2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İyi olacaksın inşallah canım ben de doktoruma sordum. Tetanozu yaptırmalısın dedi. Sanırım doğum anında kullanılan aletlerden bir şey kapmamamız içinmiş. Ben de isteyordum ama ben de gideceğim haftaya maalesef

Benim sezaryen olacağım kesin zaten oyüzden mecbur bende olacağım

Plesenta düşüklüğü derken. Asagidami plesanta yoksa baska bir şey mi. Bende oyle yürüyüş yapmayali okadar.ozledim.ki.

Nedense seseryan ameliyati icin tetanoz vurulun diyorlar. Baska ameliyatlarda hic ni sekilde bu asiyi.olmuyoruz. içerisinde cok ahir metaller barindiriyor. Avrupara bu asi hamilelere yapililmiyor diye biliyorum. Avrupada.olan varsa yazarsa sevinirim. Ben olmucam asi. Herkes kendisi icin en dogru karari verir

Ocean 500 mg hiç kokmuyor canım yan etkiside aşırı az doktoruna bi sor istersen

Hic aklina getirme boyle genelleme yapma alacak nefes olduktan sonra dogacak. Nasil dogum yapicaz oda nasip kismet cok dusunme ustune her sey olmasi gerektigi gibi olucak de ve sakin kal.

Sezaryen için olduğunu şu an öğrendim ben de kesin sezaryen olcam daha önce 2 ameliyat oldum hiç aşı sormadılar gercekten ilginç ben bebek için lazım diye düşünüyordum

Detayli ultrason cektiren var mi acaba? Benden ultrason goruntulerimi ikili testimi istediler tok gel bilmem ne 90dk ya kadar surebilir dediler

Detayli ultrason cektiren var mi acaba? Benden ultrason goruntulerimi ikili testimi istediler tok gel bilmem ne 90dk ya kadar surebilir dediler
Ben pazartesi gunu detayliya girdim oyle 90 dk falan sürüyor 20 25 dakika max. Gitmeden önce tatli bir seyler yemenizi isityorlar bebek hareketli olsun diye. İkili testle birlikte gidiyorsunuz doktor bakiyor

Benimde yarım saat sürdü, ikili testimi sordu ama getir demedi. Tok gel falanda demedi hatta ben aç karna gittim. Ama bebeğim hareketliydi o yüzden her şeyine hızlıca baktılar

Ben pazartesi gunu detayliya girdim oyle 90 dk falan sürüyor 20 25 dakika max. Gitmeden önce tatli bir seyler yemenizi isityorlar bebek hareketli olsun diye. İkili testle birlikte gidiyorsunuz doktor bakiyor
Valla bi yazi yollamislar sagolsunlar metin belgesi gibi istedikleri

Benimde yarım saat sürdü, ikili testimi sordu ama getir demedi. Tok gel falanda demedi hatta ben aç karna gittim. Ama bebeğim hareketliydi o yüzden her şeyine hızlıca baktılar
30dk diyo da 90dkya kadar surebilir demisler belki bebek gostermezse diye heralde. Ozellikle tok yazmislar ama benim bebede acken cok hareketli oluyo tokken uyuyo bakalim nasil olcak

Yaa kiyamam goz acip kapayincaya kadar alirsin insallah bebegini kucagina su gibi gecsin su donem senin icin insallah alerjinde vardi yanlis hatirlamiyosam ilac sorunu yasiyosum Allah kolaylik versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…