2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Evet dogru ilk hamileligimde 82 kg la hamile kaldim . 90 kg ile doguma gittim kilo almamistim. Doğumdan 1 hfta sonrada 78 kg cikmistim ve karnimda dum duzdu sozde sezeryan.oldum

Benim de 18 hafta oldu ama göbek çıkmadı yemek yemiş gibiyim kimse asla anlamaz hala 53 kiloyum kiloda almadm ama iştah çok kötü hala
Aslında şöyle dün magnezyum almaya başladım. Kabızlığı ve şişkinliği aldı biraz. Sabah karnım minicikti hiç bebek yok gibiydi. Öyle olunca belki bugün görenler anlamadı
Ama akşama doğru şişiyor
Kilo ile alakalı değil bence. Karın içi gaz şişkinlik göbeği şişiriyor. Birkaç ay sonra oralar gerçekten bebek ile dolunca ister istemez sertlik belli olur :)

Bi de kilon çok iyi maşallah 65 e kadar gitsen rahat doğurursun

Canım evet gittim normal seyrinde ilerliyor şimdilik :) kız bebek. Sen naptın nasıl oldun nasıl geçiyor. Kaçıncı hafta oldu.
Gözün aydınn canımm sağlıkla gelsin prensesss ben de haftaya gideceğim kontrole. 14+5 iz bugün. Şükür iyiyim. Kanser riskim var bnm parça aldılar bugün. Değişik bir duygu elim karnımda bebişten güç aldım resmen yalnız değilim dedim. değişik duygular. Bebiş de sağlıklıdır inş haftaya gideceğim bakalım

16 hafta adet tarihime göre ama ultrasona göre 18 doktorum adet tarihimde değişiklik yaptı 17 kabul ediyor şuan onun tahmini verdiği doğum zamanına göre 17 haftalık
Acaba senin şekerden dolayi onde olabilirmi
Normalde şekeri olan 2 hafta onde cikiyolar bi sorsaydin doktora
Canim neden kanser riskin var ki
Smear testi mi yaptin yoksa vucutta kitlemi var
İnsallah sonuclarin temiz cikar

Temiz, sağlıklı sonuçların olsun inşallah

İnşallah canım ya, inşallah sonuçlarda temiz çıkar bebişinin de desteğiyle güzel sonuçlar alırız, dualarımız seninle inşallah

Kızlar şimdi aklıma geldi, bir arkadaş vardı araba ile bir yerden uçtuk falan demişti kimdi o? Herşey yolundadır inşallah

Beni de ekler misiniz nasıl ekleniyor bilemedim, sat: 4 ekim ilk çocuk

Muhtelemen şekerden doktor şuan normal kabul ediyor iki haftaya kadar normalmiş yani.

Canım meme kanseri için takipteyim koltuk altı lenflerimde yapısı bozuk kitle görülmüştü. Kanamalardan gidememiştim. Anca gidebildim. Rabbim herkese şifa versin.

Çok teşekkür ederim Allah korusun canım benim inşallah sonuçların temiz çıkar senin için dua edicem. Bebek büyümüş maşallah cinsiyet netleşti mi senin de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…