2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
günaydın kızlar 💕 bugün pek enerjim yok sebepsiz bir durgunluk var bebiş hareket ediyo artık sürekli hissediyorum 17 gün var daha kontrole zaman geçmiyo hiç 💓
Günaydınnn benimde oğlum sürekli dönüp duruyor özellikle geceleri 🤭 detaylıya gittim bi kaç gün önce kalkıp yüzünü göstermedi eve geliyoruz tepinmeye başlıyor 😂 öbür ay şeker yüklemesi için çağırdı hem yüz hatları belirginleşir dedi doktor o zaman çekeriz yüzünü dedi inş öbür ay görürüm çok merak etmiştim oysa… Bu arada hamile yastığı önerisi olan varsa yazarsa çok sevinirim uykularım rahatsız olmaya başladı bu hafta iyice 😔

Günaydın kızlar benim bebişte sürekli hareket halinde ama göbeğe yakın hissetmiyorum ben hala.Sizinde öyle mi kasığa doğru.Sağıma yatamıyorum,bacak bacak üstüne atamıyorum.Bi anda bu ne hareket anlamadım.Korktum açıkçası.

Günaydınnn benimde oğlum sürekli dönüp duruyor özellikle geceleri 🤭 detaylıya gittim bi kaç gün önce kalkıp yüzünü göstermedi eve geliyoruz tepinmeye başlıyor 😂 öbür ay şeker yüklemesi için çağırdı hem yüz hatları belirginleşir dedi doktor o zaman çekeriz yüzünü dedi inş öbür ay görürüm çok merak etmiştim oysa… Bu arada hamile yastığı önerisi olan varsa yazarsa çok sevinirim uykularım rahatsız olmaya başladı bu hafta iyice 😔
bende küçük yastık falan alıyorum bacağımın arasına yakında karnımın altınada koyarım şimdilik işimi görüyo bu gebeliğimde karnım çok büyüyücek galiba şimdiden kocman oldu karnım

Günaydın kızlar benim bebişte sürekli hareket halinde ama göbeğe yakın hissetmiyorum ben hala.Sizinde öyle mi kasığa doğru.Sağıma yatamıyorum,bacak bacak üstüne atamıyorum.Bi anda bu ne hareket anlamadım.Korktum açıkçası.
benimde hala kasığa doğru hareketler ben sağıma yatınca daha rahat ediyorum nedense ama yüzüstü yatmak hayal oldu artık

bende küçük yastık falan alıyorum bacağımın arasına yakında karnımın altınada koyarım şimdilik işimi görüyo bu gebeliğimde karnım çok büyüyücek galiba şimdiden kocman oldu karnım
Basket topu yutmuş gibiyim bende. Şimdilik çatlak yok ama sanki bir gün kalkacağım böyle patlamış olacağım gibi hissediyorum 😅

Basket topu yutmuş gibiyim bende. Şimdilik çatlak yok ama sanki bir gün kalkacağım böyle patlamış olacağım gibi hissediyorum 😅
bendimde çatlak yok ama nemlendirici krem falan sürmeye çalışıyorum artık benim zaten esnek ve yumşak bir vücudum var hemen çatlama olmuyo ama artık çatlicak gibi kaşıntı olur gibi olunca nemlendirici sürmeye başladım özellikle krem yada yağ almadım

Naptın canım gittin mi detaylıya
Almadi canim detayliya😊 cok kotu bi deneyim oldu benim icin. Ozgur hoca degildi sanirim. Herkesi azarliyodu adam. Baş asistanmış. Niye geldin diyor 😂 ikili riskim var diyorum hani kağıt dedi. Depremden kaçtım kağıt orda kaldı dedim ben anlamam diyor. Velhasıl sadece ben değil giren herkesi dövmekten beter etti. En son hadi sana bi güzellik yapayım muayene edeyim dedi.muayene etti.bagirsaklarinda parlaklık var dedi.cok mu kotu bi sey dedim yok ama takip lazim yok olabilir ilerleyen haftalarda dedi. En azından cinsiyeti söyledi. Oğlum olacakmış. Erkek anası kervanına katıldım ben de 😂

Kızlar hala hastanede yatıyorum. Karaciğer değerlerimi düşüremiyolar. Neden yükseldiğini de bulamadılar. Dün dahiliye doktoru da geldi, yeni ilaç başladı. Düşecek dedi, çok umutlanmıştım düşer diye ama bugün daha da yükselmiş değerim. Kadın Doğum polikliniği diye eşimin de yanımda kalmasına izin vermiyorlar. Yanıma sırayla arkadaşlarım gelip kalıyor. Aileler uzakta, onlar kötü olduğumu bilmesin diye sürekli yalan söylüyorum. Bu saate kadar çok umutluydum çıkıcam bitecek diye ama sonuçları görünce ağlamaya başladım. Üzerim diye kimsenin yanında ağlayamıyorum.
Cok gecmis olsun canım..insallah dusecektir icini rahat tut ilaclar anca etki ediyordur. Ast ve alt degerlerin yuksek sanirim kac çıkıyor degerler. Birde daha önceden birsey varmiydi karaciğerinle alakali nedenn olurmus doktor bir sey dedimi. Dualarim seninle insallah🙏

Evet biliyorum normal
Ama benim ilk gebelikte hep 12lerdeydi ona ragmen sonlarda 16 17lerdi buldu
İnsallah bunda olmaz tansiyon sorunu
Sen ne zaman taktircan holter
Iste sende gebelik tansiyonu olmus. O durumda 18. - 20. haftaya kadar tansiyon normal seyrediyor, sonra biranda hop yukseliyor, ona gebelik tansiyonu diyorlar. Benim durumum biraz farkli, benim tansiyonum hep yuksekti, buyuk ihtimalle hamileligimin oncesinde bile oyleydi ama ben sadece farkinda degildim. Sali gunu taktiricam

Merhaba bende agustos annelerindenim ama temmuz.anneside olabilriim😊 Ben suan 18. haftamdayim ve hala ayni kilodayim baslangic kilomla gr farkim var sadece. doktorm.gayet iyi bebekte sikinti yok cok sukur. ne kdr gec kilo almaya baslarsak o kdr iyi. dert etme kendine bebegin gelisimi iyise😊
Dün gittim canım detaylıya o bir kiloyu yine geri vermiş çıktım başlangıç kilomda ama doktora sordum bebeğin gelisimi iyi sorun yok dedi çok rahatladım

Iste sende gebelik tansiyonu olmus. O durumda 18. - 20. haftaya kadar tansiyon normal seyrediyor, sonra biranda hop yukseliyor, ona gebelik tansiyonu diyorlar. Benim durumum biraz farkli, benim tansiyonum hep yuksekti, buyuk ihtimalle hamileligimin oncesinde bile oyleydi ama ben sadece farkinda degildim. Sali gunu taktiricam
Evet bende gebelik tansiyonu vardi
Bunda bilmiyorum yukselirmi
İnsallah olumlu sonuclar alirsin holter de

Çok yiyorum çook ekmek yiyorum bol bol hiç doymuyorum. Biliyorum zararlı biliyorum yememek gerek. Bu benim 2. Hamileliğm ilkinde 18kilo aldım.15 güne gitti gerçi 10 kilosu hemen en geç 6 aya eski halime döndüm. Ama bunda kim bilir ne olurum.Herşey mide bulantısını bastırmak için başladı. Ben acıktığımda hemen bulantım başlıyordu. Sonra gelsin kilolar. Şimde mide yanmam oluyor.

Kızlar hala hastanede yatıyorum. Karaciğer değerlerimi düşüremiyolar. Neden yükseldiğini de bulamadılar. Dün dahiliye doktoru da geldi, yeni ilaç başladı. Düşecek dedi, çok umutlanmıştım düşer diye ama bugün daha da yükselmiş değerim. Kadın Doğum polikliniği diye eşimin de yanımda kalmasına izin vermiyorlar. Yanıma sırayla arkadaşlarım gelip kalıyor. Aileler uzakta, onlar kötü olduğumu bilmesin diye sürekli yalan söylüyorum. Bu saate kadar çok umutluydum çıkıcam bitecek diye ama sonuçları görünce ağlamaya başladım. Üzerim diye kimsenin yanında ağlayamıyorum.
Gecmis olsun canim
İnsallah duzelir bu durumun
Aslinda hastanede yatman iyi bisey iyiki farkedilmiş ve kan vermişsin yoksa kotu sonuclar olabilirdi
Sende biraz sabret insallah degerlerin duşer

Çok yiyorum çook ekmek yiyorum bol bol hiç doymuyorum. Biliyorum zararlı biliyorum yememek gerek. Bu benim 2. Hamileliğm ilkinde 18kilo aldım.15 güne gitti gerçi 10 kilosu hemen en geç 6 aya eski halime döndüm. Ama bunda kim bilir ne olurum.Herşey mide bulantısını bastırmak için başladı. Ben acıktığımda hemen bulantım başlıyordu. Sonra gelsin kilolar. Şimde mide yanmam oluyor.
Geri veriyorsan sorun yok ki canım

günaydın kızlar 💕 bugün pek enerjim yok sebepsiz bir durgunluk var bebiş hareket ediyo artık sürekli hissediyorum 17 gün var daha kontrole zaman geçmiyo hiç 💓
Gunaydin canim
Benim randevum haftaya perşembe ac gidecem doktordan şeker testi isticem bakalim yapcakmi
İlk gebeligimde şeker testi yapilmadi bana

Bende de ac olunca dayanamıyorum yiyoyurum
Mide yanmamda 2 haftadar var ilac içiyorum

X