2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Canım iyi misin şimdi gördüm haberlerde çok büyük olmuş şiddeti sizde yakınlarında bişey yok dimi çok geçmiş olsun😔
çok şükür bişeyimiz yok ben hemen oğlanı kucağım aldım bizim evler sağlam ama afşinin içinde falan çok evler yıkılmış 5-6 defa beşik gibi sallandık resmen arabada oyurduk daha yeni eve çıktık allah yıkıktakilere yakınlarına yardım etsin 🙏

Biz de yeni girdik eve. Çok şiddetliydi uykudan fırladık o kadar korktumki. Burda da yıkılan çok ev var ambulanslar vızır vızır Allahım sen koru
biz köydeyiz köyde yok yıkılan ama afşinin içinde çokmuş zaten direk burda oldu sayılır allah zordakilere yardım etsin çok geçmiş olsun 🙏

Kızlar hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum.. Ben aranızdan ayrılıyorum 😥 Bebeğim bana veda ediyor. Çok üzgünüm. Sabah 5.30 da suyum geldi. Bebeğimin hiç suyu kalmamış. İlaç verdiler düşsün diye. Göz göre göre veda ediyorum. Hepinize dua edeceğim. Hoşçakalın 🧡
canım allah yardımcın olsun 😢😭

Kızlar hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum.. Ben aranızdan ayrılıyorum 😥 Bebeğim bana veda ediyor. Çok üzgünüm. Sabah 5.30 da suyum geldi. Bebeğimin hiç suyu kalmamış. İlaç verdiler düşsün diye. Göz göre göre veda ediyorum. Hepinize dua edeceğim. Hoşçakalın 🧡
Çok geçmiş olsun sizinle aynı haftalarda aynı şeyi yaşadım. Cinsiyet öğrenmeye giderken suyunun bittiğini, alınması gerektiğini öğrendim. Her kontrole gittiğimde suyu az su içmiyo musun diyordu doktor. Sanırım sizin su iyiydi ama bir anda boşaldı. Bende bebeğin böbreklerinin çalışmadığı düşünülüyordu. Ama her şeyde bir hayır varmış. Şimdi dönüp baktığımda öyle olmasının hayatıma etkisi çok büyük. O yüzden moralinizi yüksek tutmaya çalışın. Bi bakmışsınız bu günler geride kalmış.
Patoloji sonucunu takip edin ve daha sonraki doktor görüşmeleri için yanınızda bulundurun, toparlandığınızda genetik testlerini yaptırın. Umarım her şey güzel olur sizin için.

Basın sag olsun çok üzgünüm dualarimdasin 🙏

Allah yardımcın olsun bugün böyle bir rüya gördüm. Allah hayırla sağlıkla bu süreci atlatmanı dilerim ve en uygun zamanda yeni bir hayat ile seni mukafatlandırsın inşallah

Allah yardımcın olsun kardeşim, Rabbim hayırlı zamanda sevindirsin tekrardan

X