2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
62 ile gitmistm ilk gebeligimdede bunda da yine aynı olur

Canım benim iki hamileliğimde ağır bulantılı geçti. Ben de uzun süre yürüyemiyorum cabuk yoruluyorum.mide yanmasi şişkinlik ikisinde de yasadım. Benim ilkinde hiç tsh düşüklüğü durumum olmamıştı mesela. Ama tsh düşüklüğüde tetikliyormuş ben de duymuştum bunu. Şuan 16.hafta bitti 17ye gireceğim henüz yeni yeni karnım doyuyor . Düzelmeye başlayınca tsh normale dönüyormuş genelde ben de baktırmadım henüz önümüzdeki hafta baktıracağım bakalım seni bilgilendiririm. Mide sıkıntılarına malesef ben bi care bulamadım. Seninde az kalmış rahatlayacağın dönemlere insllh güzel günler yakın böyle düsün motive ol

Benim de ilkinde hic tsh sorunum olmamisti cnm. Masallah senin azalmaya başlamıs insallah daha da iyi olur. Sanki benim hic bitmeyecek gibi geliyor reflu gastrit hazimsizlik devamli cikarma, zorlanmadan kaynakli midemde kanama derken artik depresif bir duruma geldim. Hic acikmiyorum sabahtan beri bisey yemedigim halde hep tokum kiloda verdim. Tsh ni baktiricinca haberdar et cnm ben daha 2 hafta sonra gidicem. Rabbim kolaylik versin hepimize.

Kızlar ben kilolu olduğum için heralde, kiloma kilo katılmış gibi görünüyorum. Şişiyorum ama bebek değil göbek bu. Birde 15+2 yim bugün hiç hissetmiyorum. Yine kilodan heralde
Sorması ayıp kaç kilosun? Ben hamilelikten önce iyi vermiştim ama hamile kalınca kusmamak için sürekli bir şeyler attığım için ağzıma eski kilolara dönmüşüm 82 yim sanırım evdeki doğrumu tam emin değilim çünkü

Hamile olduğumu öğrendiğim gün 76.4 tüm. Bugünlerde de 78.8 ile 80.4 arasında gidip geliyorum

Çok teşekkür ederim Allah korusun canım benim inşallah sonuçların temiz çıkar senin için dua edicem. Bebek büyümüş maşallah cinsiyet netleşti mi senin de :)
Çok sağ ol canımm inşallah. Bana erkek demişti ya 10 haftalıkken. Ayın 2 sinde gittiğimde cinsiyet kesin mi alışveriş yapayım dedim. 16. Haftaya kadar bekle tekrar bakalım öyle alışveriş yap dedi. O yüzden şuan net mi değil mi bilmiyorum. Çarşamba günü gideceğim inşallah belli olur çok merak ediyorum Rabbim sağlıklı bebişler versin hepimize

Selam kızlar ben de bugün kontrole gittim. Kalp çarpıntımı sordum. Arada bir oluyor diye. Arada bir normal dedi siklasirsa kardiyolog görmesi gerekir dedi. Şu aralar iyiyim. Bı hafta önce çok oldu ama.
bebisin gelisimi gayet güzel suyu vs beğendi doktor. 5.5 cm olmuş kan verdik ikili test için. Ense kalınlığı 1.1 mm dedi. Burun kemiği oluşmuş. Tahminimi söylememi ister misiniz dedi , bu iki oğlanın arkasına sanki bir kız gelecek gibi dedi çıkıntı göremedi bacak arasinda. Ben de göremedim ama tabii benim tüm bebisleri kıza benzettikleri için emin olamam öbür ay net söylerim dedi, ama bu ilk bacak açan bebeğim oldu ve deli gibi kipirdiyodu uzun ince açmıştı kendini sonuna kadar buyrun fotiler OMEGA 3 lu bir multivitamin verdi kan ilacı verdi bir de kalsiyum...

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-20-16-58-36-410_com.miui.gallery.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 78
  • Screenshot_2023-01-20-16-58-47-096_com.miui.gallery.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 70
  • Screenshot_2023-01-20-16-57-16-559_com.miui.gallery.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_20230120_162521.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_20230120_162528.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20230120_162525.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 77
Kıza benziyor sanki keşke benim kinin de burun kemiği gozukseydi bu sitresi yaşamasaydim Allah'ım sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin cnm

Evet aynen benim de öyleydi her hafta kan verdim son verdiğim hafta hepsi normale dönmüştü

Slm cnm kac haftalik hamilesin kan degerlerinde tsh, t3, t4 bakıldımı? Bunlardaki degisiklikler de carpintiya sebep olabiliyor.

Herşeyin yolumd almasına sevindim. Sağlıkla afiyetle kucağımıza alalım inşallah.

Hanımlar herkese hayırlı geceler. Karne telaşı kurs telaşı derken yeni oturdum inanın

Herşey yolundadır hepiniz için inşallah,
Mide bulantısı bitsin rahat rahat hareketleri hissedip huzurlu uyuduğumuz geceler gelsin, amin amin.

3 gün rahatladıktan sonra çarsambadan beri mide bulantisindan ölüyorum ayrica agzimin ici de zehir gibi o his mide bulantisindan da kotu napsam gecmedi önerisi olan Allah yasatmasin ama yasayan varsa bi akıl bi care

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…