2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Aminn. Hadi hayırlısı olsun Canım benim inşallah biran evvel netleşir

Canım 11+4 normalde ama USG de hep ileri çıkıyor. 12+1 çıktık onlara ilk kan sayımında bakilmisti bir sorun yoktu. Sanırım kan hacminin artmasına bağlı biraz ya
Slm cnm kac haftalik hamilesin kan degerlerinde tsh, t3, t4 bakıldımı? Bunlardaki degisiklikler de carpintiya sebep olabiliyor.

Hanımlar iyi akşamlar benim sağ kasığımda iki gündür bir ağrı var sanki su dolu bir şey orda oynuyor da hareket ettikçe ağrıyor gibi hani yumurtlama döneminde ya da üşüttüğünde falan olur ya öyle bir ağrı var mı başına gelen

3 gün rahatladıktan sonra çarsambadan beri mide bulantisindan ölüyorum ayrica agzimin ici de zehir gibi o his mide bulantisindan da kotu napsam gecmedi önerisi olan Allah yasatmasin ama yasayan varsa bi akıl bi care
Yogurtlu seyler yatistiriyodu benimkini ama ne yiyebildigine bagli. Yogurt corbasi soguk icebilirsin sehriyeli falan. Yogurtlu makarna veya sadece yogurt biraz naneyle yatistirir insallah

Yogurtlu seyler yatistiriyodu benimkini ama ne yiyebildigine bagli. Yogurt corbasi soguk icebilirsin sehriyeli falan. Yogurtlu makarna veya sadece yogurt biraz naneyle yatistirir insallah
Evet yogurt anlik bi rahatlama sagliyor ama anlik iste bu zehir tat nasil gecicek bi cozum bulamadim

Siyah olması normal canım.Vitamin ilaçları herkeste aynı etki etmiyor.Bende şişlik iştah açıklığı,kabızlık bunlardan dolayida kilo alımı peşinden geliyor.Damla olanını kullanıyorum az kaldı biter inşallah da sonra nolucak bilmiyorum.

Seni çok iyi anlıyorum.Daha insanda şu düşünce oluşturuyorlar keşke gelmeseydim .Moral bozmaktan başka birsey yapmıyorlar inanın.Ben doktor hemşire olsaydım böyle yapmazdım yeminle.Herseye normal diyip duruyorlar.

Bende tuz yiyorum hep. ekşi ,acı ,tatlı mideme pek gelmiyor.Cinsiyetle mi alakalı benimki oğlan bu arada.

Bir kere tartti doktor beni kesin 10 kilo aldım dedim almamışım hayret.Bu sefer kesin tartıcak bakalım kaç kilo almışım.kesin hep ödemdir kilo degildir

Hayırlısı olsun canım.sana hatırlatmayı unutmuştum kalp carpintisini neyseki sen unutmamissin.Rabbim sağlıklı bir şekilde ilerlettirsin.yarasin vitaminlerinde

Tam sayfa 571. peygamber efendimizin doğum yılından sorumu sorayım aklima gelirdi bu güne kısmetmiş.Kizlar ben oğlum olunca ismi Muhammed' koyacağım diye söz verdim.Hatta bilir misiniz bunun bir duası var onu okumuştum hamile kalacağım zamanlar .Rabbım kabul buyurmuş cinsiyetine oğlan dedi doktorumuz eğer değişmezse Muhammed ismine karar verdik.Bu ismi çocuğumuz tek başına taşıyabilir mi ? Tek mi koymalıyız acaba bir isim daha yanına vermelimiyiz vermemiz gerekirse yanına hangi isimi vermeliyim acaba .ikisinin birlikte soylenilmesini istiyorum.2 isimlerde genelde İkisini birlikte söylemiyorlar böyle birsey olmasını istemiyorum.

Cnm niyetin cok guzel isim zaten söze bile gerek yok cok cok güzel. Ama yanina bir isim verilmesi gerek diye duymustum ben de agir olmasın diye. Biraz kısa bir isim secebilirsin birlikte soylemesi kolay olmasi acisindan

Bende tuz yiyorum hep. ekşi ,acı ,tatlı mideme pek gelmiyor.Cinsiyetle mi alakalı benimki oğlan bu arada.
Valla bende tuza dustum iste hep tuzlu eksi seyler yiyorum erkek dediler banada ama cinsiyetin asermekle alakali olduguna inanmiyorum vucut iyot istiyo illa ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…