2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kizlar ne yapiyorsunuz
Bugun oruc tuttum ramazandan kalan 3 orucum var tutmayi duşunuyorum insallah bi sorun olmaz
Allah kabul etsin. İftarda bizlere dua et canım.

Benimde 7 gün borcum var.

Ben oruç tuttuğum gün susuzluk yaşıyorum.
Hatta geçen gün tuttum öğlen bozmak zorunda kaldım.
Eskşden böyle değildim ağzım kurumazdı.
Dilim dudağım kuruyor.
Çocuklarım tatilde. İnşallah tatil bitişi tutar bitiririm.
Ramazan gelmeden borcumu ödemek nasip olsun .
Daha ne var ne yok ikizler iyiler mi?

Kizlar siz şimdiye kadar kimlere söylediniz
Hala söylemeyenler var mı aranızda ailesine
Ben 15. Haftadayım birçok arkadaş farkına varmış sanırım 😢
Duyduklarına sevinmedim açıkçası çünkü daha da saklamak istiyordum aslında 🫣
Nazara çok inanırım

Ben 14+5 teyim hala söylemedim bulantı kusmam olmadığı için çok sıkıntı yaşamadım. Bana kalsa hala söylemicem ama eşim söylemek istiyor. Başta 12. haftada söyleriz dedim. Sonra ikili testin, nipt’nin sonuçları çıksın öyle söyleriz dedim. Daha fazla oyalayamiyorum. Yakında sonuçlar çıkar 🤔🤔
Ben de 14+4’teyim ailelerimiz ve çok yakın arkadaşlarımız biliyor. Yeri geldikçe konusu açıldıkça söylüyorum. Çünkü biz ne kadar belli etmemeye çalışsak da anlaşılıyor bir şekilde. Bide saklamak da stresli bence. Milletin akıl vermesine gıcık olanlar da vardır ben de onlardan biriyim açıkcası bir kulağımdan girip diğerinden çıkıyor 😬

Bir tarafa toplanma aynen canım.6 sene oldu hamile kalmayalı.benim buda 5. Gebelik.elini öpsün bir kızım var.3 tanede gitti.Umidimiz karnimizdakiler inşallah sağlıkla kucaklarimiza alırız.
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım kayıp çok kötü ben artık arada hissediyorum bikaç haftaya hepimizde net bir şekilde hissederiz inşallah canım 🙏

Bir kaç gündür yazamadım tüm yazdıklarınızı okudum kızlar.Cinsiyetler belli olmuş Maşallah.Ben bi kaç gündür giremedim perşembe günü kontrol amaçlı devlet hastanesine gittim arada gelebilirsin demişlerdi tansiyonumu çok yüksek buldu doktor.1 hafta takip istedi.Haftaya tekrar gel tahliller alayım senden bi kere alınmış bi daha alınmamış dedi tansiyon için başka şeylere de bakıcam kilo da hiç almamışsın dedi.Benim gibi 14 haftada kilo almayan var mı aranızda acaba?
Tansiyon icin cok gecmis olsun dikkat etmek lazim stres hic yapma 🙏 kilo almamak kötü bi şey değil bence ya. Bebek sağlıklıysa senin için iyi bile.ben kilo alanlardanim 😊 ilk 3 ayda 3kilo almışım. Seninle haftamız aynıydı yanlış hatırlamıyosam.sen bebeği hissesebiliyo musun. Ben daha o bahsedilen atma kayma pıt pıt olmayı bile hissedemedim

Allah kabul etsin 🙏
Amin saol canim
Allah kabul etsin. İftarda bizlere dua et canım.

Benimde 7 gün borcum var.

Ben oruç tuttuğum gün susuzluk yaşıyorum.
Hatta geçen gün tuttum öğlen bozmak zorunda kaldım.
Eskşden böyle değildim ağzım kurumazdı.
Dilim dudağım kuruyor.
Çocuklarım tatilde. İnşallah tatil bitişi tutar bitiririm.
Ramazan gelmeden borcumu ödemek nasip olsun .
Daha ne var ne yok ikizler iyiler mi?
Amin saol canim
İftira yakin dua ederim hepinize insallah
Benimde 7 tane vardi 4 tane tuttum 3 tane kalmisti
Kusmalarim azalinca tutarim demiştim bu 3 gunde tutmak sevapi cok diyolar bugune biraktim
İkizlerde ellerinden opuyolar bi ara hastalandilar ama iyileştiler şukur🙏

Amin saol canim

Amin saol canim
Kusmalarim azalinca tutarim demiştim bu 3 gunde tutmak sevapi cok diyolar bugune biraktim
Mübarek 3 aylar başladı aslında ben de tutmayı istedim ama gece niyetlenip bi şeyler yemedim erken uyumuşum. Allah razı olsun bu mübarek günler yüzü suyu hurmetine hepimizi sağlıkla bebeğimiz i kucagimiza almayı nasip etsin 🙏

Mübarek 3 aylar başladı aslında ben de tutmayı istedim ama gece niyetlenip bi şeyler yemedim erken uyumuşum. Allah razı olsun bu mübarek günler yüzü suyu hurmetine hepimizi sağlıkla bebeğimiz i kucagimiza almayı nasip etsin 🙏
Amin canim
Bende gece biseyler atiştirdim niyetimi tuttum
aslinda guzel geciyor biraz acikma ve susama var oda unutuluyor

Tansiyon icin cok gecmis olsun dikkat etmek lazim stres hic yapma 🙏 kilo almamak kötü bi şey değil bence ya. Bebek sağlıklıysa senin için iyi bile.ben kilo alanlardanim 😊 ilk 3 ayda 3kilo almışım. Seninle haftamız aynıydı yanlış hatırlamıyosam.sen bebeği hissesebiliyo musun. Ben daha o bahsedilen atma kayma pıt pıt olmayı bile hissedemedim
Sabah akşam ölçüyorum ya 10/6 ya 11/7 heyecanlandım heralde o gün.Perşembe günü tekrar gidicem.Aynen bizim haftamız aynıydı kiloyu çok fazla takmıyorum baştan çok çıkardım zaten.Hissettiğim bişeyler var ama ben gaz mı bebek mi anlayamıyorum.Bazen böyle kıkırdak kıtlatmak derler ya öyle bişey hissediyorum karnımda yatarken ama o mu bilmiyorum.Hissetsek belki daha rahat oluruz.

Sabah akşam ölçüyorum ya 10/6 ya 11/7 heyecanlandım heralde o gün.Perşembe günü tekrar gidicem.Aynen bizim haftamız aynıydı kiloyu çok fazla takmıyorum baştan çok çıkardım zaten.Hissettiğim bişeyler var ama ben gaz mı bebek mi anlayamıyorum.Bazen böyle kıkırdak kıtlatmak derler ya öyle bişey hissediyorum karnımda yatarken ama o mu bilmiyorum.Hissetsek belki daha rahat oluruz.
Evet kesinlikle.hissetsek en ufak bi şeyde endişe etmeyiz. Az kaldı bi kaç hafta sonra bizde hissederiz sanırım🥰Dikkat et tansiyona. Belki de o gün heyecanlandığın için öyle olmuştur ama sen yine de takibi elden birakma

Kizlar bende bişeyler hisediyorum gunde 1 defa yada 2 ama hala emin olamiyorum bebek mi 😊😊
Canım benim bende yüz üstü uzanınca kalp atışı gibi hissediyorum acaba bebek mi diyecektim sen yazdın. Nasıl hissediyorsun peki. Ya ben çok sabırsız biriyim. 15 haftalık olduk. Ablam diyor daha eti ne gücü ne gissedesin, ama işte heyecanla bekliyorum.

Kizlar bende bişeyler hisediyorum gunde 1 defa yada 2 ama hala emin olamiyorum bebek mi 😊😊
Canım benim bende yüz üstü uyanınca kalp atılı gibi hissediyorum acaba bebek mi diyecektim sen yazdın. Nasıl hissediyorsun peki. Ya ben çok sabırsız biriyim. 15 haftalık olduk. Ablam diyor daha eti ne güvü ne gissedesin, ama işte heyecanla bekliyorum
Amin canim
Bende gece biseyler atiştirdim niyetimi tuttum
aslinda guzel geciyor biraz acikma ve susama var oda unutuluyor
Canım benim Allab kabul etsin.

Amin saol canim

Amin saol canim
Bende o güzel yanaklarından öpüyorum.
Allah korusun , evdeyken iyidir okuldan sürekli virüs geliyor.

X