2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ayyyyy inanmıyorum. Yeminle 2 kez gittim ikisinde de söve söve çıktım. Kadın doğumun doktorları öyle ilgisiz öyle fena ki.
Bütün bölümler öyle emin ol iyi olan doktorlar da var tabi ama genelde hastayla ilgilenen doktoru yok çoğu hastaya zaten asistan bakıyo ben tanıyorum kim doktor kim uzman 2 gün orda kaldım uzman görmedim bile ki nerdeyse 20 uzman var

Teşekkür ederim deneyeceğim. :)

benim bu hafta başında yürümemi zorlayacak derecede ağrım oluştu, sonra biraz azaldı derken gece sağıma soluma dönmekte zorlandım. özellikle sol bacağımı kaldırdığımda çok ağrıyor. gece vücudumu hiç kaldırmadan olduğum yerde dönmeye çalışıyodum. oturduğum zamanda da sırayla sağıma ya da soluma oturuyorum çünkü bi süre sonra acımaya başlıyor. kan sulandırıcı 3 aydan sonra kemik erimesine yol açabiliyor. ben bu durumu ona bağlıyorum ama daha doktorumla konuşmadım. kan sulandırıcı kullanıp kemik ağrısı, bel ağrısı vs. çeken var mı? doktorunuz kan sulandırıcıya özel takviye önerdi mi? özellikle d vitamini ve kalsiyum kullanıyo musunuz?

Aaa benimde 2 gündür sağ diz kapağımda bir ağrı var merdiven inip çıkamıyorum okadar canımı yakıyor dün hatta 2 basamak kala düştüm merdivenden ama çok şükür ki bir şey olmadı

Mrb arkadaşlar sizin fikrinize ihtiyacım var siz olsanız iki aylık bebeği memlekete götürür müsünüz yoksa hamile iken mi memlekete gidp ailenizi görürsünüz?? Çok kararsızım şimdi mi gitsem doğumdan iki ay sonra mı ?

Aaa benimde 2 gündür sağ diz kapağımda bir ağrı var merdiven inip çıkamıyorum okadar canımı yakıyor dün hatta 2 basamak kala düştüm merdivenden ama çok şükür ki bir şey olmadı
Geçmiş olsun yaa çok dikkatli olmak lazım ama sen muhtemelen kan sulandırıcı kullanmıyorsundur. Kemik erimesi gibi bi durum olacağını sanmıyorum

Geçmiş olsun yaa çok dikkatli olmak lazım ama sen muhtemelen kan sulandırıcı kullanmıyorsundur. Kemik erimesi gibi bi durum olacağını sanmıyorum
Evet kullanmıyorum canım bende ms var belki ondan olmuş olabilir diye düşünüyorum

Uygun şartları sağladıktan sonra 2 aylık bebekle de gidilebilir bence. Hatta o süreç yeni olacağı için sürekli evde kalmak iyi gelmeyebilir hava değişimi gerekebilir.

Uçak yolculuğu mu kendi arabanız ile mi, ben 20 günlük iken 5 saatlik kendi arabamız ile kayınvalidemlere gitmiştim, 5 aylık iken de uçak yolculuğu ile kendi ailemin yanına gitmiştim (uçakta bol bol emzirmek gerekiyor çocugun kulaklar zarar görmemesi için)

Canım ben kan sulandırıcı kullanmıyorum ama aynı şikayetler bende de var gece yatarken bacak ağrısından duramıyorum kemiklerim öyle bı ağrıyo ki kaç yastıkla da yatsam düzelmiyo doktor belime bağlıyor benim belimde platin var diye siyatalji denen bacağa vurma ağrısı diyo ama yeni bir ağrı eskiden hiç böyle olmazdım kemik erimesi değildir inşallah bağlardaki gevşeme falan yüzündendir ben d vitamini de kalsiyum da kullanmıyorum magnezyum verdi doktorum sadece

Gece sağa sola dönmekte ben de çok zorlanıyorum canım bacak ağrısından duramıyorum gece uykumdan uyanıp belki bir saat geri uyuyamıyorum öteki tarafın ağrısı geçince oraya yatıp tekrar uyuyorum belimde de yururken özellikle ve ayakta durunca batma tarzı şiddetli ağrı oluyo doktorum belimdeki platine bağlıyo karnım büyümeye başladığı için oluyo diyo magnezyum verdi ama eskiden hiç bu tarz ağrım olmazdı yeni olan bir ağrı bu benim için de ben kan sulandırıcı kullanmıyorum kalsiyum d vit de kullanmıyorum inşallah sende de kemik erimesi gibi bir sorun yapmamıştır

Memleketiniz ne kadar uzakta o da önemli eğer doktorun izin veriyorsa bir risk yoksa bu süreçte gidip görebilirsin bence bebek olunca da onlar gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…