk gebeligimde şeker testi yapilmadi bana
bana oğlumda yapılmıştı şeker çıkmamıştı ama bi kere 140 olmuştu şekerim çok fazla şekerli yiyodum bunda önceki gebeliğime göre daha dikkat ediyorum şekere falan ama yinede yiyorum inşallah şeker falan çıkmaz sendede 💕

bana oğlumda yapılmıştı şeker çıkmamıştı ama bi kere 140 olmuştu şekerim çok fazla şekerli yiyodum bunda önceki gebeliğime göre daha dikkat ediyorum şekere falan ama yinede yiyorum inşallah şeker falan çıkmaz sendede 💕
İnsallah cikmaz
Cok heyecanliyim zaman nasil gececek bilmiyorum

Hanimlar tetanoz asisi olan var mi asidan sonra dus mus alabiliyo muyuz ona gore tedbirli gidicem
ben yaptırdım hiç sıkıntı yok istediğin zaman alabilirsin dedi ama yinede ertesi gün al kolunu zorladıkça ağrı yapar demişti bende o yüzden ilk gün yapmadım ama kolum yinede ağrıdı

Kızlar hala hastanede yatıyorum. Karaciğer değerlerimi düşüremiyolar. Neden yükseldiğini de bulamadılar. Dün dahiliye doktoru da geldi, yeni ilaç başladı. Düşecek dedi, çok umutlanmıştım düşer diye ama bugün daha da yükselmiş değerim. Kadın Doğum polikliniği diye eşimin de yanımda kalmasına izin vermiyorlar. Yanıma sırayla arkadaşlarım gelip kalıyor. Aileler uzakta, onlar kötü olduğumu bilmesin diye sürekli yalan söylüyorum. Bu saate kadar çok umutluydum çıkıcam bitecek diye ama sonuçları görünce ağlamaya başladım. Üzerim diye kimsenin yanında ağlayamıyorum.
çok geçmiş olsun canım bazen hamilelikten de olabiliyor üzme kendini hastanedesin bir yolunu bulurlar. içine atma ağlayacaksan gönder bir şeyler iste gitsinler ağla için rahatlasın. zor günlerde olsa sende bebeğinde iyi bunları düşünüp kendini rahatlatmaya çalış

Allah sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin canım benim özgür hoca öyle azarlayan bir insan değil canım başkası girmiş büyük ihtimalle söylediğin gibi valla insanı gittiğine gideceğine pişman ediyor bu şehir hastanesi keşke özgür hoca bakmış olsaydı. O parlaklık kaybolur gider inşallah çok kişide oluyor kalbinde bağırsaklarında sonradan yok oluyo gidiyo.
Amin Allah razı olsun. Yok zaten asistandı. Kaşeyi bastı gördüm 😊 evet çoğu kişide okudum öyleymiş. Detayliyi 22.haftama alicam. O zamanaca hiç kalmaz bile inşallah.

X