2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Çiğ mi yumurta
N’alaka ? Evet böyle şeyler okuyunca güvenilir olmadığı aşikar
İşte onu da biz kendi aklımızla eleyip mantığa uygun olanı uygulayacağız
Herkes kendi hayatına uygun olana göre yaşıyor ediyor
Biz de kendimize olduracağız :)

bir şey soracağım sana, hani karından damar geçiyomuş da karın pıt pıt atarmış ya benim son zamanlarda daha derinden ve daha hafif atıyo hatta karnımı izleyince o titreşimi de ufaktan görüyorum, sence bu da mı damar atması yoksa bebiş mi yapıyo?

Kac haftadasin cnm ben 15+6 olmama ragmen 3 aydir aclik hissini unuttum asla acikmiyorum. siskinlik tikaniklik ve cikarmasi da ekstra.

Gecmiş olsun cnm sen zaten 20 haftalik olmadin degil mi daha zaman var bence endise etme insallah bi sıkıntı olmaz. Senin miden ne durumda peki azalma var mi sikayetlerde?

Kac haftadasin cnm ben 15+6 olmama ragmen 3 aydir aclik hissini unuttum asla acikmiyorum. siskinlik tikaniklik ve cikarmasi da ekstra.
Bende kusma kalmadı ama şişkinlik iştahsızlık var ne yazık ki hiç kilo almadım daha çoğu zaman bulantı yüzünden bir şey yiyemiyorum ara öğün yaparsam ana öğün yiyemiyorum o yüzden ara öğün yapmıyorum öyle öyle idare ediyo gibiyim hastayım da zaten hala iyilesemedim

Alacağınız bebek arabası travel sistem ise zaten içinde bu oluyor. Eğer travel sistem değilse elinizde olmayacak zaten almak zorundasınız çocukla araca oto koltuğu olmadan binemezsiniz.
canım ben bebek arabası almayı düşünmüyorum oğlumda annem aldı hiç kullanmadım geri başkasına verdim köy yerinde ihtiyaç duymuyorum bebek arabasına araç için olanlardan diye biliyorum bunu ama yine araştırırım
Almadan önce yorumları okuyun öyle alsın
Bebek arabanıza uyumlu olabilecek mi onu da araştırın kardeşle sonra arabaya monte olmaz ise size sıkıntı olur
bebek arabası almayı kullanmayı düşünmüyorum canım bunlar hem arabada hemde biryere gidince rahat olur diye düşündüm yinede bundan kullanan varsa fikrini almak istedim kullanışlımı diye
canım benimde çok şükür şanstan hemşireler hep iyi çıktı aşı gününden önce aradılar ilgilendiler ben istemeden her seferinde babada bi kalbini duysun istermisiniz diye kalbini dinlettiler şimdikide çok iyi hemen banada numarasını verdi şunu yap şunu yapma baya ilgiliydi 20 şubata aşı yapalım dedi ama ben heralde bikaçgün ileri yada geri aldırırım tam oğlumun doğum gününe geliyo çünkü
gerçekten çok doğru tespit bende önce tecrübesizlik vs çekiniyodum şimdi herşeyi soruyorum gayet iyi cevaplıyo sekreteride bu seferki çok iyi ilk gebeliğimdede bu doktora gitmiştim baya suratsız bi sekreteri vardı hemen azarlıyodu kaynanamda bende kavga edicektik sekreterle nerdeyse ve tespitime göre doktorda sekreterine göre şekil almış şimdiki sekreteri çok iyi allahtan yoksa yeni gelen bir doktor var direk ona geçerdim

Sadece arabada kullanmak için alacaksan en önemli detayı ADAC testinden geçmiş olması bence. Bebeğin güvenliği en önemlisi. Bir de iç süngerlerine iyi bakmanı öneririm. Yenidoğan için ekstra yumuşak sünger koyuyorlar onlardan alman çok daha iyi olacaktır

Ben lierac çatlak kremini kullanıyorum, benimde göbeğim hızlı büyüdü ama çatlağım yok çok şükür. Düzenli kullanım çok önemli

Hiç kafana takma canım ama yağ sürmeye devam et kaşıntıya da iyi gelir demek ki hala yeterince nemlenmiyo bol bol su da iç eskiden benim de çok kaşıntı sorunum olurdu şimdi baya su içtiğim için çok azaldı. E bebek indiriminden de eşim baya bişey aldı ana kucağı aldık bez aldık kamera aldık yarın araba alcaz öbür gün yatak her gün bir şey ala ala gidiyoruz bu ay kredi kartı baya patlak gelecek gibi duruyo siz de alın bence yavaş yavaş çünkü herşey çok zamlanıyo iyi düşünelim iyi olsun

içerisi ekstra yıkanabilir pedliymiş yenidoğan için uygunmuş canım adac testindende geçmiş

Gecmiş olsun cnm sen zaten 20 haftalik olmadin degil mi daha zaman var bence endise etme insallah bi sıkıntı olmaz. Senin miden ne durumda peki azalma var mi sikayetlerde?
Bikac gundur düzeliyor canm gaz şikayeti azaldı bulantım var ama az en kotusu ağız tadı okdr kötü bir tat var ki. İnslalah oda geçer. Çünkü rahatsız ediyor ağızim içi oda sanırım reflü oldukça artıyor

Aynen canım. Yavaş yavaş almaya çalışıyorum. Bu ay kartlar iptal gerçekten akşamından açıldığı için ürünler gittiğimde bulamam diye netten sipariş veriyorum. Rabbim sağlıkla kullanmayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…